Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за VM Petroleum (бензиностанциите на Марешки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зареждам основно, само от три фирми: Газпром; Марешки; ЕКО-Фиат Форум, и резултата е, че с 95 на ЕКО бензиновият боклук /говоря принципно/ прекъсва най-много, с горивото от Марешки почти не прекъсва ... 2-3 пъти на резервоар, с Газпром, не прекъсва! Нямам представа защо, но явно горивото има отношение!?
    Разликата обаче в горивата е 20ст на литър ... !
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      1200+ за сега нямам проблеми.Обслужването обаче ме дразни,събирали са ги с конкурс ...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        Привет, колеги! Заредих 45л. от VM в Павликени на доста сносна цена! Проблеми, като цяло нямаше! Но след зареждането в колата имаше към 17-8 литра, при резервоар от 63 такива..., та мисълта ми е: Заредих потеглих и на може би стотина, двеста метра спрях на едно магазинче за вода, слизам пазарувах си минах покрай колата и ми замириса на нафта...викам си от зареждането нещо, но не погледнах...качих се и потеглих. След не повече от 500м спрях и паркирах...жената излезе първа и вика, че от колата тече нещо...слизам и какво да видя, след мен диря от нафта...навеждам се и пред лявата гума една локвичка...веднага звъннах на майстор, който ми обясни, че така ставало, когато се напълни резервоара до горе...подсуших и сложих легенче, да си събера поне нафтата хаха...на сутринта нямаше нищо, но си представете дали съм спал, имайки предвид, че на сутринта ме чакаше пътуване до Варна. Но да се върна на темата, разлика във вървенето не усетих в сравнение с другите горива предлагани на пазара.
        link

        Коментар


          При изправна система, не би следвало да имаш теч на гориво дори и да си напълнил до гърловината. Аз винаги пълня до преливане.
          Огледай за пробив/хлабава скоба или връзка на обезвъздушителя.
          Като залегнеш под колата ще се види ясно от къде е текло.
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            При изправна система, не би следвало да имаш теч на гориво дори и да си напълнил до гърловината. Аз винаги пълня до преливане.
            Огледай за пробив/хлабава скоба или връзка на обезвъздушителя.
            Като залегнеш под колата ще се види ясно от къде е текло.
            абсолютно вярно. винаги изчаквам да падне пяната и допълвам а проблеми съм нямал.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Аз съм слагал преди газ после дозел с колата нямаше проблем.
              Сега ще сипвам и бензин да видим лак е.
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                абсолютно вярно. винаги изчаквам да падне пяната и допълвам а проблеми съм нямал.
                Благодаря, колеги! Да теча е установен и предстои неговото отстраняване! Ето и снимка! Мястото се намира пред лявата задна гума, може би където е обезвъздушителят..
                Прикачени файлове
                Последна редакция от morfein_a; 14.06.2017, 11:57.
                link

                Коментар


                  Майсторите ги мързи да слагат скоба на маркуча на отдушника, ако са сваляли резервоара, примерно при ремонт на задни носачи. Лесно можеш да го хванеш с ръка и да видиш дали излиза лесно или е стегнат.
                  The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                  Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                  Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                  Коментар


                    И аз заредих газ.....Успяха в 35 л бутилка да заредят 37 литра.....много са опасни....естествено мина разстояние колкото за 30литра...Внимавайте за тези 5 литла похарчих 4лв средно повече и икономисах от Лукоил където зареждам 20 стотики......е винаги евтиното излиза по скъпо....лъжат в кантара естествено....Никога повече там!

                    Коментар


                      Един доволен, друг не...абе всички са маскари

                      Честно казано, ако имаше около нас такава бензиностанция на Магарешки бих ходил там. Даже и да ме послъжат да не се чувствам напълно прецакан.

                      Примера е с Лук-ойл някъде по АМ Тракия преди седмица. В село Труд газта беше 0,89ст, но прецених според километража, че ще се прибера тъкмо до наше село, но за зла участ на 40 км от вкъщи колата взе да умира на газ.
                      От поне 4 години в бутилката не са се хващали повече от 21L, по паспорт е 28, а иначе хващаше 23,8 макс още в началото. В последствие, дали от поплавък, дали от друго повече от 21л не хваща.
                      Сега тея ми наблъскаха 24 и отгоре/би трябвало всичко да е ОК/, но едва изминахме 210км извънградско. Не стига надценката от 0,20лв, ами и 4 литра отгоре=8 лв. Както и да е-просто факт. Преживява се.

                      Поздрави!

                      Click image for larger version

Name:	LUK-oil някъде по АМ Тракия.jpg
Views:	1
Size:	170,9 KB
ID:	2095031
                      Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                      Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                      Коментар


                        Кофти работа с тая газ. Навсякъде лъжат-кой малко, кой повече. С течните горива явно е малко по-сложно. До сега максимума, дето ми се е случвала разлика, е половин литър на цял резервоар бензин. Да са излъгали....колко да са излъгали...няма да е толкоз много.

                        Коментар


                          Само за протокола - пропан-бутанът, който сипвате на бензиностанциите не е газ, а е течност.
                          Демек, и той е течно гориво.

                          Коментар


                            Immortal написа: Преглед на мнението
                            Само за протокола - пропан-бутанът, който сипвате на бензиностанциите не е газ, а е течност.
                            Демек, и той е течно гориво.
                            тихо тихо не разваляй бизнеса.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Нормално LPG - Liquefied Petroleum Gas (втечнен нефтен газ). Сигурно се бъркат с метана
                              Fiat Bravo II 1.4 16v
                              Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                              Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                              Коментар


                                ти що си мислищ че метана е газообразен.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X