Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой ми дере колата-днес пак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    tomazo написа:
    вчера един бакшиш така ме беше затиснал ,че излезнах с 20 маневри ,ако бях с някоя бангия щях да му се врежа в таксито .след като излезнах ,му направих на фльонга 2-те антени ,чупене на 2-те огледала ,и изкривяване на шофьорската врата ....Замислете се дали не предизвиквате с нещо агресия у хората
    Тъй тъй снощи едно рено и един опел бяха разрасени по същия начин
    Bravo 1.2 16v
    Lancia Dedra 1.8 16v
    Suzuki GSXR250R

    Коментар


      #32
      колега не ти трябва интернет - трябва ти програма и камера.Както каза колегата няма да видиш кой знае какво но ако е някой комшия според мен със сигурност ще го познаеш.Ако са надрани и другите коли няма какво да се занимаваш с камери тогава - съберете се с комшиите и всяка нощ да дежури по един, като хванете глупака - може и да го завлечете в някое мазе и да му пръснете дупето.Измислете една тромба или нещо дето да дига шум като го спипа някой алармира и дугите и дори да е някой здравеняк целта е само да се задържи докато слязат и другите комшии

      Коментар


        #33
        Честно казано,мислех че първия път беше случайност че са ти надраскали колата,но след втория,някой ти има зъб за нещо.Слагай една камерка щом си на първия етаж и като го хванеш
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #34
          Според мен решението е дебнене. Да не спи. Както вече казах в предния ми пост. Защото камери, щуротии, докато слезе, докато разбере кой е, докато го засече... не се знае кога пак ще мине да дере. Едва ли всяка вечер ще минава да му дере колата. Късмет е да го хванеш. Но пък с камерата, ако е хубава и има хубава картина, нали има такива с нощно виждане, поне ще можеш да му видиш физиономията. Все пак успех, отново! После пиши. Ако имах време, с удоволствие щях да дойда да ти помогна и да заснемем събитието.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #35
            Някой ти е хварлил мерака
            "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
            не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

            Коментар


              #36
              Колега, какво стана? Разрешили въпроса?
              NOW: ???
              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

              Коментар

              Working...
              X