Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит БАН на един Ценител

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Има и промяна в общото положение на Форума.Аз съм "в играта" още от изграждането на Фиат форум в България. Като започнем от ДИР-а и стигнем до тук към този момент.Виждал съм всякакви неща изписани, измислени, напудрени, раздели и събирания, огорчения и радост...Наистина, че колкото е по-комерсиален (достъпен) един форум, толкова повече индивиди се навъждат в него.От това няма как да се избяга. Просто оставаш или си тръгваш.Виждал съм и познавам много стари членове на форума, които вече не се навъртат именно заради такива индивиди. Всеки си избира все пак как да реагира.Лошото, че лично аз виждам, как някой си е купил Фиат по случайност, става "член" на Форума, бълва 1-2 години, докато е собственик на автомобила, глупости, продава колата и вече за него Форума не съществува.Напоследък все по-рядко пиша във Форума, макар, че го посещавам всеки ден по ХХ пъти.Уморих се да обяснявам неща по ХХ пъти едни и същи, изписани толкова пъти във форума и дори с първото мнение не си направиш труда да използваш търсачката преди да питаш.От горе на всичко идва някой, който пита нещо, от горе 30 теми с глупости и почти нищо конкретно.Взимам вече пряко отношение към темата, ако виждам, че някой съветва абсолютни глупости, като освен че нищо няма да има подобрение към даден проблем, то може само да навреди.Важното е всички да сме щастливи, което няма как да стане, ама поне да се правят взаимни компромиси.С твърдост и упорство до никъде не се достига.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      Извинявам се,може да съм тъп може и друго.Какъв е смисъла от тази тема оплюване за някой направил грешка и казал нещо,което половината тук искат да го кажат.Или просто лов на вещица с цел да не се повтаря нещо подобно?
      Роден да бъде уайлдър

      Коментар


        #18
        в този ред на мисли, защо в един друг форум има бутон "игнор" и повече не виждаш мненията на дадения потребител? Веднага бих го използвал.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #19
          Van_Wilder написа:
          Извинявам се,може да съм тъп може и друго.Какъв е смисъла от тази тема оплюване за някой направил грешка и казал нещо,което половината тук искат да го кажат.Или просто лов на вещица с цел да не се повтаря нещо подобно?
          А ти за какво взимаш някакво отношение в случая?Може би си бамнатия - това ми е предположението?Не виждам как някой се регистрира днес и решава да изказва мнение, пък и директно обяснение да търсиш, защо даден потребител е пуснал някаква тема?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            Не искам да знам за какво е темата просто наистина не я разбирам,извинявам се днес се регнах,защото от днес съм безработен и имам време.Може,за ме помислиш за тъп,просто питам,но няма вече.
            Роден да бъде уайлдър

            Коментар


              #21
              :D

              Коментар


                #22
                Van_Wilder написа:
                След прочетеното от вас и колегите,стигам до извода-да нов съм,ама дамата заслужава също един бан.Моите уважения към нея,ама за един час в който чета нейните изказвания и мен малко ме дразни.
                Тази тема е много поучителна и всеки разумен човек би си взел поука от нея ...Колега cenitel (или вече Van_Wilder) в момента не показваш че ти си приел и грам от написаното тук ...

                Коментар


                  #23
                  Аз друго не мога разбера... @Lane Staley и други интелигентни, и спорещи хора тук толкова ли не успяхте да игнорирате думите на един дразнещ всички ни елемент от женски род, че трябваше всяка тема да се превръща в един вид война - Тя срещу всички??? Няколко пъти ви призовавах да го направите, а защо спорихте с явно неудошевен предмет не мога да си обясня!?Между другото и на мен не ми стана ясно за, какво иде реч в темата освен за някакви банове....
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #24
                    pakumba написа:
                    в този ред на мисли, защо в един друг форум има бутон "игнор" и повече не виждаш мненията на дадения потребител? Веднага бих го използвал.
                    Това е много добра идея!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #25
                      Идеята за "ignore" бутон я даде колегата niko_ymn преди време. Обсъждали сме я, но както и Илко тогава каза - всеки разумен човек може да направи "Ignore" на даден потребител и без такъв бутон.Мислите че ЕЛЕ ви провокира? Ми що се хващате на провокациите й? Аз мисля, че форумът има нужда от член като нея, от време на време да разбунва духовете Грешката на колежката е, че не се появява по срещите. Там всякакви недоразумения се изглаждат...

                      Коментар


                        #26
                        Мен еле не ме дразни, тя просто е различна, проблемът може би е, че в нашето общество не се търпят различните.Поздрави.

