Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е много ме кефи тая реклама...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е много ме кефи тая реклама...

    Здравейте колеги,принципно не пия алкохол, дори и бира, ама рекламата на Хайнекен (тази с дрешника) ми изпълва душата Много е готина. Като я видя по телевизията, дори и да не съм нещо в настроение-не мога да не се усмихна http://www.vbox7.com/play:21a63684Отдавна не бях виждал толкова добра реклама. Просто исках да споделя мнението си с Вас, ако модераторите преценят, нека да изтрият темата.
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    #2
    Дам... веселка е! :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Само прочетох заглавието на темата и ми беше повече от ясно за коя реклама става въпрос! Наистина е с уникален замисъл! Голям ум я е измислил тази реклама!!!
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        http://vbox7.com/play:8a97d478 ако нямате място за бирата. май има нещо общо м/у двата клипа
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          Наистина радва.А най-много ме кефи как онзи се разрева !
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            Просто не може човек да не удари една биричка след тези реклами
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Аз пък се кефя на рекламата на Каменица - "Да спасим мъжа"... Че то от гейове не останаха нормални мъже.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                А аз вчера мернах някаква реклама на Велинград и там някаква мацка каза ’Тук направихме детето си’. Какво да кажем за кака Валя, която не вярвала на машините дето изследвали млякото, то важното било че децата го харесват. Поклон българский рекламисткий гений. Мен любима реклама си ми остава тази на КокаКола ’...за малките, за големите, за музикантите, за играчите...’. Много идейна дизайнерски пипната реклама.http://www.youtube.com/watch?v=OvZBvLkj_aE

                Коментар


                  #9
                  Малко са хубавите реклами,повечето са безсмисленни и скучни!А тази на Хайникен с големия женски гардероб мечтаааа
                  "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                  не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                  Коментар


                    #10
                    Направо тази реклама ми дава идеята когато се задомя и аз така с мъжа да си направим едно наше местенце..ама да е фиркано с всякакви бири..без претенции ..а тази реклама е наистина много яка..милите мъжлета как се разчувстваха само
                    животът е кратък, но за сметка на това е гаден!

                    Коментар


                      #11
                      winter_sun написа:
                      ..а тази реклама е наистина много яка..милите мъжлета как се разчувстваха само
                      Ами аз както написах, не употребявам алкохол....обаче това е рекламата, която май ще ме накара да пропия бира
                      SKODA 105L '78
                      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                      FIAT 126p '89
                      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                      GRANDE PUNTO 1.2 '06

                      Коментар


                        #12
                        всички реклами на тая бира са 6+. не помните ли га мачкаха оная кола, мкларен ли ква беше. и с марс-о-хода дето стана на бар и още много други ...
                        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                        Коментар


                          #13
                          На мен пък много ми харесва новата реклама на Тойота http://www.vbox7.com/play:bfabefd4 . И музичката е много приятна.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            winter_sun написа:
                            Направо тази реклама ми дава идеята когато се задомя и аз така с мъжа да си направим едно наше местенце..ама да е фиркано с всякакви бири..без претенции ..а тази реклама е наистина много яка..милите мъжлета как се разчувстваха само
                            С Венци значи трябва да помислите по въпроса къде ще е тази стая с бирата.
                            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                            Ex.Opel Astra

                            Коментар


                              #15
                              z_sutrov написа:
                              winter_sun написа:
                              Направо тази реклама ми дава идеята когато се задомя и аз така с мъжа да си направим едно наше местенце..ама да е фиркано с всякакви бири..без претенции ..а тази реклама е наистина много яка..милите мъжлета как се разчувстваха само
                              С Венци значи трябва да помислите по въпроса къде ще е тази стая с бирата.
                              Ще си начертаем един проект, после ще го съгласуваме с архитект и..айде народе на комшулук
                              животът е кратък, но за сметка на това е гаден!

                              Коментар

                              Working...
                              X