Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се справяте с жегите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се справяте с жегите ?

    Как успявате да изживеете летните дни ?!?!? Аз лично ... на жега почти не издържам и ... не се справям ! УМИРАМ !
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    #3


    САМО вода и то в големи количества. Направих грешката преди година с Кока-Кола , като ми залепна устата от сладкото стана още по-зле.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    Коментар


      #4
      Не е чак толкова горещо. Подухва ветрец - живее се. Нямам проблем с жегите. Иначе - повече плодове и зеленчуци, по-малко пържоли и подобни и само вода. За тези, които не издържат, решението е едно - климатикът на 23-25
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #5
        Гол до кръста по джапанки и чехли!През по голямата част от деня съм на климатик обаче и на него не утрайвам много, трябва ми движение
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #6
          dimmX написа:
          Гол до кръста по джапанки и чехли!През по голямата част от деня съм на климатик обаче и на него не утрайвам много, трябва ми движение
          Последно по джапанки или по чехли? Иначе се справям с климатик от 2-ата световна война. Трябва да го снимам някой ден и клипче да го направя, за да го види човек. Трака му перката, ама ако не е той, с колегите сме загубени. Иначе много жега. И да не забравя, пийвам си водица. Даже до мен имам и в резерва - за спешни случаи.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #7
            Не знам как е в останалата част на страната, но във Варна днес си е супер-33 градуса(на сянка според температурния датчик на колата) и лек прохладен бриз. Поне аз не мога да се оплача.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #8
              Заповядайте в Търново. Птичка не прехвърча.

              Коментар


                #9
                Аз пък 6ях на Витоша до преди малко, екстра е горе. Ама тук.... не се живее.А сега отивам на Пасарел, там е по хладно, взели сме пържоли, 6ира
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #10
                  Какво се оплаквате?! Няма и 50 градуса даже! ________P.S. Климатикът - най-добрият приятел на човека! :D
                  Прикачени файлове
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #11
                    Е не ми казвай, че това е реално - верно, че таковата си таковало ама чак пък толкова ...
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #12
                      цял ден ходя по чешмите и си нося една кърпа в служебната кола,щото инъче като вляза в клиент и водата шурти от мен
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #13
                        Ichkin написа:
                        Е не ми казвай, че това е реално - верно, че таковата си таковало ама чак пък толкова ...
                        Разбира се, че
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #14
                          weather.com в 18:00 показа 39 градуса в София, а в 18:30 вече е доста по-студено - само 38. А утре ще е няма и 30. Очакваме проникването на хладен въздух от северозапад.

                          Коментар


                            #15
                            От твоите уста ... познай къде
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар

                            Working...
                            X