Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    същия час-айде помислете,наближава времето в което е напълно възможно
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      Immortal написа:
      Температурата на водата, непосредствено след разтапянето на последното парченце лед ще е приблизително 10 градуса, ако процеса е адиабатен (т.е. не се отчита топлообмена с околната среда - а за това служи термосът ).Те като се смесят, ще стане 10 градуса.Странно, ама е така.
      Отговора е точен и до6ре о6яснен - 10 градуса.А 50 ще е, ако 2 равни количества вода с температура 0 и 100 градуса се смесят.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        vaskobravo написа:
        същия час-айде помислете,наближава времето в което е напълно възможно
        Аз се предавам !
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          vaskobravo написа:
          същия час-айде помислете,наближава времето в което е напълно възможно
          Подсети ме с това Когато се мести часа
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            Renault Laguna 1,9 dci 2002

            Коментар


              Princo написа:
              Ichkin написа:
              Тази е готина :P Др. Уотсън и Шерлок Холмс се срещнали след дълга раздяла. Холмс имал 3 деца.Уотсън: На колко години са?Холмс: Сборът на годините им е равен на 13, а произведение им е равен на номерът на отсрещната къща.След като помислил малко, Уотсън казал: Тази информация не ми е достатъчна, за да намеря годините им.Холмс:Правилно Уотсън ! Забравих да ти кажа, че най-големият син е със сини очи.Уотсън:Благодаря, сега вече знам на колко години е всяко едно от децата ти.На колко са и как е разбрал Уотсън на колко години е всяко едно от децата? hz.gif
              9,2,2 ?
              Добре, приемаме че е така. Как се вписва "номерът на отсрещната къща" , в случая 36 ? Не виждам причина децата да не са съответно на 9, 3, и 1 година. Или пък на 7, 3, и 3 ? Отново - как се вписва "номерът на отсрещната къща", вече 63? Може пък да са на 5, 4, и 4. "Номерът" вече е 80. Моля някой подробно да ми обясни за "номерът", и за сините очи ? На предишните страници се натъкнах на неотговорени въпроси....

              Коментар


                Пробваме всички комбинации на 3 числа чийто сбор е 13 - 11,1,1 - 1,2,10 - 1,3,9 - 1,4,8 - 1,5,7 - 1,6,6 - 9,2,2 - 4,4,5 - 5,5,3 - 3,3,7.Само две от тях имат еднакво произведение - 9,2,2 и 1,6,6.Произведението им е номера на къщата.Тъй като едното дете е по - голямо от другите приемаме автоматично комбинацията 9,2,2
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  trace написа:
                  vaskobravo написа:
                  същия час-айде помислете,наближава времето в което е напълно възможно
                  Подсети ме с това Когато се мести часа
                  Измори ни. Ама си го казал - смяна на часовоно време. :D
                  ogi28b написа:
                  ....................... и за сините очи ?
                  Сините очи нищо не говорят Оги, но "най-големия" казва, че има тъкъв. За това са 9,2,2. Другото са го обяснили колегите.

                  Коментар


                    Princo написа:
                    Пробваме всички комбинации на 3 числа чийто сбор е 13 - 11,1,1 - 1,2,10 - 1,3,9 - 1,4,8 - 1,5,7 - 1,6,6 - 9,2,2 - 4,4,5 - 5,5,3 - 3,3,7.Само две от тях имат еднакво произведение - 9,2,2 и 1,6,6.Произведението им е номера на къщата.Тъй като едното дете е по - голямо от другите приемаме автоматично комбинацията 9,2,2
                    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                    Grande Punto 1.2 LPG

                    Коментар


                      Ходят си двама археолози през пустинята и попадат в една пещера. В тази пещера намират 2 голи трупа на мъж и жена, легнали по гръб.Едното тяло сочи на изток-другото на запад. Поради специфични условия в пещерата и двете тела били перфектно запазени - с плътта, с всичко.Покрай тях има разхвърляни древни останки от бита. Единият учен казал:- Това са Адам и Ева.Другият веднага се съгласил с него. Как са разбрали двамата учени, че това са именно Адам и Ева?
                      Renault Laguna 1,9 dci 2002

                      Коментар


                        vaskobravo написа:
                        Ходят си двама археолози през пустинята и попадат в една пещера. В тази пещера намират 2 голи трупа на мъж и жена, легнали по гръб.Едното тяло сочи на изток-другото на запад. Поради специфични условия в пещерата и двете тела били перфектно запазени - с плътта, с всичко.Покрай тях има разхвърляни древни останки от бита. Единият учен казал:- Това са Адам и Ева.Другият веднага се съгласил с него. Как са разбрали двамата учени, че това са именно Адам и Ева?
                        Защото нямат пъпове нали те са били първите на тоя свят без да са родени Така ли е? :D

                        Коментар


                          Абе я чакайте малко - това копи пейст абсолютно нищо не обяснява. Какво значение има дали децата са 9,2, 2 , или са 8, 4, 1 ?Искам точно да свържеш комбинациите "9,2,2" , и "1, 6, 6" , с тази част от текста, в която се казва че номерът на отсрещната къща е 36 ?" Холмс: Сборът на годините им е равен на 13, а произведение им е равен на номерът на отсрещната къща. " Обясни ми какво точно пречи комбинацията 8,4,1 да е вярна? А това че сините очи нищо не показват е ясно, но исках да наблегна на това че възможна комбинация също е и 7, 3, 3 Хайде - аз казва че отговорът е 7, 3, 3 или 8, 4, 1 Как можеш да ми докажеш че това не е вярно ? И двете комбинации отговарят напълно на условията , ПРИ ТАКА НАПИСАНО УСЛОВИЕ !ред.: Не смятате ли че е глупаво да копирате чужди теми? Просто дайте линка към темата в НБУ и който иска да си чете.

                          Коментар


                            naskobg написа:
                            vaskobravo написа:
                            Ходят си двама археолози през пустинята и попадат в една пещера. В тази пещера намират 2 голи трупа на мъж и жена, легнали по гръб.Едното тяло сочи на изток-другото на запад. Поради специфични условия в пещерата и двете тела били перфектно запазени - с плътта, с всичко.Покрай тях има разхвърляни древни останки от бита. Единият учен казал:- Това са Адам и Ева.Другият веднага се съгласил с него. Как са разбрали двамата учени, че това са именно Адам и Ева?
                            Защото нямат пъпове нали те са били първите на тоя свят без да са родени Така ли е? :D
                            Renault Laguna 1,9 dci 2002

                            Коментар


                              Вие сте в студена къща през зимата. Тъмно е, а Вие имате само една кибритена клечка..В къщата има 1 свещ и 1 печка на дърва..ВЪПРОС: Кое ще запалите първо?

                              Коментар


                                аз няма да казвам
                                Renault Laguna 1,9 dci 2002

                                Коментар

                                Working...
                                X