Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит БАН на един Ценител

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    nai7 написа:
    Мммммм да и мен колеЖката ме дразни много ама си писахме на лично и се разбрахме.
    ся остава и бира да сте пили и други работи...п.п. аз коуежката съм я игнорирАл отдавна... прилича ми на мен преди време... когато имах свободно време колкото си искаш и се бях регистрирал със същия ник в един форум за запознанства и късах нерви като нея....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #62
      donnna написа:
      nai7 написа:
      Мммммм да и мен колеЖката ме дразни много ама си писахме на лично и се разбрахме.
      ся остава и бира да сте пили и други работи...п.п. аз коуежката съм я игнорирАл отдавна... прилича ми на мен преди време... когато имах свободно време колкото си искаш и се бях регистрирал със същия ник в един форум за запознанства и късах нерви като нея....
      Ааа не колега не сме пили бира ама що да не тя си е много арна.Особено сега от 2 часа само за нея говорят сигорно не е спряла да се чеше и ще има нужда да съм и утеха.

      Коментар


        #63
        Стига де - какво толкоз’ ви е крива колежката? С мен ’що не се е хапала до сега, а? В интерес на истината - много често нейните мнения са се припокривали с моите. Давала е много ценни съвети. Айде сега целийо форум да скокнете, щото момичето ви криво - каквато си е - такава. Всеки от нас си има странностите си и останалите са длъжни да ги приемат такива каквито са си, запазвайки добрия тон.

        Коментар


          #64
          Не ме намисайте! Всеки има глава да прецени какво да каже и какво не и до колко да защитава мнението си. Не знам какво е станала, а и нямам време да се ровя, за да видя. Не веднъж съм казвала, че не ми пука дали ще ме харесвате или не - човек не може да бъде харесван от всички. И аз не харесвам половината форум и? Да се удавя ли? Въпреки че не мисля, че наказанието ми беше заслужено, все пак си го изтърпявам и дори си взех поука - старая се да не характеризирам хората по начин, който би ги обидил, само по начин, който би ги обидил малко. Ако все пак някой има нещо против - моля да не настройва останалите против мен, защото подобни слухове достигнаха до моите величайши уши и очи, а да се обърне директно към мен и да ми го каже.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #65
            ele написа:
            Не ме намисайте! Всеки има глава да прецени какво да каже и какво не и до колко да защитава мнението си. Не знам какво е станала, а и нямам време да се ровя, за да видя. Не веднъж съм казвала, че не ми пука дали ще ме харесвате или не - човек не може да бъде харесван от всички. И аз не харесвам половината форум и? Да се удавя ли? Въпреки че не мисля, че наказанието ми беше заслужено, все пак си го изтърпявам и дори си взех поука - старая се да не характеризирам хората по начин, който би ги обидил, само по начин, който би ги обидил малко. Ако все пак някой има нещо против - моля да не настройва останалите против мен, защото подобни слухове достигнаха до моите величайши уши и очи, а да се обърне директно към мен и да ми го каже.
            От всичко прочетено за теб и от теб не разбрах ти колега ли си или колежка
            Marea HLX 147ps

            Коментар


              #66
              ele ви го рекна колеги, но явно мъжорята в повечето случаи ползваме неправилната глава. То и аз съм остра опозиция, но ... само щото троша самочувствието на варненските хакери-компютърни експери И на разни други индивиди дето пак си ползват главата на която нямат уши.Елена Ви е толкова виновна, колкото и ланската слана... Ама повечето сте на по 18-20 с малки изключения и явно тестостерона яко ви плющи. Канализирайте излишната енергия и спрете да сте "чукча писател", бъдете за малко "чукча читател" и ще разберете, че eleна не е никак лош човек. Понякога трябва и тя да се замисли за съветите, които дава, но... П.П. Обещавам и аз да се позамислям малко, преди да срежа хатъра на някой...П.П2: Разбрах, че съм продал на някой от форума нещо с тройна надценка. Сори пич, ако знаех, че ще ме плюеш - щях да ти го дам с десеторна, а не само тройна...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #67
                Пфу, я пък като прочетох в началото помислих, че някой се е сетил за Ники, свежата варненска мутра...Пък то кво било , явно съм се объркал нещо!
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                Коментар


                  #68
                  ele написа:
                  Не ме намисайте!
                  Ко го речи?!

