Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гонка: "Bravo HGT" vs. "Alfa 145 QV"!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ne0 написа:
    Abarth твоето Типо нали е 1.6 трябва да бега, да се пробваме...?
    Бате мойто типо е 90коня 8клапана моно инжекцион,не 140коньов 1.6 туин спарк,пълна инжекция 16клапана с чип,генерация,спортен филтър(доколкото знам де),потърси си някой в твоя клас,на мен примерно не ми доставя кеф да бия коли с 50коня по малко от мойта,ако не теб ти доставя това е друг въпрос А и да съм казал,че карам ултра-мега-супер-дупер-мупер бегачка някъде? Возя си се на газчица,че ми е по евтинко и си трая :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      Колеги вместо да се уважаваме и да се подкрепяме ние тука ще се изпокараме....нали все пак всички сме FORZA ITALIA :D Аз много харесвам алфите и ланчиите,незнам каква е тая омраза към фиат от ваша страна
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #18
        Няма никаква омраза - аз самия не съм имал Алфа никога през живота си, но за сметка на това съм сменил три ФИАТ-а и пак искам да си купя ФИАТ Гледаме реалистично на нещата, нищо повече

        Коментар


          #19
          Kuku написа:
          Няма никаква омраза - аз самия не съм имал Алфа никога през живота си, но за сметка на това съм сменил три ФИАТ-а и пак искам да си купя ФИАТ Гледаме реалистично на нещата, нищо повече
          Абе никъде не съм казал че браво 147 върви повече от QV и ми е ясно,че не върви като QV,ама всички сме под един похлупак и фиат и алфа и ланча,а oще малко ше се изпокараме за глупости... Има по силни алфи от фиатки,има и по силни фиатки от алфи,както и ланчии...
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            Не знам, защо мислиш, че аз или някой друг е връждебно настроен Беше ясно, че ще се пие бира :D а съревнованието е добър повод да се почерпим

            Коментар


              #21
              Abarth. написа:
              Колеги вместо да се уважаваме и да се подкрепяме ние тука ще се изпокараме....нали все пак всички сме FORZA ITALIA :D Аз много харесвам алфите и ланчиите,незнам каква е тая омраза към фиат от ваша страна
              Баце ко ти става бре мнооо ясно че не сме враждебно настроени всен пак караме всички италиянаки П.С.Ма тва Барво мнооо бавно бре щом и Нео го е здрал с една кола
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар


                #22
                Aбарт, приятел, просто си нямах предствава каква ти е колата. Аз съм карал такава ка твоята читава, 89 коня или нещо такова и къртеше яко, и ако си пипал ставаме напълно равностойни....Сори ако съм те обидил не е било нарочно, аз харесвам Типотата много!!!
                Originally Posted by pla_y_men
                Алфата си е Алфа, а ФИАТ-а не е Алфа!

                Коментар


                  #23
                  Mury написа:
                  Abarth. написа:
                  Колеги вместо да се уважаваме и да се подкрепяме ние тука ще се изпокараме....нали все пак всички сме FORZA ITALIA :D Аз много харесвам алфите и ланчиите,незнам каква е тая омраза към фиат от ваша страна
                  Баце ко ти става бре мнооо ясно че не сме враждебно настроени всен пак караме всички италиянаки П.С.Ма тва Барво мнооо бавно бре щом и Нео го е здрал с една кола
                  Е бате бравото принципно не е много бегачка нормално си беше,щеше да е интересно имаше едно черно типо 2.0 16 което наказа голф кр и астра 2.0 16В да се пусне с алфите FORZA ITALIA
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #24
                    ne0 написа:
                    Aбарт, приятел, просто си нямах предствава каква ти е колата. Аз съм карал такава ка твоята читава, 89 коня или нещо такова и къртеше яко, и ако си пипал ставаме напълно равностойни....Сори ако съм те обидил не е било нарочно, аз харесвам Типотата много!!!
                    Абе в момента е разглобено цялото за основен ремонт,амортесьори слагам алфови,карета,дискове накладки,мисля да портвам и да го правя с карбуратор,защото тази моноинжекция спъва яко,иначе браво 1.6 16В ме биеше с много малко,а си представям ти какво ще ме направиш Това си е кола за возене,не я слагам при бегачките,но твоята алфа наистина върви мноооого добре за 1.6 Почти колкото на гиги детелинката Евалата за това ITALIAN POWER FOREVER ! ! !
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар

                    Working...
                    X