Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно ЗЗП и рекламация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз пък съм доволен от Виваком.Прецака ми се радиомодула на таблета, купен от тях на промоционални условия.Занесох го, и още на 5-тия ден получих СМС, че е отремонтиран. Отидох, взех си го и сега ви пиша от него.Това се случва в Козлодуй. Явно си зависи от проблема.

    Коментар


      #17
      noriaga написа:
      Току що се обадиха да отида да си взема новия телефон..... абе важното е да ти скъсат нервите.
      Случайност или има връзка с жалбата ти?
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #18
        BO написа:
        noriaga написа:
        Току що се обадиха да отида да си взема новия телефон..... абе важното е да ти скъсат нервите.
        Случайност или има връзка с жалбата ти?
        Така и не разбрах, но жалбата беше регистрирана още вчера, малко преди да ми се обадят. След като е регистрирана жалбата не мога да я откажа и предполагам, че ще ми звъннат от КЗП, та ще разбера Както и да е, вчера си взех тела, та за сега се свърши с нервите.
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Аз пък съм доволен от Виваком.Прецака ми се радиомодула на таблета, купен от тях на промоционални условия.Занесох го, и още на 5-тия ден получих СМС, че е отремонтиран. Отидох, взех си го и сега ви пиша от него.Това се случва в Козлодуй. Явно си зависи от проблема.
          Като оператор до момента бях много доволен от тях, винаги сметките са ми били супер точни, не съм имал каквито и да е проблеми. И ето, веднъж ми се наложи да ползвам гаранция на закупен от тях апарат и получих супер бавно обслужване и некоректно отношение. Но това може и да зависи от конкретния магазин.
          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

          Коментар


            #20
            На колежката няколко пъти миналата и се обаждат, че уж не си била платила телефона и предстои спиране. А тя всичко си е платила и всеки месец чинно си плаща. Накрая Виваком направо я пратили на колекторска фирма без да и се обадят, въпреки че всичко е платено и телефона не и е спрян. Това вече преля чашата и отиде да ги направи на балон. Тея са тотални некадърници и системата им е толкова скапана, че може да си мислиш, че всичко си плащаш и да се окажеш със запорирани сметки.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #21
              В този случай трябва да се обърне към КРС, защото тук КЗП няма правомощия.Аз водих една 6 месечна "битка" с тях, ама я загубих в крайна сметка, защото нямах доказателството, което беше при тях, а без него (запис от телефонен разговор) не можех да докажа как са ме подмамили с грешна информация.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #22
                И аз започвам една одисея, да видим до къде ще я докарам, не искам да пиша подробности за случая, но тръгнах да пиша жалба към КЗП, а там не ми дава възможност да попълня или избера данни още в "Обща информация" и после в "Пълен адрес", полета които са задължителни и как ще ми помогнат, като немога да напиша нищо?
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #23
                  NikMar написа:
                  И аз започвам една одисея, да видим до къде ще я докарам, не искам да пиша подробности за случая, но тръгнах да пиша жалба към КЗП, а там не ми дава възможност да попълня или избера данни още в "Обща информация" и после в "Пълен адрес", полета които са задължителни и как ще ми помогнат, като немога да напиша нищо?
                  Пробвай да смениш браузъра, може нещо сайта да е калпаво написан.

                  Коментар


                    #24
                    Направо смених компа, пуснах го от работата, а браузера си е пак същия, явно нещо е запецнало в събота.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар

                    Working...
                    X