Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е много ме кефи тая реклама...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мдаа, тези реклами с бирите са много силни. И като стана въпрос за реклами вижте тази на VW Golf V http://www.youtube.com/watch?v=41DuKI9OKbs
    FIAT Bravo 1,9 JTD GT

    Коментар


      #17
      ls1 написа:
      А аз вчера мернах някаква реклама на Велинград и там някаква мацка каза ’Тук направихме детето си’. Какво да кажем за кака Валя, която не вярвала на машините дето изследвали млякото, то важното било че децата го харесват. Поклон българский рекламисткий гений. Мен любима реклама си ми остава тази на КокаКола ’...за малките, за големите, за музикантите, за играчите...’. Много идейна дизайнерски пипната реклама.http://www.youtube.com/watch?v=OvZBvLkj_aE
      Много добра реклама!
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #18
        И аз много й се кефя - особено, когато русата кака спира да пищи, защото чува мъжки рев...уникална е! :D А има една много тъпа реклама на слабително средство - Лаксал, е няма такава простотия!Или ..."колко са секси, колко са големи гърдите ми...", леле какъв ужас! На кого му идват на акъла такива реклами?
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #19
          Любимото ми копче при реклами е MUTE.
          Обичам си работата.

          Коментар


            #20
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #21
              Рекламата на Haineken e супер и мен много ме кефи
              FIAT Marea ex
              FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
              Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

              Коментар


                #22
                Много е яка рекламата.Ако си направя такъв хладилник обаче няма да е пълен с бира
                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                Коментар


                  #23
                  Да - готина е. С малко хората са показали много... Какво да кажем за новата българска реклама на мастика Пещера ? С много нашите не са показали нищо. Аматьори са.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #24
                    ntodorov написа:
                    Да - готина е. С малко хората са показали много... Какво да кажем за новата българска реклама на мастика Пещера ? С много нашите не са показали нищо. Аматьори са.
                    Мдам рекламата на Зорбас е много по-хубава !
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #25
                      Аз при все, че съм жена предпочитам тази стая с бирата, отколкото с дрехите. А колкото до рекламите на Кока Кола - винаги са били уникални! И като сме тръгнали на реклами, най-противни са ми рекламите на каменица, особено последната http://www.vbox7.com/play:6ab8c18d

                      Коментар


                        #26
                        Yavor написа:
                        Аз пък се кефя на рекламата на Каменица - "Да спасим мъжа"... Че то от гейове не останаха нормални мъже.
                        Направо.Аз не пия бира по принцип, но действително отдавна не бях виждал толкова оригинална реклама.
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #27
                          Кое и е оригиналното на Каменицата? Значи ако не се почесвам по под мишниците и не грухтя докато пия бира не съм мъж така ли? Я тези дето харесват рекламата да кажат дали пък не се бръснат тук и там? Какво лошо има ако видя че жена ми има лош ден да и кажа ’Сядай аз ще сготвя’? Създателите на рекламата между другото са си свършили много добре работата, защото тя е насочена към българина. Т.е. индивид, който (в болшинство), смята че да се напие е геройство, да набие жена си е нормално и изпада в крокодилски пиянски сълзи пред приятелите си с ’Ти уважаваш ли ма? Няма да та предам!’.

                          Коментар


                            #28
                            Mindzu написа:
                            ... И като сме тръгнали на реклами, най-противни са ми рекламите на каменица, особено последната http://www.vbox7.com/play:6ab8c18d
                            Откакто опитах "Старопрамен" и "Стела Артоа", Каменицата ми прилича на газирана вода. С реклама или без, няма да я пия. А конкретно тази последната реклама ми е гнусна и отблъскваща. Асоциирам нечистоплътните индивиди от рекламата със съдържанието на бутилката.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #29
                              gantcho написа:
                              Yavor написа:
                              Аз пък се кефя на рекламата на Каменица - "Да спасим мъжа"... Че то от гейове не останаха нормални мъже.
                              Направо.Аз не пия бира по принцип, но действително отдавна не бях виждал толкова оригинална реклама.
                              Искам да го видя тоз спасен мъж, който в рекламата казва "няма да влезна повече в спалнята".

                              Коментар


                                #30
                                Princo написа:
                                ntodorov написа:
                                Да - готина е. С малко хората са показали много... Какво да кажем за новата българска реклама на мастика Пещера ? С много нашите не са показали нищо. Аматьори са.
                                Мдам рекламата на Зорбас е много по-хубава !
                                То и самата мастика си е много добра .
                                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                                Коментар

                                Working...
                                X