Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой ми дере колата-днес пак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой ми дере колата-днес пак

    Значи,спирам си винаги така че да не преча на никой.През деня на един паркинг до универсиада,а през ноща пред нас - отдясно на пътя,където спират всички останали.За първи път преди 8-9 дни видях една черна драскотина на задния десен калник,но си помислих че някой ме е забърсал просто.Преди 3-4 дни върху тая драскотина,вероятно същия тоя "гений",имаше и драснато с ключ.Днес сутринта бях приятно изненадан като видях,че вече си имам чисто нова,пак отдясно,само че вече почва от предния калник и свършва на задния.Е не мога да разбера закакво е тая цялата тъпотия.А по-тъпото е,че не знам какво да не правя че да се спре тоя боклук.И пред всички тук най-искрено пожелавам на тоя помияр да му исъхне тая ръка дето дере по колата ми.

    #2
    Малеее откачам от яд!Толкова да си го гледам Бравото и сега някакъв бурсук ще дере.За какво е това - незнам.Мога ли нещо да направя?Ако го видя тоя човек бих го заколил,така мисля

    Коментар


      #3
      Re: Някой ми дере колата.

      petar2202 написа:
      Значи,спирам си винаги така че да не преча на никой.През деня на един паркинг до универсиада,а през ноща пред нас - отдясно на пътя,където спират всички останали.За първи път преди 8-9 дни видях една черна драскотина на задния десен калник,но си помислих че някой ме е забърсал просто.Преди 3-4 дни върху тая драскотина,вероятно същия тоя "гений",имаше и драснато с ключ.Днес сутринта бях приятно изненадан като видях,че вече си имам чисто нова,пак отдясно,само че вече почва от предния калник и свършва на задния.Е не мога да разбера закакво е тая цялата тъпотия.А по-тъпото е,че не знам какво да не правя че да се спре тоя боклук.И пред всички тук най-искрено пожелавам на тоя помияр да му исъхне тая ръка дето дере по колата ми.
      Ако съм на теб ще го дебна ако трябва седмица няма да спя ама ловна ли го........................
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #4
        Погледни дали не са надрани и другите коли покрай теб, може да е някой келеш, който както си отива на училище и ейтака, за кеф, да си дере с ключ по колите. Има всякакви изродчета.

        Коментар


          #5
          Много кофти колега, моите съчувствия. Няма ли вариант да наблюдаваш колата? Такъв ако го барнеш .......
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Спирай така, че да имаш възможност да монтираш камера за наблюдение. След като го хванеш първо му разбий зъбите, счупи му няколко пръсти и след като се повъзстанови след седмица-две, предай записа в полицията и на застрахователите и си искай обещтетението. Застрахователите от своя страна ще имат интерес виновният да си получи наказание след като ти изплатят солидна сума за пребоядисване, така че ти дори няма да си мърдаш пръста и да се занимаваш със закона.
            www.CarProfi-BG.com
            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
            Най-атрактивните цени в София!

            Коментар


              #7
              Ами тя колата е почти под прозореца,а аз съм на първия етаж ама не мога да я гледам постоянно.Пък и сега като огледах надрасканото по спокойно - то няма вдлъбнато и сигурно ще мога да го оправя с паста.

              Коментар


                #8
                Вземи си монтирай камера за наблюдение зад стъклото и да ти е мирно и спокойно. Не са кой знае колко скъпи, а и се продават със софтуер към тях за компютър.
                www.CarProfi-BG.com
                Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                Най-атрактивните цени в София!

                Коментар


                  #9
                  Дебни го колега и ти пожелавам да го хванеш вечер късно за да няма свидетели и да го начупиш между колите. Вземи му личната карта и извикай полиция . Дай им картата и кажи че този на който е личната карта е надраскал колата ти , ти си го подгонил и тои е паднал но пак е успял да избяга но картата си я намерил там кадето е паднал. Така ще прикриеш боя които си му теглил и евентоално може да ти плати някой лев за зулумите които е сторил. Айде че ме засърбяха ръцете , мам....ката им и лайнари задния калник на Мареата е надраскан по същия начин.
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    И аз тва се чудя кви са тези некадърници дето се чудят какво да правят и какво зло да сторят.Моята случка е подобна но пострадалия не бях само аз а бяхме целия блок че и саседния сигурно околко 20-30 коли.И то не само една деруга ами цели две и то кръстосани и това стана в интервала 8 - 8;30 вечерта.Просто много бяс ме хвана като видя как моето мерцедесче деот беше излязло таман от предоядисване имаше 2 гадни деруги до желязо.И на черната боя много красиво стоеше.Просто 2 месеца сам ги псувал ония дето са го сторили това така и така неможах да ги намеря да им разкажа приказка.Че нямаше само аз да им а разказвам ами сигурно още 20-30 човека.Просто щеше да стане роман.Колега дано успееш да го намериш тоз п....л и да му разкажиш мойта праиказка в някой горичка на някои дръвче.УСПЕХ.Па ако искаш може дойдем да ти помогнем още няколко човека.Да напраим сериен филм. Yellow_Flash_Colorz_PDT_38

                    Коментар


                      #11
                      Да не са деца?Сложи бележка на стъклото.До господина който тъй учтиво ми е направил две линий на колата. Ако те хвана да правиш линия или разбера кой си, ще се простиш с тези твой палави ръчички! Поздрави: Собственика на колата!Може да паркираш на мястото на някой.... .
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                      -------------------------------------
                      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                      Коментар


                        #12
                        infirm написа:
                        Да не са деца?
                        Варианти много , лошото че в повечето случаи тези буклуци остават ненаказани
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          вчера един бакшиш така ме беше затиснал ,че излезнах с 20 маневри ,ако бях с някоя бангия щях да му се врежа в таксито .след като излезнах ,му направих на фльонга 2-те антени ,чупене на 2-те огледала ,и изкривяване на шофьорската врата ....Замислете се дали не предизвиквате с нещо агресия у хората
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #14
                            Ужас колега, съчувствам ти. Ако видя някой в акция....ако съм на теб го дебна, няма да спя даже и го смазвам. Кво е това лайно, да не ти е плащало колата, че да я дере?
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #15
                              tomazo написа:
                              вчера един бакшиш така ме беше затиснал ,че излезнах с 20 маневри ,ако бях с някоя бангия щях да му се врежа в таксито .след като излезнах ,му направих на фльонга 2-те антени ,чупене на 2-те огледала ,и изкривяване на шофьорската врата
                              Ще го имам в предвит когато пак ми се наложи да паркирам в Люлин.... .
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                              -------------------------------------
                              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                              Коментар

                              Working...
                              X