Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гласувахте ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гласувахте ли?

    аз гласувах, бях го решил твърдо
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #3
    Да. Не пропускам ...

    Коментар


      #4
      И аз гласувах , винаги съм го правил . Сега като се замисля , твърдо съм бил решен да гласувам , щом като на два пъти се връщах че има много хора и на третия път гласувах.
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #5
        Аз бях решил твърдо да гласувам и гласувах, защото ми писна от комунисти и фесове .... Бате Бойко ги разби
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #6
          Гласувах!ето изборните резултати "в картинки":БСП- ДПС- НДСВ- РЗС- АТАКА- СИНИТЕ- ГЕРБ- на тройната коалиция , а бат Бойко-

          Коментар


            #7
            Твърд гласоподавател съм, от 1995г. до момента не съм пропуснал избори на които да не дам вота си а в днешните избори просто беше немислимо да не гласувам.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #8
              Аз гласувах и мога да заявя, че спокойно мога да опреквам правителството ако пак прави глупости
              Subaru B9 tribeca 3.0
              Peugeot 307 04
              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
              Fiat Brava 1.6 16V 103

              Коментар


                #9
                Аз гласувах и мнението ми е, че трябваше всички да го направят! Колкото повече се замислям върху този въпрос: за гласуването ...да или не, все повече се убеждавам, че ако човек не даде гласът си тогава ,когато има тази възможност...ми той следващите четири години според мен е в някаква друга орбита и далеееч от действителността,т.е. някво зомби. По-простата причина ,че друг му казва как да диша и кога да диша!!!
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #10
                  Винаги го правя.

                  Коментар


                    #11
                    Много ясно, че ще гласувам от както имам правото си за вот на абсолютно всички избори съм гласувал. Според мен всеки който не е гласувал автоматично неговия глас се счита за комунягите и турчулята. Доволен съм от днешния вод и силно се надявам да е за добре смяната управляващите.

                    Коментар


                      #12
                      Аз също гласувах и останах приятно изненадан от навалицата пред консулството ни в Мюнхен а беше едва 8:00.
                      Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                      Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                      Коментар


                        #13
                        Да.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #14
                          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                          Коментар


                            #15
                            Абсолютно винаги от 18г. възраст съм гласувал.

                            Коментар

                            Working...
                            X