Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е някой до го изчисли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ОК, Накара ме да се разровя и да установя, че си прав.Поздравления!А си прав, защото притискателния диск се върти заедно с маховика, нещо, което ми убягваше досега.Това обаче не означава, че формулата, която съм написал в началото е грешна. Именно това е вярната формула, по която се изчислява, а тази, която ти използваш дава приблизителни резултати със задоволителна точност.И пак не стана ясно кой ще плаща бирата

    Коментар


      #32
      Immortal написа:
      ОК, Накара ме да се разровя и да установя, че си прав.Поздравления!А си прав, защото притискателния диск се върти заедно с маховика, нещо, което ми убягваше досега.Това обаче не означава, че формулата, която съм написал в началото е грешна. Именно това е вярната формула, по която се изчислява, а тази, която ти използваш дава приблизителни резултати със задоволителна точност.И пак не стана ясно кой ще плаща бирата
      Да така е,при автомобила имаме винаги две двойки работещи фрикционни повърхнини.За това като цитирах моята формула писах че се отнася за съединител за кола.Ако се постави Rср,то трябва да се умножи по 2 и за да не се усложняват нещата се работи с Dср и не се умножава по 2.Твоята формула не съм я анализирал,защото ми се видя много сложна и излишно да си губя времето с нея,но е възможно да води и до приблизително същите резултати.Моите поздравления за това че каза прав си,защото българина никога не греши и винаги е прав по предварително условие.Я виж Станишев,никой не го иска и неговите хора му казват че е допуснал грешки и трябва да си ходи,но той твърди че е прав и нямал грешки.За това бирата ще е от мене.

      Коментар


        #33
        Чак вече бири се раздадоха
        За това бирата ще е от мене.
        Ами да се срещнем някъде по средата на България, пък щом ще се раздават бири може и други да се включат.Тази тема стана като поговорката (с малки изменения) - Двама се карат, трети печели.Тоест двама раздават бири, третия пие
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар

        Working...
        X