Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глоба при шофиране без спътник :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Dzver написа:
    Очаквайте и новите за глоби за: седене на сам човек на маса в кръчма и гледане на телевизия от сам човек след 0:00 ч.
    Те и до сега си вървят глобите след полунощ в кръчмите Келнерите само това чакат и на сутринта като изтрезнееш тогава виждаш че порфейла ти е олекнал пък уж нищо не си консумирал.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #32
      Ей ся е момента за бизнес с бутафорни спътници (космически ) да си ги монтираме в колите и като те спре ченгето - "Къде ти е спътника?" - показваш топката с антенките дето прави "Пиу, пиу, пиу, пиу..."
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #33
        Да метна на седалката до мен една хавлия на мацка по бански, кат тираджиите.Така дали може?
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #34
          Аз пък мисля от сега нататък да си пътувам непрекъснато с кучето. Хем е спътник хем не те упреква как караш. ЧУДНООО! Ако ме спрат да ме питат к’во е това, ще ги оставя да се разбират със "спътника" ми.
          Fiat Punto 1.7TD
          Mazda 626 2.0
          Fiat Croma 2.4 Multijet

          Коментар


            #35
            Пълен идиотизъм е ако тази "идея" се реализира Не дай си Боже, ти се наложи спешно да отидеш до болница или до друго място... то какво правиш? Търсиш човек в суматохата?Таксиметровите шофьори какво ще правят? Как ще карат хора нон-стоп?Хората пренасящи стоки? Една транспортна фирма ще трябва да наема винаги 2ма, за да може да извършва дейността си?Изобщо това е абсолютно невъзможна идея и тя няма как да бъде (практически) реализирана.
            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

            Коментар


              #36
              perlsite написа:
              Пълен идиотизъм е ако тази "идея" се реализира Не дай си Боже, ти се наложи спешно да отидеш до болница или до друго място... то какво правиш? Търсиш човек в суматохата?Таксиметровите шофьори какво ще правят? Как ще карат хора нон-стоп?Хората пренасящи стоки? Една транспортна фирма ще трябва да наема винаги 2ма, за да може да извършва дейността си?Изобщо това е абсолютно невъзможна идея и тя няма как да бъде (практически) реализирана.
              Хич не си прав. Айнщайн ли беше казал "Където другите виждат проблем аз виждам възможност"Просто не сме дорасли да разберем замисъла. Представи си как ще се отрази това на безработицата? В регистъра на професиите се добавя "Придружител на самотен водач на МПС"На хигиената?На социалните контакти?Сутрин рано стройни редици тръженици излизат по тротоарите. Спретнати, с измити зъби, сресани, напарфюмирани. Жените гримирани... Предлагат ти да ги качиш. Евтино ( освен ако синдикатите не надушат, ама те са хиени ) вземат, а услугата комплексна - представи си че радиото не работи, а попаднеш на някой музикален? Ще ти пее песнички, ще свири ( без задни мисли моля ). Може на техничар да попаднеш - да почовърка нещо по колата.Те даже и такива табели моигат да си сложат - какви заложби имат. В края на работния ден същата работа.А ако попаднеш на някой с уклон към психоанализата...леле мале, какво повече да искаш? Ще те успокои, ще анализирате заедно... Мамка му, чак ме е яд, че не е моя тази идея с придружителя
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #37
                Е, щом не я харесвате идеята да се групирате и така да си намалите трафика от коли возете се по един в кола и така в голямото задръстване, докато чакате по кръстовищата можете и да излезете от колите си и да си поиграете било на карти, пък може и някоя партия шах Време ще имате бол
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #38
                  Аз пък ще си взема една кукла "Мис уърлд" от секс магазина, ще я залепя на предната седалка и това ще ми е спътницата, която винаги ще ме измъква от полицаите Дори и колана ще и сложа, да не се повреди при евентуален инцидент.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #39
                    Знам как можеш да я направиш безсмъртна

                    Коментар


                      #40
                      коцев написа:
                      Е, щом не я харесвате идеята да се групирате и така да си намалите трафика от коли возете се по един в кола и така в голямото задръстване, докато чакате по кръстовищата можете и да излезете от колите си и да си поиграете било на карти, пък може и някоя партия шах Време ще имате бол
                      Идеята да се групираме, я прилагаме отдавна Но идеята да ме глобяват, докато изминавам няколко пресечки сам, преди да взема колегата и заедно да продължим към офиса ми се въжда меко казано тъпа, или пак измислихме "хранилка" за КАТ-аджийте май а?
                      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                      Коментар


                        #41
                        Добре де това все пак мисля, че е само за центъра. Там 2-3 пресечки не са проблем да се минат пеша, освен ако не транспортираш нещо. Не вяравам да важи и за района извън центъра. Иначе ще има: "Опаааа, къде ти е спътника на теб?!?"
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          #42
                          Значи викаш колегата ми, дето живее на 5-те кьошета да дойде пеша почти до Мол София, където живея аз, да се качим заедно в колата и след това пак да мине, вече с колата през 5-те кьошета, защото от там ни е пътя за работата? Нямам нищо против возенето на повече хора в по-малък брой коли, ама айде да ни направят повече места за паркиране, да ни регулират както трябва кръстовищата, пък тогава да почват с глобите и наказанията за каквото и да било.
                          Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                          Коментар


                            #43
                            Re: Глоба при шофиране без спътник

                            trace написа:
                            Може ли да се измисли нещо по-тъпо:...
                            Предполагам че може, обаче това определено е висш пилотаж в безумията.Естествено не може да бъде вярно - поредната журналистическа бомба.Мухи-лайнарки...
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #44
                              та това е пълно безумие

                              Коментар

                              Working...
                              X