Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За това Out of the furnace някой да сподели нещо?
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      avvasilev - не го гледай. Не си заслужава. Гледах Гравитация - добър е, оценка 4 от 6. По мое мнение.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        На всички фенове на фантастиката препоръчвам силно "Забвение". Много ми хареса! За хората без предразсъдъци става и като "Драма, Романтичен".
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          Колеги да не отварям нова тема ще се възползвам от тази... Понеже видях нашия форум като линк в субсунакс http://subsunacs.net/links.phpискам да питам дали някой от форума е администратор на субс-а? Имах регистрирано име (същото като тук) и преди години превеждах няколко филма. Когато потърся по никнейм, ме открива, и се виждат всичките ми качени субтитри. Но като се опитам да се логна, ми казва "несъществуващо потребителско име". Искам да кача още едни субтитри за Шофьорът / The Driver (197...Моля ако някой е админ или има връзка с админ, да помогне.
          1997 Brava 1.6, 16V

          Коментар


            avvasilev написа:
            За това Out of the furnace някой да сподели нещо?
            tyson написа:
            avvasilev - не го гледай. Не си заслужава.
            Е да, обаче го гледах и ми хареса!
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              http://www.zamunda.net/details.php?id=386855&hit=1 - Мисля тази вечер да го пробвам.Предполагам ще е добър.В списъка за вечерта е още и този : http://www.zamunda.net/details.php?id=386658&hit=1
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                Princo, и дай инфо после за About time.
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  tyson написа:
                  Princo, и дай инфо после за About time.
                  За About time не остана време снощи,че заспах.За Ицата филма,става за убиване на време и ако си фен на футбола и в частност фен на Ицата.Тва което дразни е,че е направен филма все едно Стоичков гостува в предай нататък ...
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Инфо за Escape Plan / Невъзможно бягство (2013) ?Дядо Арни и Сталоун? :D
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      tyson написа:
                      Инфо за Escape Plan / Невъзможно бягство (2013) ?Дядо Арни и Сталоун? :D
                      Не съм го гледал още, но каквото и да ми кажат за него, в графата "задължителни за гледане" ми е :D
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Mike Tyson-Undisputed truth.Цепи отвсякъде.На всичко отгоре е монолог.Препоръчвам горещо

                        Коментар


                          Гледайте About time много стойностен филм.
                          BMW E46 coupe
                          Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                          Коментар


                            Онзи ден гледах ронините. Нещо не ми допадна или може би очаквах повече. Напоследък Киано участва във филми, в които ролите не са за него. Пак лично мнение.

                            Коментар


                              Някой срещал ли е някъде за сваляне Stargate Universe - сезон 3???
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар


                                Mupo написа:
                                Онзи ден гледах ронините. Нещо не ми допадна или може би очаквах повече. Напоследък Киано участва във филми, в които ролите не са за него. Пак лично мнение.
                                Киану никога не е блестял с талант. Лично мнение.
                                1997 Brava 1.6, 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X