Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Настройка на Linksys PAP2T

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    naskobg написа:
    ...Последните ми наблюдения бяха, че работеше, но като се регна и софтуерния пак спря.
    Чакай сега. Може ли малко превод на това изречение?Това означава ли, че използваш един и същ екстеншън и за софтфона, и за ПАП-а?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      BO написа:
      naskobg написа:
      ...Последните ми наблюдения бяха, че работеше, но като се регна и софтуерния пак спря.
      Чакай сега. Може ли малко превод на това изречение?Това означава ли, че използваш един и същ екстеншън и за софтфона, и за ПАП-а?
      Просто пробвах какво ще се случи, ако го регна и него.Принципно звънеше в този случай софтуерния, а като го спра него казваше че не може да бъде избран.Проблема е, че е настроен на две устройства ли?

      Коментар


        #18
        naskobg написа:
        u_bo написа:
        Реши ли се проблема така?
        В момента съм на 300 км. от устройството.Довечера ще го видя как е.Последните ми наблюдения бяха, че работеше, но като се регна и софтуерния пак спря.
        Нормално

        Коментар


          #19
          naskobg написа:
          BO написа:
          naskobg написа:
          ...Последните ми наблюдения бяха, че работеше, но като се регна и софтуерния пак спря.
          Чакай сега. Може ли малко превод на това изречение?Това означава ли, че използваш един и същ екстеншън и за софтфона, и за ПАП-а?
          Просто пробвах какво ще се случи, ако го регна и него.Принципно звънеше в този случай софтуерния, а като го спра него казваше че не може да бъде избран.Проблема е, че е настроен на две устройства ли?
          Проблем силно казано.Във воис сървъра има настройка за това колко устройства може да бъдат регистрирани към един екстеншън.По подразбиране е едно.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            u_bo написа:
            Последните ми наблюдения бяха, че работеше, но като се регна и софтуерния пак спря.
            u_bo написа:
            Нормално
            Няма нет сега на доставчика, на който е вързан ПАП-а, за това не споделям.От три доставчика, които имам този тази вечер нещо се сбози. :D

            Коментар


              #21
              Пробвах няколко пъти през около 30 мин. и си звънеше. Сега ми казва отново "Номерът не може да бъде избран в момента!" Иначе от него избирам.

              Коментар


                #22
                naskobg написа:
                Пробвах няколко пъти през около 30 мин. и си звънеше. Сега ми казва отново "Номерът не може да бъде избран в момента!" Иначе от него избирам.
                Това без да си пробвал същия екстеншън през софтфон-а, нали?
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар

                Working...
                X