Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    W.W

    snake написа:
    Поздрав за всички фенове на Breaking Bad ...
    Изгледах сериала със затаен дъх.От серия на сериая и от сезон на сезон все по-брутален и безкруполен.Такъв е живота,възхода и падението на един обикновен човек.Имаше много добри ходове,но и много недомислени.За мен най-добра сцени си остава края на единия сезон и Гас Фринг ,да не пускам спойлери.Помислих,че терминатора се е прехвърлил там...
    Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
    Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

    Коментар


      Аз съм гледал филми и по 12 часа на ден и съм превъртал цял сериал от 50 серии за 4 дни :D . Но се отказах от подобни изпълнения и сега съзнателно гледам Breaking Bad по серия на ден. Вече съм на средата на 4-те сезон. До момента мога да кажа, че третият сезон ми допадна най-много. Четвърти е прекалено брутален дори и за мен, което не ми пречи да го гледам с голям интерес . За съжаление вече му се вижда финалът, а после е кофти - след всеки велик сериал остава едно чувство на празнота, докато си намеря нещо друго, подходящо за изтънчения ми вкус .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        snake написа:
        след всеки велик сериал остава едно чувство на празнота, докато си намеря нещо друго, подходящо за изтънчения ми вкус .
        А баш :D Аз бях така след Breaking Bad, а преди това и като свърши Spartacus. Сега само Sons Of Anarchy ми остана.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          Съжалявам, че не отидох да го гледам на кино. Уникален. Слагам го в списъка за повторно гледане, в делничен ден, когато комшиите са на работа
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Изгледах и втората част от трилогията Игрите на глада - Възпламеняване: https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater Не съжалявам за дадените 32 лв. за билети, филмът е зрелище, което трябва да се види от всеки киноман! Фантастична история, която лично мен ме докосна, съчетана с прекрасна музика. Само бих препоръчал в киносалоните да бъде разрешен отстрелът на идиоти, които се хилят по време на филм, който е всичко друго, но не и смешен.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              Започнах Dexter, вече съм на втори сезон и изглежда ще има какво да гледам за доста време напред. В този сезон конкретно най-ме кефи, че дори такъв хладнокръвен и интелигентен сериен убиец бива тормозен от тъщата си :D
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Не си гледал Декстър??? Не мога да повярвам, че има киноман, който да не е гледал този велик сериал. Всъщност точно с Декстър съм поставял рекорди - цял сезон за 1 ден. Благородно ти завиждам, че сега го започваш. Във вечната ми класация Декстър (гледал съм всеки сезон по 5-6 пъти, само последния съм го гледал веднъж) и Изгубени са на първо място при сериалите, следвани от Бягство от затвора, Мъртвата зона и FRINGE. Не знам дали знаеш, но тази година излезе финалният сезон на Декстър. Така че ти предстои да се насладиш на една завършена сага. Въпреки че има много слухове, че може би продуцентите ще се вслушат във феновете и ше направят още един сезон.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  Еййй това LOST беше голям сериал. Влюбен бях в него, но имаше катастрофално слаб финал. Изобщо накрая явно и продуцентите не знаеха как да го завършат, загуби се магията и както обикновено се случва стана боза.
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    R.I.P.D. - леко, забавно филмче, с което истински си починах и отпуснах. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
                    Stop giving directions, just say "Follow me."
                    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                    Коментар


                      snake написа:
                      Изгледах и втората част от трилогията Игрите на глада - Възпламеняване: https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater Не съжалявам за дадените 32 лв. за билети, филмът е зрелище, което трябва да се види от всеки киноман! Фантастична история, която лично мен ме докосна, съчетана с прекрасна музика. Само бих препоръчал в киносалоните да бъде разрешен отстрелът на идиоти, които се хилят по време на филм, който е всичко друго, но не и смешен.
                      Гледах вчера 1вата част - пълна боза, слаб сценарий, сигурен съм, че ако бях чел книгата щях да го спра още на 30тата минута.Преди малко гледах 2рата част на кино - слабо начало, но от средата стана леко интересен.Като цяло слаб филм, да ги видим догодина как ще претупат 3тата част.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Нормално е на теб да не ти хареса. Както вече писах, имаше и такива, които дори се хилеха по време на филма.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          Не съм казал, че не ми хареса.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            snake написа:
                            Нормално е на теб да не ти хареса. Както вече писах, имаше и такива, които дори се хилеха по време на филма.
                            Е какво толкова, аз се хилих и като потъваше Титаник, въпреки че целия салон Джапаше в сълзи и сополи.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              И кое ти беше смешно като потъваше Титаник? Или просто искаше да си различен?
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                style34 написа:
                                И кое ти беше смешно като потъваше Титаник? Или просто искаше да си различен?
                                Помня че ми беше смешно, по скоро съм се хилил на ефекти и каскадите във филма и на това колко са невероятни.На ФАйнъл Дестинейшън също умирах от смях и кеф. Приемам ходенето на кино като забAвление и не искам да се натоварвам с него.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X