Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кражба на джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    spark написа:
    Бях със секретни болтове, но откакто един път при смяна на гуми едвам развиха единия болт момчетата след 30 мин борба си сложих нормалните. Не стига, че даваш по 30-40лв за свестни секретни болтове ами ги правят и от кашкавал!
    Аз пък български секретни болтове свалям за 2-3 минути болта! :D Преди време на старата кола затрих секрета... и да видиш, как се специализирах! А това, че си попанла на калпави болтове е друга тема. Във всеки случай при положение, че съм дал 800лв. за джанти и гуми, питай ме, как ще ги оставя без секретни болтове!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      На мен онзи ден ми откраднаха капачките на джантите и то на двете коли(бяха една до друга)и побеснях,а за такава случка незнам....ще убия някой ако го хвана.
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #18
        да им изсъхнат ръчичките на такива.....
        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

        Коментар


          #19
          На мен преди месец ми краднаха сиди-то и цялата задна кора с колоните и за добавка - куфарчето с инструментите! И си казах: Добре де, що пък сега да не си купя крадено сиди, пак от същата марка! Така и направих, а вероятно тоя на който е било сиди-то сега е купил моето... Кой знае...

          Коментар


            #20
            NPD написа:
            На мен онзи ден ми откраднаха капачките на джантите и то на двете коли(бяха една до друга)и побеснях,а за такава случка незнам....ще убия някой ако го хвана.
            И аз така -ако съм с пушка на терасата и го видя: само ниско долу в капачките..от там с напалм да не остане нищо..и после ще го изстържа със ситна шкурка да се слее с асфалта.....
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар


              #21
              Vladim написа:
              Аз пък български секретни болтове свалям за 2-3 минути болта! :D
              Български, китайски, американски - все тая - 10-15 секунди. Това е.Спасение няма. Те като ти свалят болтовете не ти ги пазят.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #22
                trace написа:
                Български, китайски, американски - все тая - 10-15 секунди. Това е.Спасение няма. Те като ти свалят болтовете не ти ги пазят.
                Хем си прав, хем не... Зависи, колко добре подготвени са гадовете. Искам да кажа, че масово разпространените секретни болтове са българско производство на цена 10-18лв. и се свалят лесно! Определено има разлика в конструкцията и материала при по-скъпите, качествени секрети. А това, че ако гадовете са много в час няма, какво да ги спре, е пределно ясно.
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  Мен пък един стругар ми направи 4 секретни болта по поръчка. Дали съм по-защитен Един дявол знае...
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #24
                    някой може ли да ме светне защо са секретни и каква е технологията им ???
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #25
                      Ужас поне се радвай че не са ти взели цялата кола а само джантетата ...
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #26
                        Vladim написа:
                        trace написа:
                        Български, китайски, американски - все тая - 10-15 секунди. Това е.Спасение няма. Те като ти свалят болтовете не ти ги пазят.
                        Хем си прав, хем не... Зависи, колко добре подготвени са гадовете. Искам да кажа, че масово разпространените секретни болтове са българско производство на цена 10-18лв. и се свалят лесно! Определено има разлика в конструкцията и материала при по-скъпите, качествени секрети. А това, че ако гадовете са много в час няма, какво да ги спре, е пределно ясно.
                        Да, не твърдя разбира се, че съм виждал всички видове секретни болтове.Но в практиката ми на гумаджия са идвали сума ти хора които са си загубили секретаи не могат да си развият гумите. С нито един съм нямал проблем. Или общо казано, всичкое до това да имаш подходящия инструмент, а там имах всичко Този на който беше гумаджийницата ми е добър приятел, стругар е и правеше секретни болтове, доста по-различни и малко по-трудни за отвиване, ама като цяло не съм оптимист, че ще се изработяттакива които да не могат да се отвият. Още повече, че и на мен сега ми предстои да си сложа летиджанти та не знам
                        Ex Fiat 126P
                        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                        Alfa Romeo 147 1.6 TS
                        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                        Коментар


                          #27
                          Аз си мисля да поръчам на някой стругар да ми направи следното устройство/ на чертежчето/. Това е доста старо като идея,но не се сещам за друго!
                          Прикачени файлове
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #28
                            Ако зделката утре протече по план , батко ви ще е с нови джанти и този път ще са еднакви

                            Коментар

                            Working...
                            X