Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се справяте с жегите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31

    Коментар


      #32
      Цял ден съм в къщи на климатиче настроено на 23 градуса. Отдавна не бях гледал толкова дълго време телевизия Два пъти излизах за по 10мин. до магазина да зареждам "продукти" за вътрешно охлаждане че свършват често. :D
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #33
        В четвъртък направих една разходка до Враца като посетих Леденика :D На 8-9градуса в пещерата се лекуват жегите но за кратко. В месноста около пещерата е приятно за прекарване в горещите дни. Имаше и колеги които отмаряха по реката по пътя за Леденика , веднага да си кажат кои бяха.
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #34
          Не ми дреме много от тази жега.Виждал съм и по-високо живака на термометъра в едни други страни.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #35
            Tornado написа:
            Не ми дреме много от тази жега.Виждал съм и по-високо живака на термометъра в едни други страни.
            Е обиколил съм и аз Близкия изток :D Иран , Кувейт, Обединените арабски емирства , Саудитска арабия...... и поне още 10-тина държави в тези географски ширини но за тях е нормално 45-50-55градуса. Тук при нас е друго , хората не са свикнали на тези горещини
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #36
              Хах ами ... аз съм бил в Кувейт и да ви кажа ... друго е ... защото при нас е по-влажно и трудно се понася ... В кувейт на 48 градуса ми беше доста по-добре ... не се усещаше толкова ... стига да няма гибла де :DА в Либия ... и там е почти същото ... пак се търпи ... но тука 40 градуса ми се равняват на тамошни 50
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #37
                Баси,първоначално прочетох темата като "Как се справяте с жените" Като ви чета постовете направо ви завиждам,тук се скъса да вали А сутринта направо си беше студено.
                Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                Коментар


                  #38
                  Аз пък така :D :
                  Прикачени файлове
                  Fiat Marea TD100

                  Коментар


                    #39
                    Ееее ... мноо лоша тема отворих ... ся завиждам на доста вече ... пу ... зимам флоберката и тръгвам на лов :D
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #40
                      Тук захладня и се нагогорончи времето. Преди около 2-3 часа премина гръмотевична буря из южна Румъния, но нас не ни засегна. Сега е вятър и опити за валеж...

                      Коментар


                        #41
                        При мен в момента вали разхладителен дъжд.

                        Коментар


                          #42
                          Immortal написа:
                          При мен в момента вали разхладителен дъжд.
                          И тук така но вече спря да вали.Но пък и температурата се срина до 21-22 С и вече няма нужда от екстремни охлаждания с биричка .
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #43
                            Пазя климатика да не му порастнат случайно крака и да избяга . На работа -по възможност пазя сенките и броя дните до лятната отпуска да отида да топна морно тяло в морето.
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              #44
                              Тука не вали ! Ама за сметка на това е горещо,задушно и слънцето пече яко !
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                #45
                                Има един лек за жегите..... - Под хубава и прохладна сянка с ледена бира в ръка
                                Уважавам тези,които ме уважават!
                                Clube do Marea!

                                Коментар

                                Working...
                                X