Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За съжаление и кемперите сме в кюпа със спането.

    Коментар


      път

      До сега при нито едно от пътуванията ми до Гръция и Турция никой не е правил никъде проблем къде ще спирам и къде ще спя е съобразяваш се горе долу .Щото може и така http://thumbs.dreamstime.com/z/car-p...e/15314307.jpg Дори веднъж на Тасос бяхме до полицаите и пожарната накрая на плажа на Ormos Prinou- те там седят цялото лято дежурни Е на плажа не се ходи с коли но то и не може да идеш щото може да затънеш Gourgourou е пример за добър плаж.Та как ще се контролира кой къде спира и като се е напил къде спи .Депутатите ходят в Гърция на море ама нищо не вдяват от техния опит .Щото ходят оинклузив по луксозните хотели.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/prebiha-semejstvo-zaradi-skandal-na-pytia-6050561"Радвам се", че живея в тази мутренска държава
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          Re: море и плаж

          [quote="Immortal"]
          kluchar написа:
          Същото важи и за Гърция.С Албания не ща да се сравняваме, все още.
          В Гърция съм спал на неофициален къмпинг, демек една горичка до плажа безплатно.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            Мога да ви кажа как е в Гърция.Дивото къмпиране е забранено. Да, много хора го правят и минават между капките. Но през последните три години нещата се затегнаха. Много българи с кемпери изреваха. Бил в Гърция, дошъл полицай, казал му да се измести, той мести, обаче след 6 месеца получава честитка в пощата - направен му е акт, насрочено му е дело еди къде си в Гърция, да се яви, глобата му е няколкостотин евро с идеята да стане и повече ако не се появи. Това не е отделен случай и не е партенка, много колеги с кемпери им се случи. По кемпер форумите е обсъждано. Естествено много си мълчат, но човека който пръв изрева и мина през всичко се оплака че постоянно му звънят да го питат за съвет по въпроса. Така че дори в момента на място да е нямало последствия и полицая за вас едва ли не просто да ви е направил забележка - това не значи че не ви е записал номера и след шест месеца няма да ви се изсипе всичко на главата и да се чудите какво да правите.

            Коментар


              Kay_ написа:
              http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/prebiha-semejstvo-zaradi-skandal-na-pytia-6050561"Радвам се", че живея в тази мутренска държава
              На път за една от неделните срещи,май преди около година, имах подобен случай. Истински се надявах да не ми посегне, че щеше да стане мазало. :D
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                Вече официално сме пак в 90-те години.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  ls1 написа:
                  Ди да ви се изсипе всичко на главата и да се чудите какво да правите.
                  За Гърция - потвърждавам. В Турция също не е разрешено, без разрешение незнайно от кого, ама не им се занимава с чуждоземци. Идва джандармата и ти дава 5 минути да се изметеш. Отделно те заплашва със затвор и глоба.До колегата Ключар: Колега, моля бъди така добър да не подвеждаш хората с невярна информация. Едно е чух на пазара, съвсем друго е да твърдиш нещо невярно, което може да въвлече цели семейства в ОГРОМНИ неприятности.
                  Lupo - The Monster
                  Е83 3D

                  Коментар


                    dikanio написа:
                    Вече официално сме пак в 90-те години.
                    Да, бе...да ти забранят да кампираш наволя си е пълен ужас. Понеже виждам, че другите колеги повече им се коментира за дивото кампиране, та се чудя - тази новина нещо нормално ли е за хората? Или аз се самопобърквам и го приемам много навътре?
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Нали знаеш, искаме ред и правила, но да се отнасят за другите. Такъв е чипа и на къмпингуващите, и на биячите, и на 90% от матрЯла. :D
                      207 тиква автомат
                      новокромаджия 2.4 печка

                      Коментар


                        Правилно го приемаш, не е изобщо нормално, но никой вече не вярва, че нещо може да се направи. Няма полиция, няма съд, по-диво е от Дивия запад. Нападателите, макар че вече са известни, едва ли ще ги осъдят, или вероятно нещо смешно като за хулиганство или както там се формулира сега. От много време отлагам, но вече е крайно време е да си купя нещо за самозащита в колата. Харесал съм си една туристическа брадвичка, която макар и малка ще може да сцепи нечия празна тиква, а пък принципно може да свърши и някаква друга полезна работа
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Изпадам в ужас като си помисля, че може да ми се случи когато съм с жената и децата. Просто не знам как да реагирам в такава ситуация. Ако съм сам или с някой авер е друга бира.
                          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                          Коментар


                            Все повече се убеждавам, че проблема си е в нас хората. Винаги, като основен проблем е бил изтъкван %-та египтяни, които има сред нас. Но, може би са по-малко хората, които се замислят, какви мозъчни инвалиди щъкат до нас всеки ден. Хора с първично мислене, живеещи по законите на дивия запад, абе като цяло тези, които използват за всичко фразата " Еб*л съм я у държавата, какво ми е дала?". Най-общо казано, те живеят с чувство на безнаказаност ( и реално така се получава), като пречат по всякакъв начин на нормалното цивилизовано общество (което, става по-малко и по-малко) да функционира.Та..замислям се имали смисъл от всички тези протести за референдуми и т.н, когато такива индивиди, стават все повече и ще имат голям % гластност с дрисливите си мозъчета, които "мислят" както им е наредено.Постоянно се питам какво е това нещо, което може да заздрави , на първо място човеците като единици, обществото и накрая тази така споменавана държава. Е, аз отговор за себе си - нямам.Може би, материала ( като определение за новото подрастващо поколение) си е добър, но обществото го "разболява".И понеже съм в активна репродуктивна възраст, след такива случки, винаги се питам "Има ли смисъл, да правя поколение, което да живее така?"Съжалявам за противния монолог, но много често такива случки ми действат демотивиращо.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              veselin10 написа:
                              Изпадам в ужас като си помисля, че може да ми се случи когато съм с жената и децата. Просто не знам как да реагирам в такава ситуация. Ако съм сам или с някой авер е друга бира.
                              Именно!!! Какво ще остане в съзнанието на дете преживяло подобна изродщина.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Жалко за децата ни, много жалко...Тук всичко девалвира. Изродът може да те набие, може да тепребие, може и да те убие - зависи от кефа му. Прокуратурата ще се самосезира, а "заинтересованите" ще потъркват ръчички, четози случай се е разчул. Случай, който да служи за назидание на "раята" за да бъде по-смирена и сдържана следващия път, когато черни джиповеи секат пътя. Пфууу.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X