                        Коментар


                          #27
                          Immortal написа:
                          Идеята за "ignore" бутон я даде колегата niko_ymn преди време. Обсъждали сме я, но както и Илко тогава каза - всеки разумен човек може да направи "Ignore" на даден потребител и без такъв бутон.Мислите че ЕЛЕ ви провокира? Ми що се хващате на провокациите й? Аз мисля, че форумът има нужда от член като нея, от време на време да разбунва духовете Грешката на колежката е, че не се появява по срещите. Там всякакви недоразумения се изглаждат...
                          ами не всеки гледа първо от кого е поста и после да го чете, аз първо чета и после гледам, че естествено еле го е писала, веднъж подразнен всеки ще отговори независимо от ника. нея нека си я има, но да има бутон игноре и повече да не й чета мненията, дори без да искам, а тя да си разбунва духовете.не е случайно то, че не идва на срещите. сигурно няма и да дойде, нейна си работа, ама друго е да се пускат бомби по форумите.
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #28
                            Vladim написа:
                            Аз друго не мога разбера... @Lane Staley и други интелигентни, и спорещи хора тук толкова ли не успяхте да игнорирате думите на един дразнещ всички ни елемент от женски род, че трябваше всяка тема да се превръща в един вид война - Тя срещу всички??? Няколко пъти ви призовавах да го направите, а защо спорихте с явно неудошевен предмет не мога да си обясня!?Между другото и на мен не ми стана ясно за, какво иде реч в темата освен за някакви банове....
                            Идеята на темата? Да накара един човек да се замисли. Винаги съм уважавал мнението на другия, освен ако не е базирано на ирационална омраза или незачитане на другата страна.Това което ме подразни е, че един индивид шета из форума с едничката цел да се конфронтира. Това садо-мазохистично удоволствие може да се изтърпи известно време, но когато заприличаш на парен влак излязал от коловоза и без спирачки е време някой да ти каже, че така не става. Доста хора опитаха, някои го направиха грубо и по начин, който не одобрявам, но прагът на търпимост на всеки е различен. Въпросната дама не се съобразява с нищо, търси единствено провокация и разбира се разни хора като "ценител"я и се връзват. Не може да ме съветвате мен да ползвам бутона за игнориране, докато пиша къде по пътя има камери, а многоуважаваната форумна звезда да нахълтва, да ни вре под носовете теориите за собствената си непогрешимост и да напада хората пишещи във въпросната тема. Макар тя да отнася псувни, търпимостта на другите към нея е многократно по-голяма от нейната към инакомислещите. Почти всяка тема в която тя се появи се изражда. Човек вече не изпитва удоволствие да посещава форума, от място за обмяна на мнения той се превръща в бойно поле с безкрайна канонада от морализаторски мнения от един потребител. За последните 5 дни са заключени 2 теми след като колежката се е включила в тях. Ако човек е стигнал дотам, че не може да се осъзнае сам, то някой трябва да се опита да го вразуми. Колкото и обречен на неуспех да е опитът. И това е идеята на темата - Ele, осъзнай се малко, поспри се, ти не си ( предполагам ) 15 годишен хормонално нестабилен пубертет. Идеята не е да я линчувам публично, а просто да и кажа това, което 99% от вас си мислят.
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #29
                              С риск да се повторя...... Харакири Незнам питал съм се дали не е феминистка или всякакъв тип човек, който е обиден на света - не стигам до никакво заключение. Феномена ele, моля те обясни на нас простосмъртните?!
                              MB 280 S W108 67' - pickUp
                              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                              Коментар


                                #30
                                Колега, не очаквай модераторският екип да дава някакви указания кой къде и какво да пише. Ако го прави ще се появи друга тема с въпроси защо го прави.Тези хора имат за цел да следят за спазване на елеметарните праивла на форума без които той едва ли би оцелял. При писането на над 1000 регистрирани потребителя на дене нормално да има конфликти, различни мнения, спорове. Ако започним да пъдим всички които не мислят като нас ще се превърнем в подобие (вярно бледо) на един друг фиатски форум ...Ако някой ви провокира или дразни просто не слизайте на неговото ниво и не му отговаряйте - толкова ли е над възможностите това, че желаете самият форум да ви налага някакви ограничения с бутони за игнориране. Както казах по горе тук сме разумни хора и би трябвало да следваме някакво ниво на поведение. Неразумните по един или друг начин ще ни напуснат - за това са правилата. Удостоете го с мълчание - ще пише 1-2 пъти пък ще престане.

                                Коментар

                                Working...
                                X