Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застраховката ГО 600 лева от 2012

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Застраховката ГО 600 лева от 2012

    [quote:b2b0ae29ab]

    #2
    Компаниите не носят отговорност, те застраховат. Крайно време е да се въведе поименна застраховка - който кара като луд - да плаща като луд. Тоя Петков приказва научна фантастика. Защо "Трябва да стигне". Това изказване ясно показва наговаряне на цените - сега само ни подготвят за това. Може да се наложи да търсим застрахователи в други страни на ЕС
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Сега за пунтото платих 278 лв и ми казаха-евро стандарт за колите.Ако искаш.
      "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
      Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

      Коментар


        #4
        300 цирки на гъза да им излезнат и по 600 бора в задните дворове.600 камъка бих платил само ако заплатата ми е поне 3600 лв.

        Коментар


          #5
          Airfan написа:
          300 цирки на гъза да им излезнат и .......
          И да им минава по една на всяка петилетка...
          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Re: Застраховката ГО 600 лева от 2012

            [quote:beef950822="Humppa"][quote:beef950822]
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              да я вдигат, но хората без ПТП по тяхна вина да имат сериозна отстъпкакакто е в Европа, щом ще се мерим с тяхтам водачите много се пазят и това е една от причините за по-малкото произшествия и нарушения като цялоедно е да платиш 200 евро, друго е 400
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Къде са тез застраховки по 100-120 лв бе, Петков?!? Да ида да си накупя няколко...Най-ниската цена в момента е около 150, а най-високата - 280, в зависимост от компанията.

                Коментар


                  #9
                  На типото ми през октомври, застраховката беше 117лв., а на пунтото пи преди 15 дена платих 130...140лв.

                  Коментар


                    #10
                    Тези амбреажи /долни леви педали/ само се чудят как да ни затрият племето Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 . Ама и ние сме ръждива пара-лесно се не губим . Но който иска да си кара колата иска- не иска-ще си плати. Кожодери
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      #11
                      Хайде, ако до 2012 не се оправим откъм заплати предлагам всички 1 седмица на градски транспорт и велосипеди! Няма да зареждаме от бензиностанциите, няма да купуваме винетки и ГО! С един такъв протест ще разберат чугуненуте кратуни за къде са без нас.

                      Коментар


                        #12
                        Ненормална работа е това с гражданската, а неможели да го направят, ако правя каско гражданската да отпада аз както плащам каско 400лв спокойно могат, айде да не ми я махнат цялата ама поне 50-70% по-малко, а тази година ползвам 10%, но и 4% оскапяване заради това че е на вноски и с 2 думи ползвам едни кирливи 6% намаление.БУЛГАРИСТАН!

                        Коментар


                          #13
                          Ами какво да ви кажа, колеги. Аз съм много песимистично настроен изобщо относно карането на коли в скоро време. Вижте колко фактори има:1. Петролът е на изчерпване в световен мащаб. Понастоящем цените на международния пазар са изкустено ниски, но трендът скоро ще се обърне (вероятно първите признаци за това вече се наблюдават) и ще се гонят нива от 150-200-300... долара за барел. В момента, в който се чуе, че кризата започва да отминава и потреблението тръгне нагоре, цените ще експлодират.2. Акцизите ще продължават да вървят нагоре. Има си график за вдигането им, но и ЕС не си е казал последната дума. Очаквам все по-високи и по-високи акцизи. Освен средство за пълнене на бюджета, те са и лост за ограничаване на потреблението.3. Прибавате към горните два фактора и ДДС-то, което се начислява върху цената и акциза. Не след дълго цените на горивата по бензиностанциите ще бъдат 3.4.5.6... лева за литър.4. ГО ще се вдига, както става ясно от настоящата тема. Европейските изисквания са едно на ръка. Изказването на този Петков е чиста проба демагогия. Доколкото си спомням в България никога не е изплащано обезщетение за човешки живот повече от 50,000 лева. Ако не ме лъже паметта едва преди месеци бе присъдено "рекордно" обезщетение от над 100,000 лева. Тоест, таванът на покритието може да стане не 1 млн. евро, а 1 милиард - това няма значение. Важното е, че българските съдилища никога не присъждат такива суми.4. Строят нови пътища. Те са инвестиции и трябва да се връщат. Ще ги връщаме ние - под формата на винетки, тол такси и т.н.Ако някой може да ме опровергае, много ще се радвам.
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            тази работа няма как да стане, всяка година ги слушаме едни и същи и все се вдига с 20 лв. много добре знаят всички, че като я направят 600 лв много народ хич и няма да си прави, вкл. и аз. %#@$ съм им ^%$&^, ще плащам само ако и те ми плащат после, а не да дам 600 лв за гражданска и после за тоталка да ми платят 300.
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              Airfan написа:
                              600 камъка бих платил само ако заплатата ми е поне 3600 лв.
                              Хайде сега, да не искаш да кажеш, че работиш за по-малко пари :D ?
                              gantcho написа:
                              Ами какво да ви кажа, колеги. Аз съм много песимистично настроен изобщо относно карането на коли в скоро време. Вижте колко фактори има: ...
                              Така е. Аз затова си карам предимно колОлото, а мареата стои на хлад в гаража. Че то тази година, колкото пъти я изкарам, после 200 лв. за ремонти. А така нито се разваля, нито нищо, хитро, а .
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X