Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гонка: "Bravo HGT" vs. "Alfa 145 QV"!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гонка: "Bravo HGT" vs. "Alfa 145 QV"!!!

    Поради малкоя спор, който се породи тук, неизбежно се стигна до тук Та въпроса ми е, има ли желаещи с "Bravo HGT" да се надбягват с "Алфа 145 QV" или ще трябва колегата "charlie" да ме черпи бира , за да ви отсрами П.П.Не зная къде е походящото място за пускането на тази тема и затова я пускам тук Моля, ако модераторите сметнат за нужно, да я преместят

    #2
    По-добре се дръпни с някое добро Типо 1.8 или 2.0
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      до Морето .падналия покрива всички разходи
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Дай сериозно де Пари въртим тука

        Коментар


          #5
          Хммм, май ше черпа бира - не ме е яд за бирата де, ма поне да ги бехме сборили, така дет се вика ше ни е по-сладка бирата, щото ше е заработена
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            charlie написа:
            Хммм, май ше черпа бира - не ме е яд за бирата де, ма поне да ги бехме сборили, така дет се вика ше ни е по-сладка бирата, щото ше е заработена
            Анджък П.П.Ако искат колегите с "HGT" да ги пуснем до морето срещу "156 2.4JTD WagonRestorant"

            Коментар


              #7
              tomazo написа:
              до Морето .падналия покрива всички разходи
              Включително и разходите по погребението на по-бързия

              Коментар


                #8
                Хохохооо На бързо да ви кажа, какво се случи, преди около два часа - нареждат се на старта, мойто бившо "Bravo HGT" (С 0022...) което казвахте, че най-много върви от всичките до него се нарежда "145 1.6" 120к.с. с чип, спортен въздушен филтър, спортно гърне... (около 140к.с.), а забележете, ЗАД БРАВОТО (да, точно така, в колона зад него) застава "145 QV" При вклюването на трета предавка (не на края, а в началото на трета) и двете Алфи бяха с една кола пред Бравото Сами смятайте, кое, колко върви и коя кола, по колко дърпа на всяка предавка Аз спирам да говоря Скоро ще кача и клипчето П.П.Евала на пича с "Браво"-то, поговорихме си след гонката и toj си каза, че толкова си може колата, самия той призна, че няма шанс срещу "145 QV"

                Коментар


                  #9
                  Аз бях там и потвърждавам резултата от гонката Отдавна съм признал превъзходството на Алфа 145QV пред Браво ХГТ Но в случая QVто нa GIGI не е СТОК
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    И Бравото (май) не е Само не разбрах, pugsy защо обърна от другата страна на булеварда а не дойде при нас - ние раздувахме до Бравото

                    Коментар


                      #11
                      Ето го клипчето Пускам и три кадъра, на който се вижда с колко изостава Бравото

                      Коментар


                        #12
                        гледах за едни приятели ама не ги видях,после пак завъртях от страната на омв ,бяхме с абарт.

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          И Бравото (май) не е Само не разбрах, pugsy защо обърна от другата страна на булеварда а не дойде при нас - ние раздувахме до Бравото
                          Бравото е сток,обаче щом алфите не са А и вървеше не много зад QV и на нео 1.6-цата
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            О’к - QV-то пак ще го бие с толкова, защото при тоя старт тръгна зад Бравото, а не до него А и на клипчето се вижда, че му водят една кола, та даже и повече

                            Коментар


                              #15
                              Abarth твоето Типо нали е 1.6 трябва да бега, да се пробваме...?
                              Originally Posted by pla_y_men
                              Алфата си е Алфа, а ФИАТ-а не е Алфа!

                              Коментар

                              Working...
                              X