Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицейски протести

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    За това България е най-мизерната държава в Европа. Заради мисленето на хората, си заслужаваме жалкото положение в което сме. И никога няма да се оправим. Хората излизат да си търсят правата и да имат по-добър живот и всички им се нахвърлят. Те са хора като всички нас, със семейства, деца и т.н. Кой колко работа върши и кой става и кой не, вие няма как да знаете и е смешно да ги слагате под общ знаменател всичките. По същият начин ще реагирате ако се вдигнат на протест , лекари, учители, железничари или каквито и да е други. Защото не си вършели работа, били харантутници и т.н. Вместо всички да подкрепим такива неща и всички да се борим за по добър живот, само си траем и оплюваме другите, които са решили да надигнат глас.

    Коментар


      #47
      Божее, колко завист има по този свят боже.Колко от вас, дето толкова плюят по полицаи и военни са били в тази система, да видят какво и как се прави, ами само гледат острани кой какви облаги ползвал.Те докторите щото хич не вземат рушвети.
      Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
      Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

      Коментар


        #48
        Ооо в голяма грешка сте. Аз съм за учители и лекари да вземат по 3,4 дори и 5 пъти повече от това, което взимат сега Защото те (в частност учителите) са основата на обществото.Хайде запознатите тогава да ми кажат на каква база се сравняват полицаи/военни и лекари. Запознат съм как един доктор затваря 6-7 години от живота си в тази професия само за учене. А полицаи и военни?Или по друг начин казано. Каква е дейността на военните с която те заслужават повече от лекарите и учителите?
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #49
          stilo_new написа:
          и всички да се борим за по добър живот, само си траем и оплюваме другите, които са решили да надигнат глас.
          Ми хайде и те дасе поборят малко с престъпността, корупцията, шуробаджанащината, нарушенията по пътищата, а?Защото този по-добър живот не е само по-високи заплати и привилегии.По-дбрият живот е съшо така безопасност, спокойствие на улицата и на пътя, увереност, че има кой да те защити, теб, детето ти.Ти в момента имаш ли ги тези последните?Да ти напомня ли кой трябва да ги осигури "на терен"?Аз като искам повече пари, не отивам при шефа да му кажа - искам защото ми се иска. Отивам и казвам - аз съм направил това, това и това. Вадя едни таблички, едни графики в които се вижда колко ефективен съм бил и каква е била ползата от - как съм си вършил стандартните задължения и какво в повече съм дал. И се преценява Техните заплати идват от напите данъци, демек ние сме им работодатели и като такива имаме право на отношение по въпроса колко да получават - моето мнение е, че тяхната ефективност е ниска, на цялата система като цяло и на огромна част от служителите като отделни единици. По тази причина не съм съгласен да искат. Съгласен съм да положат усилия, да видим резултати и след година да речем, да покажат кое и как е променено и тогава да поискат пак.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #50
            Princo прав си човече, но и останалите са прави. Двама от чичовците ми бяха в системата на МВР. Единият стигна до полковник, вече е пенсионер. Другият стана инспектор и пак е вече пенсионер. И двамата работеха и учеха, когато аз бях дете. Мога да кажа, че им скъха шортите в така наречения ТОТАЛИТАРЕН режим за да станат кадърни представители на съответните органи. Редовно ходеха на разни обучения, стрелби и т.н. А особенно този дето стана инспектор, имаше периоди в които лягаше и ставаше с книгите. В момента има познати и приятели в тези редици и виждам каво се случва. Нека хората са възнаградени добре, нека им вдигнат още заплатите, нямам против. Но нека имаме полиция, пък то е ясно че винаги ще има черни овци. Аз не съм давал никога подкуп на пътя, на полицай, Странно защо, но не са ми и искали.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #51
              Lane Staley написа:
              stilo_new написа:
              и всички да се борим за по добър живот, само си траем и оплюваме другите, които са решили да надигнат глас.
              Техните заплати идват от напите данъци, демек ние сме им работодатели и като такива имаме право на отношение по въпроса колко да получават .
              Ние плащаме и заплатите и на политиците, зашо тогава не изискваме да си вършат работата, и да имаме право на отношение колко да получават?

