Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ozone подвежда потребителите си с лъжливо описание

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ozone подвежда потребителите си с лъжливо описание

    Преди няколко дни най после си поръчах PS4 Pro от името на майка ми от Ozone.Както ясно се вижда в описанието се казва, че бъндъла съдържа освен втори джойстик и играта Horizon: Zero Down.Днес каква беше изненадата ми, когато отворих кутията на конзолата и вътре нямаше играта, а само една друга, която бях поръчал отделно.Свързах се със операторите на сайта и ги попитах какво става, защо я няма играта.Почнаха да се оправдават, че били забравили, че щели бързо да оправят описанието, че надолу в описанието пише, че комплекта не съдържал игра и дори ми предложиха код за отстъпка, като компенсация.Казах им, че не искам такъв код, а ако не може да ми дадат тази игра то тогава да ми предложат друго заглавие.Отговориха ми, че нямало възможност.Направо ме прецакаха с игра на стойност 129 лв.
    Дано поне повече хора разберат за това.

    Ако си пил СЛЕЗ,
    Искам да стигна ЖИВ!!!

    #2
    Не можеш ли да им върнеш играта?

    Коментар


      #3
      Тя се води бонус,но няма какво да върне понеже не е получил ,що се отнася до озона там са най долните "измети" наред с G2A никога не бих си купик от озон нищо. Заради техните лъжи.
      this

      Коментар


        #4
        Според мен си в пълното си право да им поставиш като условие или да ти доставят въпросната игра(за да получиш всичко както е описано в целия комплект в рекламата) или просто да им върнеш цялата конзола, като за причина да изтъкнеш несъответствието на комплекта, които ти си поръчал.

        Коментар


          #5
          Имах предвид да върне цялата конзола с всичко и да му върнат парите.

          Коментар


            #6
            Да де ама озона са на друго мнение...
            this

            Коментар


              #7
              Абе я да си пуска колегата сигнала в КЗП и хич да не се занимава с глупости.
              Казва се веднъж - като не искат да си оправят грешката, да си сърбат попарата.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                #8
                Има си законов срок в който, без никакви обяснения, имаш право да върнеш стока закупена онлайн. Това иска да каже Airfan, мисля.
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар


                  #9
                  nikolce написа: Преглед на мнението
                  Има си законов срок в който, без никакви обяснения, имаш право да върнеш стока закупена онлайн. Това иска да каже Airfan, мисля.
                  Да и законовия срок е 7 дни

                  Коментар


                    #10
                    Ооо доста са заблудени някой хора,закони има ама има и хиляди фирми за техники дето земеш ли край неможе да върнеш след излизането им от магазина /зимане от куриера.Кой дава пари така обратно... А в съда трудно че докажеш щото видиш ли изтрият тва дет е написано в сайта .А снимки да имаш ще те изкарат,че си я направил с фотошоп щом я няма в сайта им.Та не се занимавай заради 1 игри ще си докарш главоболия . ... Да не ти казвам колко.
                    this

                    Коментар


                      #11
                      Aха - точно така си е . То и преклонената главица сабя не я сече.

                      От личен опит - в КЗП обожават такива неща.

                      п.с Аз от този сайт съм пазарувал два пъти - книги. Нямам никакви забележки относно цялостно обслужване, куриери и срокове на доставка.
                      Как и защо е станала издънката ние не знаем , но си е факт и е от тяхна страна. Така че да се оправят. Щом си написал, че ще доставиш нещо както е описано, ще ти се наложи да го направиш.
                      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                      Коментар


                        #12
                        Ооо доста са заблудени някой хора,закони има ама има и хиляди фирми за техники дето земеш ли край неможе да върнеш след излизането им от магазина /зимане от куриера.Кой дава пари така обратно... А в съда трудно че докажеш щото видиш ли изтрият тва дет е написано в сайта .А снимки да имаш ще те изкарат,че си я направил с фотошоп щом я няма в сайта им.Та не се занимавай заради 1 игри ще си докарш главоболия . ... Да не ти казвам колко.
                        Специално Озон са безкрайно коректни. Връщал съм не веднъж, включително повредени при доставка книги и дискове. Винаги са били безкрайно коректни.

                        Коментар


                          #13
                          Ооо доста са заблудени някой хора,закони има ама има и хиляди фирми за техники дето земеш ли край неможе да върнеш след излизането им от магазина /зимане от куриера.Кой дава пари така обратно... А в съда трудно че докажеш щото видиш ли изтрият тва дет е написано в сайта .А снимки да имаш ще те изкарат,че си я направил с фотошоп щом я няма в сайта им.Та не се занимавай заради 1 игри ще си докарш главоболия . ... Да не ти казвам колко.
                          Ама разбира се, нищо не трябва да се прави, по - добре е да те мачкат и лъжат ама да ти е едно такова спокойничко.
                          Колега, доколкото знам си млад шофьор, демек си и млад човек, много робско мислене, не особено подходящо за възраста ти, ама жив и здрав да си.

                          Човек трябва да си отстоява правата и се почва с едни прости такива права на потребител, клиент, или иначе казано на човекът който им плаща заплатите на тези магазинери и т.н.

                          Коментар


                            #14
                            Airfan: 14 дни.

                            Какво като е бонус - излъгали са.

                            mitice: ако си траеш, нищо няма да се промени. Колкото повече си траем, толкова повече ще ни лъжат.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              Airfan: 14 дни.

                              Какво като е бонус - излъгали са.

                              mitice: ако си траеш, нищо няма да се промени. Колкото повече си траем, толкова повече ще ни лъжат.
                              Чудесно - аз не твърдя, че не са излъгали, а питам защо не се възползва от правото си да върне стоката. Съвсем спокойно може да я върне и да си възстанови парите. Цялата драма е никаква просто.

                              Коментар

                              Working...
                              X