Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застраховката ГО 600 лева от 2012

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ..

    Мислите ли ,че ако утре сутринта се събудим примерно и се окаже,че вече няма какво да заредиш на бе нзиностанцията щото е свършил нефта и всичко ще замре. А относно гражданската съм твърдо за това-колкото по-голям беладжия си -плащаш повече като в нормалните държави.Който кара по-отдавна си спомня милиционерския лаф,,като бързаш що не тръгна по-рано.....А база данните на КАТ си стоят от повече от 50години ама защо ли не ги потърсят....Познайте.Щом е рисков даден водач му сваляш кожата а накрая и книжката и това е.

    Коментар


      #32
      LiGuru написа:
      ....:
      Не знам, аз не бих отрекъл написаното в Уики с такава лекота. Това предполага, че ти имаш някаква информация, каквато милионите съставители и читатели на Уики нямат, а това едва ли е възможно. Както и да е, теорията ти изглежда относително правдоподобна и аз не я отричам. Напротив, възможно е да има и в нея истина. Но това не променя почти пълната ми увереност, че петролът свършва. И да, това има малко общо с ГО, каквато беше темата - аз просто посочвах комплекс от фактори, които ще ни принудят да слезем от колите Immortal, поради безличието на подобни сюжети просто не съм се сетил да снимам почти напълно пустите и прави като свещ магистрали Ето ти една снимка, в която се вижда част от пътя Чанаккале-Измир и то в най-населената му курортна част. Малко трудно се вижда, но завива на две места - първо наляво и после леко надясно. И по него няма почти нищо, а това е отсечка километри. Между другото твоята снимка не разбрах от коя част на Турция е? Истанбул?
      Прикачени файлове
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #33
        Не знам за 2012г., но ГО-то, което трябва да сключа до 15 този месец, възлиза на 240 лв. Къде остана ГО-то по 100лв....
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #34
          О, Сокче, трябва да изпробваш чарът си върху някой не толкова алчен застрахователен агент Това в кръга на шегата. ГО-тата от 100 лева останаха в ранните години на управление на триглавата ламя, която за наща радост вече е обезглавена :D

          Коментар


            #35
            Humppa написа:
            О, Сокче, трябва да изпробваш чарът си върху някой не толкова алчен застрахователен агент Това в кръга на шегата. ГО-тата от 100 лева останаха в ранните години на управление на триглавата ламя, която за наща радост вече е обезглавена :D
            Ами, уж на най-изгодното пък. то....Миналата година на Бравото 1.8 ми беше 99лв. ГО, Октомври 2008г. сключих нова ГО за около 130лв... Аз ли съм изпуснала много или не разбирам ценообразуването или каквото и да е..240лв ми се виждат страшно много за ГО, да не говорим за 600лв! Ей го и каско - 560лв. - емии иде ми да започна с ходене пеша...ПП -> Впрочем, ако някой има излишни 800лв. и се чуди лятно време де да ги дяне - на среща съм...Сокче, в нужда се позава.
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #36
              gantcho написа:
              LiGuru написа:
              ....:
              Не знам, аз не бих отрекъл написаното в Уики с такава лекота. Това предполага, че ти имаш някаква информация, каквато милионите съставители и читатели на Уики нямат, а това едва ли е възможно.
              Милионите читатели на Вики се упражняват в пройзнасянето на думата КРИЗА, а аз се развивам. Имам нужната информация защото се интересувам и знам как да я открия. Само не територията на Русия има петрол за 150-250 години с индекс над 30%Поздрави

              Коментар


                #37
                Immortal написа:
                Цените на гражданската отговорност ще се саморегулират от пазара. Не бойте се. И те са стока, като всичко друго.Като станат прекалено скъпи, ще почнат пак хората да не си купуват застраховки и цените сами ще паднат.Те утре може да кажат, че вдигат лимитите на 1 млрд. и да искат по 2000 лв за застраховка...Всичко това е абсурдно и не знам що се връзваме на приказките на някой, който иска да си вдигне печалбата.А специално за Ганчо пускам следващата снимка. Аз видях това, не знам може ли да му се каже празно:
                Миналата година за формулата в Истанбул имаше подобни гледки в продължение на 50-60 км. по 4 лентов еднопосочен път,с аварийна лента използвана само от майни и шопи,гонени от турски полицаи ...А аз си мислех че в София има задръствания
                Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
                ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
                ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
                ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

                Коментар


                  #38
                  SokOtPraskova написа:
                  ПП -> Впрочем, ако някой има излишни 800лв. и се чуди лятно време де да ги дяне - на среща съм...Сокче, в нужда се позава.
                  Какво изгодно предложение

                  Коментар


                    #39
                    LiGuru написа:
                    Милионите читатели на Вики се упражняват в пройзнасянето на думата КРИЗА, а аз се развивам. Имам нужната информация защото се интересувам и знам как да я открия. Само не територията на Русия има петрол за 150-250 години с индекс над 30%Поздрави
                    Адмирации. :D В този сайт, обаче, не намерих никакво доказателство за думите ти. Вероятно и не знам къде да търся със собствената му търсачка. По официални данни Русия е на 8-мо място в света по петролни резерви и държи едва 4.2% от тях. Като се има предвид, че останалите са силно надценени, този процент може и да е по-висок, знам ли. Но петрол за 150-250 години категорично няма. Както и да е. Явно никой никого няма да убеди, то не е и задължително. Аз просто изказах становището си и си държа на него.
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #40
                      gantcho написа:
                      е по-висок, знам ли. Но петрол за 150-250 години категорично няма. Както и да е. Явно никой никого няма да убеди,.
                      Малко със закъснение, но все пак да драсна два реда :D Петрол има, сега назрява проблем с териториите около "Северния Щит" и след време може пак да си попишем. За протокола Русия има Газо и нефто хранилища от 1908 година и не е разработила и 12% от петролния си ресурс. както и да е, няма как да ти го докажа или по-точно не ми се иска да си разменяме линкове към неща дето всеки може да ги интерпретира както иска. Но нека направим така , убеди ме, че петрола свършва с официална информация от сериозен източник извъм пройзводители или търгиши на петрол.Някой геоложки доклад, закрита платформа в Мехико Гълф, поради изчерпване(скоро там разкриха още 250 млрд м3 с поток от 6000 барела на ден)
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #41
                        Отнесосте се към горивните запаси... Всъщност аз ли не съм разбрал, или все пак никой не аргументира по-високите цени на ГО с привършващите запаси?
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #42
                          Според мене Костов е виновен!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #43
                            kiro_of_the_day написа:
                            Според мене Костов е виновен!
                            Няма страшно, бат’ Бойко ще измисли нова технология за производство на нефтени продукти! :D
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #44
                              Относно снимката - да, в Истанбул е снимана. Не по време на Формулата, а през обикновен септемврийски работен ден.В Одрин колите не са по-малко от тези в Стара Загора да речем (съизмерими са и по жители).Вярно, че по магистралата между Одрин и Цариград няма много движение (виж на снимката - направо да се зачудиш къде отиват стотиците турски тирове, преминаващи границата), но пък наближавайки Цариград, става доста оживено. А и магистралите от Селиври нататък стават две, така че потокът се преразпределя.Доста се отплеснахме от темата, но исках да покажа, че хората са хитри маймуни и пак ще намерят начин да си карат колите, ако ще бензина и 5 лв да стане, застраховките 1000 и т.н.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #45
                                Може никой да няма по магистралата, но магистрала ИМА!
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X