              Коментар


                #52
                Всеки от нас е имал разправа с родната полиция и 98% е останал с меко казано "лошо" впечатление.Стига бе хора, та в Полицията се работи с правец, пишеща машина... и тетрадки, но нямат химикалки ! Стига бе пазят.. кой и от какво ! Заповядайте тук в района на Лъвов мост след 16ч. тук не се говори български, тук се продават лични карти с/у 500лв из техните "кафета" и това е с/у централата на гранична полиция."За" съм за закриването на 50% от всичките им структури и съкращаване за тези на служба. В МО поне 50% орязване на служещите в него.Защо администрацията на МО и МВР трябва да води с преференции, какво по различно правят от всички останали стоящи на стол?Видях един коментар по нагоре за почивките море/планина, че са си плащали!? Цената на кафе е 0.6ст, стола в МО - обяд възлиза на 2лв? Някой от Вас да обядва за 2лв(1,2,3 + бира). Един от Вас да има 30 дни отпуск и +1 за всяка прослужена година?Достатъчно познати,приятели, роднини имам и съм имал в тези системи, но просто са гнили от вътре.
                Fiat Marea 2.4 JTD+
                Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
                Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
                Renault 19/1.7mi/ - crash

                Коментар


                  #53
                  stilo_new написа:
                  Ние плащаме и заплатите и на политиците, зашо тогава не изискваме да си вършат работата, и да имаме право на отношение колко да получават?
                  Ако ти не изискваш пиши в единствено число.Съшо така няма да е зле дс се поограмотиш за устройството на държавата.На определен период има избори, да речем, който не си е свършил работата би трябвало да остане зад борда.Всъшност, гарантирам ти, че ако вчерашния протест беше на депутати, а не на полицаи, недоволството надали щеше да се ограничи само в коментари :D Ма гадовете депутати не излизат да протестират
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #54
                    Като ви чета тука, то разбирам, че искате да се върнат времената от ВИС и СИК. Всички полицаи нацепени батки, поне 2 метра и да вдигат 300 от лежанка за разгряване. Нима това е проблема реално?Лично за мен трябва просто класа труд да се раздели спрямо заеманите позиции. Нека си има и 3-те категории, ама разделени спрямо риска. Лошо няма.Отделно, че не могли да работят друго освен това. Нима трябва да могат? Нима аз ако съм строителен инженер и мога да работя само това, то да трябва да мога да карам такси ако щете? Нека всяка жаба си знае гьола и да прави най-добре това, което може и за което е придобивала знания. Тук сме всичките всезнайковци, които знаем всичко за всичко и можем всичко, знам.И най-простото- наистина щом е толкова лесна работата, щом толкова много облаги има накрая, защо просто не станете полицаи? Нали това ви блазни от цялата работа.Ако аз мога да взимам повече облаги от сегашната ми работа, то какво ще ме задържи на работното ми място? Нали и без това можем всичко да правим? Така, че не виждам къде реално е проблема.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #55
                      http://dnes.dir.bg/news/boyko-boriso...20472585?nt=10
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #56
                        fihi написа:
                        flippy89 написа:
                        Пуснат ли свободни места ще кандидатствам за място в полицята, но няма да ме пуснат. Един познат 15 години се мъчи да влезе там, баща му беше дознател и още е там, та минаваше всички изпити човека, но му беше казано тук момче се влиза с пари, а той не пожела да има даде и за това не можа да влезе. Еми аджеба, защо тогава да гледаме добрата страна и аз искам да стана граничар, но какво става все на мама и тате децата влизат. Наскоро говорих с мой съученик който плати за да влезе като беше в школата в Пазарджик каза че 95% от хората са с връзки или пари там... как да гледам с добро бе хора, как? Аз няма да платя з да ида на по хубава работа, а ще се докажа, но там ми кажете как да се докажа без да бутам пари?
                        Отговори си на един въпрос (не на мен, на себе си отговори), защо искаш да си полицай. В момента в който си отговориш искренно на този въпрос ще разбереш къде е разковничето. Бих ти казал наздравичката, но е още рано, за това с кафенце Оф: Една емотиконка символизираща кафе и чай не намерих, а с пиини дал господ
                        Полижай не искам да стана, но граничар ДА още повече след тези работи с бежанците. Заплатата им е по голяма от мойта с 100-200 лева така че не е заради парите, а за каузата.
                        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                        Коментар


                          #57
                          защо като искам да вляза в системата и да изтърпя неволите на полицаите и граничните трябва да се плаща?
                          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                          Коментар


                            #58
                            Произволна картинка от социалната мрежа...
                            Прикачени файлове
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #59
                              Някак си полицейските протести и винетката от 145 лв отмести фокуса на обществото по казуса с "Електрическото гласуване на партия Референдум"
                              Fiat Coupe 1.8

                              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                              Коментар


                                #60
                                А електрическото гласуване отклони фокуса от шизофренията на Волен!Силни думи, това е правилният начин, но не вярвам, че всичко това ще се реализира.http://www.vesti.bg/bulgaria/politik...stviia-6044846
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X