Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е па то и Ботев бил по голям длъжник от ЦСКА ????? И дали има отбор в България който да играе на чисто и честно ?????
    В професионалния ни футбол няма изряден отбор, което иде да каже на ония от БФС-то, че преди да мислят за разните му там Висши лиги трябва да помислятза смяна статута на първенствата ни. Ето. Откак ФК Черноморец 1919 ( не ПСФК-то на Събев) заигра в Б областна група душата ми се пълни. В неделя имаше над 250 човекана помощното игрище, където отборът играе своите мачове. Истински па макар и самодеен футбол, въпреки, че в нашия отбор играят - Ст. Сакалиев, Емил Амгелов - Бабангида, Слави Костенски, Нено Ненов... Младите покрай тях се учат на футбол и въпреки, че играят за без пари - тревата орат, а хората отиват с кеф на мач, защото гледат нещо истинско.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      ntodorov написа:
      Е па то и Ботев бил по голям длъжник от ЦСКА ????? И дали има отбор в България който да играе на чисто и честно ?????
      В професионалния ни футбол няма изряден отбор ....
      В Дунав всичко е ОК от няколко години и до момента.
      браво 1,6/90 - 09 г.

      Коментар


        В Дунав всичко е ОК от няколко години и до момента.
        Абе то и в Пътната агенция всичко беше наред докато не им щракнаха белезниците .
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          А, далече съм от мисълта, че ще ни оставят още дълго да не се вписваме в картинката. Номерът със съдиите явно няма да мине, тъй че ще има атака по друг начин.
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар


            Сега да отдадем почит на заслужената победа на червените .Уж съм левскар ама ме кефят тия момчета българчета как играят. :D
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              slonikon написа:
              ntodorov написа:
              Е па то и Ботев бил по голям длъжник от ЦСКА ????? И дали има отбор в България който да играе на чисто и честно ?????
              В професионалния ни футбол няма изряден отбор ....
              В Дунав всичко е ОК от няколко години и до момента.
              Те бяха в аматьорския футбол до миналата година. Не се броят.Във В група - няма неизряден отбор. :D Чак догодина ще им цъфне равносметката за настоящия сезон в профи Б групата.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                коцев написа:
                Сега да отдадем почит на заслужената победа на червените .Уж съм левскар ама ме кефят тия момчета българчета как играят. :D
                Така е. Мен пък ме зарадваха как си бяха напълнили Кочин Парк до дупка. Нз ние дали срещу Луноходец, ще си напълним краварника така
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Аз чак такива думи като кочина и краварник няма да употребя ,но обидното е че на Герена от 22 играча на терена ще бъдат по малко от една четвърт българи . Останалата част са някакви измислени чужденци и с колосални заплати .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    коцев написа:
                    Аз чак такива думи като кочина и краварник няма да употребя ,но обидното е че на Герена от 22 играча на терена ще бъдат по малко от една четвърт българи . Останалата част са някакви измислени чужденци и с колосални заплати .
                    Колега Коцев. Светът се изроди.Щом в националния отбор на Германия вече няма...германци - смятай накъде отиваме.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      коцев написа:
                      Аз чак такива думи като кочина и краварник няма да употребя ,но обидното е че на Герена от 22 играча на терена ще бъдат по малко от една четвърт българи . Останалата част са някакви измислени чужденци и с колосални заплати .
                      Е, имай малко чувство за хумор. При ЦСКА, играят млади българчета, не защото иска някой да ги налага, ами поради финансови причини. Утре, като се върнат в А група и лека, полека ще се понапълни отново с чернилки. ВИж и Левски се пънеха, че имали много юноши, ама дойдоха малко спонсори и се почнаха Бурабия, мурабия и подобнни.А се вижда, че на ЦСКА момчетат, не играят никак лошо. Демек има матрял, ама го пропиляваме.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Берое как се нагъзиха на ЦСКА просто не е истина. Това ако не ги дават по господарите, то не е смешно, направо е трагично. Малко като Депорто и Барса.
                        FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                        Коментар


                          tambuhtaneca написа:
                          Берое как се нагъзиха на ЦСКА просто не е истина. Това ако не ги дават по господарите, то не е смешно, направо е трагично. Малко като Депорто и Барса.
                          Те връщат жеста, миналата година в последния кръг направиха 2:2 на Камп Ноу и останаха в Примера
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            Хайде стига с тия уредени мачове .Не може да убедиш 11 човека да продадат мача .ЦСКА са си сила и Левски ще отнесат с тоя състав като куцо пиле домат .
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              Само не разбрах ’’синьото бфс’’ какво беше виновно вчера на тези момчетата обогатени духовно от дишане на лепило ? Може би заради това , че не ги извади още 2008 ? И защо няма простест срещу фифа, фуфа,уефа , оон , нато и прочие , че няма да играят в ЕКТ ?
                              681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                              7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                              Коментар


                                Краси , мярката на БФС е различна за различните отбори . Левски след като загуби в Ловеч с 3:0 ,публиката му направи големи поразии на стадиона . Разните комисии не се събраха на другия ден да накажат Левски за мач без публика а чак след два месеца го наказаха. След злополучния мач на Герена още на другия ден веднага се събраха и извадиха Литекс от А група . Така ли е ??? Така е. Е , и ??? А и какво представлява Левски в момента го казва не кой да е а самия син на Батков . Коментара е излишен. http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=53&t=196388
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X