Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    naskobg написа:
    Имало е две ябълки - една е изял, една е набрал. Не е ял ябълкИ и не е брал ябълкИ.
    Грешен отговор. Тази която е изял също я е набрал (и впоследствие изял), значи е набрал 2 ябълки.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      trace написа:
      naskobg написа:
      Имало е две ябълки - една е изял, една е набрал. Не е ял ябълкИ и не е брал ябълкИ.
      Грешен отговор. Тази която е изял също я е набрал (и впоследствие изял), значи е набрал 2 ябълки.
      Верен отговор, набрал 1 изял 1.

      Коментар


        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          Познах ли или да плюнча молива пак? :D

          Коментар


            naskobg написа:
            Познах ли или да плюнча молива пак? :D
            Верен ... вече не знам колко има да се черпиме с тебе ... ма тряя се видиме се пак
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              Ichkin написа:
              naskobg написа:
              Познах ли или да плюнча молива пак? :D
              Верен ... вече не знам колко има да се черпиме с тебе ... ма тряя се видиме се пак
              Ще ми е приятно да пием по бира.

              Коментар


                Има един Български град, на който първата сричка е име на музикална нота,втората сричка е име на известен композитор, а третата на Египетски Бог.Как е инето на града?

                Коментар


                  naskobg написа:
                  Има един Български град, на който първата сричка е име на музикална нота,втората сричка е име на известен композитор, а третата на Египетски Бог.Как е инето на града?
                  Май мноо се преебах, че четох на нбу темата ... ся моеше да си го мисля това и да си тепам главата ... нема да четем никъде повече
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    Ichkin написа:
                    naskobg написа:
                    Има един Български град, на който първата сричка е име на музикална нота,втората сричка е име на известен композитор, а третата на Египетски Бог.Как е инето на града?
                    Май мноо се преебах, че четох на нбу темата ... ся моеше да си го мисля това и да си тепам главата ... нема да четем никъде повече
                    И верният отговор е ? Силистра
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Да. Си е нотата, Лист е композитора и Ра е богът. Сега една простичка.Баща и син се возят заедно и заедно катастрофират.И двамата изпадат в кома.Откарват ги обаче в съвсем различни много отдалечени една от друга болници.Бащата в едната болница, сина в другата.По едно време в стаята на сина влиза доктора, хваща се за главата и се провиква:"Боже Господи, та това е синът ми!!!..."Как е възможно това?

                      Коментар


                        naskobg написа:
                        Да. Си е нотата, Лист е композитора и Ра е богът. Сега една простичка.Баща и син се возят заедно и заедно катастрофират.И двамата изпадат в кома.Откарват ги обаче в съвсем различни много отдалечени една от друга болници.Бащата в едната болница, сина в другата.По едно време в стаята на сина влиза доктора, хваща се за главата и се провиква:"Боже Господи, та това е синът ми!!!..."Как е възможно това?
                        Първи варянт - гейове Втори вариант - Биологичен баща, и баща от брак ?
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          Ichkin написа:
                          naskobg написа:
                          Да. Си е нотата, Лист е композитора и Ра е богът. Сега една простичка.Баща и син се возят заедно и заедно катастрофират.И двамата изпадат в кома.Откарват ги обаче в съвсем различни много отдалечени една от друга болници.Бащата в едната болница, сина в другата.По едно време в стаята на сина влиза доктора, хваща се за главата и се провиква:"Боже Господи, та това е синът ми!!!..."Как е възможно това?
                          Първи варянт - гейове Втори вариант - Биологичен баща, и баща от брак ?
                          Ми ся?

                          Коментар


                            Бе някъв трети вариант ми минава през главата, ама той е много филмарски ... мисля го, ама ... добра е задачката :P
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              Ichkin написа:
                              Бе някъв трети вариант ми минава през главата, ама той е много филмарски ... мисля го, ама ... добра е задачката :P
                              Докторът е майка на момчето. :D :D :D :D :D

                              Коментар


                                naskobg написа:
                                Ichkin написа:
                                Бе някъв трети вариант ми минава през главата, ама той е много филмарски ... мисля го, ама ... добра е задачката :P
                                Докторът е майка на момчето. :D :D :D :D :D
                                хахахахха уааааааа ... тва беше яко ... хареса ми евалата :P
                                Fiat Forum Bulgaria

                                Прекаленият светец и богу не е драг !

                                Коментар

                                Working...
                                X