Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на смартфон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Вече имам впечатления и от камерата. Като любител на снимането и ценител на качествените фотографии, мога да кажа, че е наистина много добра! А дори не снимам в режима с най-висока резолюция.

    Сега за леките разочарования:
    - Продължава да ме дразни това, че докато говоря, ако не съм свалил телефона по-надолу от обичайното, успявам да стартирам нещо си или пък да заглуша микрофона. Което е наистина кофти, защото минава време, докато разбера, че отсрещните не ме чуват.
    - И за нещо друго, което бях чел във форумите, а именно прегряване на дисплея по време на навигиране. Днес реших да пробвам навигацията, докато шофирам. Не че ми е жизнено необходима, имам си голяма навигация - част от мултимедията на колата, но все пак. Карах до Пловдив и обратно. Сутринта нямаше никакви проблеми, но на обед колата престоя около час на слънце. И като пуснах навигацията, след 10-на минути ми изписа, че дисплеят започва да се нагрява опасно. Продължи да навигира с глас, а също така автоматично намали яркостта на дисплея. И след около 15-20 минути ми изписа, че температурата вече е нормална и яркостта се възстанови. По форумите беше описано по-драматично, едва ли не телефонът се изключвал. Поне при мен подобно нещо не се случи.
    Последна редакция от snake; 08.06.2022, 12:46.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      За първото имаше решения с апп. Шаомитата по същия начин сензора за близост реагира при много близко разстояние и леко да се размести главата и светва дисплея. Следователно започваш с уши и други части да цъкаш по екрана. Решението е с някакъв ап, който го прави малко обратното - като познае обект в някаква близост и си в телефонен разговор, трудно да светне дисплея.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #18
        Браво, че си се спрял на някой по-бюджетен за 600 лева. Аз също си взех A52s на Самсунг за там някъде 500-600 лева. Идеален ми е. Направо не разбирам как някои симпатяги дават по 2к за телефон. То колкото една кола дето се вика. :D Може и да си имат някакви плюсове, но на мен нищо не ми липсва специално на A52s

        Коментар


          #19
          За първото имаше решения с апп. Шаомитата по същия начин сензора за близост реагира при много близко разстояние и леко да се размести главата и светва дисплея. Следователно започваш с уши и други части да цъкаш по екрана. Решението е с някакъв ап, който го прави малко обратното - като познае обект в някаква близост и си в телефонен разговор, трудно да светне дисплея.
          Тъй като проблемът е много досаден, въпреки че не обичам да инсталирам непознати приложения, го направих. Изтеглих и инсталирах Proximity Sensor Screen On Off (на Argon Dev) от Гугъл плей. И проблемът се реши . Не стана без побутвания, защото приложението иска да му позволиш всичко и да премахнеш всякакви забрани, за да се инсталира. И след това се появиха някои бъгове, както и очаквах. Отнех му админските права, които му позволяваха и да заключва дисплея (освен да го пали и гаси) и освен това му дадох ограничен режим при използване на батерията, защото Android ме предупреди, че приложението харчи много на заден план. Също така сведох до минимум и известията от това приложение. След тези настройки всичко засега е перфектно. Говоря спокойно, без дисплеят да светва и без неволно да натискам бутони, не забелязвам и бъгове.
          Последна редакция от snake; 25.08.2022, 06:55.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар

          Working...
          X