                  Коментар


                    #69
                    jenshen73 написа:
                    ele ви го рекна колеги, но явно мъжорята в повечето случаи ползваме неправилната глава. То и аз съм остра опозиция, но ... само щото троша самочувствието на варненските хакери-компютърни експери И на разни други индивиди дето пак си ползват главата на която нямат уши.Елена Ви е толкова виновна, колкото и ланската слана... Ама повечето сте на по 18-20 с малки изключения и явно тестостерона яко ви плющи. Канализирайте излишната енергия и спрете да сте "чукча писател", бъдете за малко "чукча читател" и ще разберете, че eleна не е никак лош човек. Понякога трябва и тя да се замисли за съветите, които дава, но... П.П. Обещавам и аз да се позамислям малко, преди да срежа хатъра на някой...П.П2: Разбрах, че съм продал на някой от форума нещо с тройна надценка. Сори пич, ако знаех, че ще ме плюеш - щях да ти го дам с десеторна, а не само тройна...
                    Ама аз съм и го казвал! Ти защо слагаш под общ знаменател всички? И как болшинството са на едно мнение? Значи грешката не трябва да се търси във всички! Иначе това, че сме на по 20 години ни прави по-малко пълноценни ли? Никъде не казваме, че е лош човек. Просто трябва да мислиш преди да говориш и да пишеш, а не да бълваш винаги това, което наранява! http://vbox7.com/play:09b81e37
                    MB 280 S W108 67' - pickUp
                    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                    Коментар


                      #70
                      @Suppish: Бях на 20 преди доста години - първо действах, а после мислех. Това имам предвид. А и във форума не се правят изключения... А, че сте пълноценни - не го отричам
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #71
                        ele написа:
                        Не ме намисайте!.
                        Колежке, къде повече, къде по-малко, останалата част от поста ти я разбрах. Но с това изречение имам проблеми. :D Та, казваш, това е повелително наклонение, множествено число, на кой глагол? Честна дума, не се заяждам - питам!
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #72
                          Това е все едно, като "интересясвам" се.Някъде от интересен ... "интересясвам се" - правя се на интересен.Другия вариант е да е като "двайс’ту лева" или "доматиту", но ... ele ще каже.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            #73
                            Мисля, че от самото начало тази тема тръгна уродливо. Към края уродливостта й се разви.Уважавам много колегата LаneStaley, разбирам и защо е пуснал поста си, макар че не е съвсем прав.Но да се гаврите с член на форума по този начин, независимо кой е той, не е редно.После ele ви била провокирала. Заключвам темата, а който има да казва нещо на ele - да й пише лично съобщение.Пък който е недоволен от решенията на модераторския екип - да прочете пак правилата на форума, в частта им "оспорване на модераторско решение".Революции тук не се допускат

                            Коментар


                              #74
                              Immortal написа:
                              Мисля, че от самото начало тази тема тръгна уродливо. Към края уродливостта й се разви.Уважавам много колегата LаneStaley, разбирам и защо е пуснал поста си, макар че не е съвсем прав.Но да се гаврите с член на форума по този начин, независимо кой е той, не е редно.После ele ви била провокирала. Заключвам темата, а който има да казва нещо на ele - да й пише лично съобщение.Пък който е недоволен от решенията на модераторския екип - да прочете пак правилата на форума, в частта им "оспорване на модераторско решение".Революции тук не се допускат
                              Обявяваш че я заключваш пък си забравил май, а?Чакай да те бекъпна че докато я дочета бях решил аз да я заключа.Тазо тема си стана идеален пример за темите в последно време !А наздраве! Immortal: Не съм забравил, просто ми е изключително бавен нета и чакам по минута докато ми зареди страницата.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X