Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ozone подвежда потребителите си с лъжливо описание

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Фейсбук е бълен с реклами на Озон с този бъндъл! Пускай жалба в КЗП!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #17
      todorakiggg написа: Преглед на мнението
      Ама разбира се, нищо не трябва да се прави, по - добре е да те мачкат и лъжат ама да ти е едно такова спокойничко.
      Колега, доколкото знам си млад шофьор, демек си и млад човек, много робско мислене, не особено подходящо за възраста ти, ама жив и здрав да си.

      Човек трябва да си отстоява правата и се почва с едни прости такива права на потребител, клиент, или иначе казано на човекът който им плаща заплатите на тези магазинери и т.н.
      Не е така ,просто ми е ясно ,че в съда ще платя повече отколкото едната игра............ щот ако спечелят тежко ми ..... с разходи и т.н. понеже знам как става и какви схеми се въртят.Аз съм много търпелив човек,изключително търпелив бих казал.А и ми е ясно ,че ще намери такъв дето някой ден така ще им се тросне ,че ще си ......... е*ат ма*к*та отвсякъде ,както стана с G2A.
      this

      Коментар


        #18
        Какъв съд бе, младеж.
        Жалба до КЗК, и следва глоба на търговеца. Такава, че свят ще им се завие.
        Даже лично ще му донесат играта в къщи!

        Срокът за връщане на стоки, закупени онлайн е 14 дни от получаването им, без никакво обяснение.
        Единствено за теб остават куриерските разходи.

        Ако не са минали 14-те дни, предлагам следното:
        Разговор с търговеца, в който му давате следните опции:
        - да ви изпрати и играта, за която сте платили, така както е описано в сайта. В противен случай - ще изпратите жалба до КЗК, след която хем ще ги глобят, хем ще им се наложи пак да ви изпратят играта;
        - да им върнете всичко, да ви върнат парите, както е по закон, и да приключите с тях, като ще съобщите на всичките си 1578 приятели във Фейсбук колко са некоректни!

        Коментар


          #19
          Дидо,
          КЗП


          https://kzp.bg/podavane-na-zhalba
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #20
            Тъй де... аз щото работя с обществени поръчки, и КЗК са ме наплашили
            КЗП, разбира се!

            Коментар


              #21
              Ако са ти го карали със спиди понеже имат договор,имаш преглед на пратката.Погледна ли я ? До сега квото съм разнасял на озон не е имало проблеми ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар

              Working...
              X