Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си сменя паролата на интернет-а през рутер.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    bachev написа:
    Моля модераторския екип да заключи темата, тъй като е изчерпана. Да не говорим, че колегите които плюят си извикаха и подкрепа. Явно......
    Явно колегата си е решил проблема, може би.За мен в тази тема има дадени два по-точни отговора. Първия е твоя и след теб колегата, Forsaken, е дал и той принципно как да се смени паролата.В темата не става точно и недвмусмислено ясно какво точно иска да се смени.Предполага се, че това е смяната на паролата за безжичния интернет, за да може да се свържеш към него.На дали някой на вратата ще казва паролата за ПППоЕ-то, още по-малко ще има име въпросната кънекция.Просто става поредното намесване, аз имам дипломи, аз съм учил, разбираш ли, ти не си учил така, че трай. Горе долу така гласяха постовете ти. За това ти зададох и един въпрос от практиката нищо, че си учил. Явно го избегна по обективни причини може би.Не може само от едно писане в някой форум да си изграждате конкретно мнение за някой и да започне едно оплюване.Успех на всички ви.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #32
      Развалихте и тази тема ...

      Коментар

      Working...
      X