Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    щото си забравил да боядисаш основите на двете полукълба
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      Аз получавам друго число - 19,625. Но използвам формули. Не знам за 6-ти клас дали са ги учили. Да няма някаква логика в решението?П.С. Много интересна тема. Не съм я срещал досега.
      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

      Коментар


        Бравос на Оги!
        Manowar - Татко
        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

        Коментар


          Аз го изкарвам 19.625 грама боя ЕДИТ:Който не рефрешва....Дам, основите са по две!
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            Как се нарича процедурата, при която една блондинка духа в ухото на друга блондинка?

            Коментар


              ogi28b написа:
              Как се нарича процедурата, при която една блондинка духа в ухото на друга блондинка?
              Удухотворяване
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Мисля, че е обмяна на данни.А как се наричат десет блондинки, стоящи ухо до ухо?За блондинки много, но да боядисам и втората окръжност не се сетих. Туу. Не минавам в 6 клас.
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  Ако една тухла тежи 2кг и половин тухла, то кокло тежи тухлата?
                  ...хладилник, карам хладилник...

                  Коментар


                    4 kg
                    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                    Коментар


                      marea-ta написа:
                      4 kg
                      И аз така го сметнах:Х=тухла =>х = 2 + 1/2хх = (4+х)/22х = 4 + х2х - х = 4х=4Тухлата е 4 кг :D

                      --------------------

                      Коментар


                        Имате 2 яйца и 100 етажна сграда.При пробата, двете яйца се чупят от един и същи етаж.Целта е да се намери с най-малко опити от кой етаж се чупят яйцата.Аз си наумявам който и да е етаж от 100-те, а вие трябва да кажете един общ алгоритъм за проба, валиден за цялата сграда (всеки произволен етаж).Колко са най-малко на брой опитите, които трябва да направите, за да откриете от кой етаж ще се счупят яйцата?
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          Един опит - от партера
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            BO написа:
                            Имате 2 яйца и 100 етажна сграда.При пробата, двете яйца се чупят от един и същи етаж.Целта е да се намери с най-малко опити от кой етаж се чупят яйцата.Аз си наумявам който и да е етаж от 100-те, а вие трябва да кажете един общ алгоритъм за проба, валиден за цялата сграда (всеки произволен етаж).Колко са най-малко на брой опитите, които трябва да направите, за да откриете от кой етаж ще се счупят яйцата?
                            Със 7 опита може да се разбере кой е етажът. Пример: Избрал си 83-ти етаж. 1-ви опит: 50 -> не2-ри опит: 75 -> не 3-ти опит: 88 -> да4-ти опит: 81 -> не5-ти опит: 84 -> да6-ти опит: 82 -> не7-ми опит: 83 В зависимост от избрания етаж, може да се познае и с по-малко опити, но независимо от избрания етаж - 7 опита са напълно достатъчни. Това е ако правилно съм разбрал условието. ===========================Кажете дума с 5 последователни съгласни?

                            Коментар


                              BO, нищо не каза за алгоритъма за яйцето? Така ли е? ---------------------------------
                              ogi28b написа:
                              Кажете дума с 5 последователни съгласни?
                              Хм... Никой ли не се сеща за дума с 5 съгласни? ----------------------------------Ето още нещо: Насила закараха свинете ни в Сахара! - каза Лисан. В това, на пръв поглед безсмислено изречение, има нещо особено. Какво е то? Подсказка: особеното не е в това, че участва Лисан. Сашо, ако четеш това - да знаеш - съвпадение на имена Поздрави!

                              Коментар


                                Прочетено отзад напред изречението е същото.
                                Manowar - Татко
                                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                                Коментар

                                Working...
                                X