Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами и там стана далавера . Реал даде на немците ,спечели от черното тото и сега ще ги опука след седмица в Мадрид.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      В рамките на 4 дена изледах 4 мача, които ме водят към загуба на интерес към този спорт.1. Барселона - Реал М (1:2). Брутални съдииски грешки. Първия жълт на Рамос, беше вдигнат, защото искаше обяснение от съдията за невдигната засада. Все пак той е капитана и ако някой трябва да иска обяснение от педала в жълто - то това е капитана. Това става още 10минута. После отменен редовен гол на Реал - нямам думи. Отделно 2-3 засади на Барса свиреха, където Суарез или Неймар се откъсваха чисто. Нарушението на Рамос с/у Меси на границата на наказателното, дори и не беше отчетено, а Меси много хитро се измъкна.2. Барселона - Атлетико М (2:1). Ами видя се, че след Ел Калсико, Барса нямаха силата да наложат тази преса, която правеха на реал до към 60минута. Атлети играха мн добре и без да правят нарушения ( До червения картон имаха 3 нарушения). При 0:1, не виждах с какво Барса, ще изравнят, а какво остава да обърнат. До 35минута, Торес прави 3 нарушения и получава 2 жълти картона....А естествено нарушенията на главния герей Суарез остават ненаказани.Барса са страхотен отбор, но защо все трябва да ги подпират. Имам чувството, че се търси някакво чупене на рекорди и оставане на този отбор в историята. Напълно нормално е да се губят мачове. Не е логично да играеш по 80мача на година на топ ниво и да спечелиш 90% от тях. Нормално е да има спадове в играта или умора, както беше в мача с Атлетико.3. Берое - ЦСКА (0:2). Повече Бг футбол НЯМА ДА ГЛЕДАМ. Почва мача, първа атака и ЦСКА вкараха - евалата, много хубава контра направиха. Обаче после страничния вдигна 3-4 засади на Берое, дет ги нямаше. ЦСКА се опитваха да играят и имаха епизодични моменти. Обаче, няма толкова зле подготвен физически отбор. Те от 50минута, почнаха със схващания и накъсвания на играта. Към 70минута си признавам, че позадрямах и се събудих в 90та, но то имаше 11минути продължение и нищо не изпуснах. Те ЦСКА не могат да изиграят цял мач с нормално темпо - всички издъхнаха и накъсваха играта.4. ВФ - Реал М (2:0) . Това ми беше, като за капак. 1’ - отменен гол на Реал. Аз продължавам да мисля, че бяха на една линия. После, аз все още не мога да намеря повторение от което да видя за какво дадоха дузпа.И от там мача става съвсем друг. Ранен гол за вълците и реал трябва да изравни. ВФ се прибират и на контри. Импулса в играта е коренно различен в тази ситуация. АКо от 1" стане 0:1. Реал се приберат и на контри...мача можеше да отиде и 0:3+. Отделно нарушението с/у Бензема, дори не беше зачетено. А оня му разглоби кратата на границата на наказателното. Ситуацията с Бейл също. Луис Густаво, губи топката, Бейл го гардира и Густаво го изблъсква в гръб.С 2 думи, писна ми да гледам мачове в които съдиите са в главната роля.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        Футбол не гледам по принцип.Ама знам, че е най-лесно да си седиш пред телевизора, да гледаш всяко положение от 10 камери под различен ъгъл и накрая да заключиш, че съдията, който е на терена из между всички, не го е видял нещото, което на теб ти е отнело 6 ъгъла, за да видиш проблема. И накрая съдията п...
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          Напълно съм съгласен с теб. И съдиите са живи хора и те допускат грешки . Лошото е когато допускат грешки САМО В ЕДНАТА ПОСОКА !!! Много пъти съм се поставял на местото на страничен съдия ,който трябва с едното око да гледа къде е топката а с другото последния защитник къде е. Мисия невъзможна.А най е хубаво да бъдат премахнати засадите и ще отпаднат 90 процента от споровете дали е било засада или не .Не виждам никаква полза от тия засади за играта . Мое мнение е това .
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            BO написа:
            Футбол не гледам по принцип.Ама знам, че е най-лесно да си седиш пред телевизора, да гледаш всяко положение от 10 камери под различен ъгъл и накрая да заключиш, че съдията, който е на терена из между всички, не го е видял нещото, което на теб ти е отнело 6 ъгъла, за да видиш проблема. И накрая съдията п...
            И аз съм съгласен с това и много често го казвам. НО някой път се прекалява. Отменения гол на Бейл срещу Барса...има съдия на аулинията на 3м от тях.А и съдииската комия са половин дузина хора. Главе, странични - 2бр, на всяка аут линия - 2бр и при скамейките - 1бр, делегати а-у...БТВ, братовчед ми е страничен съдия и ми е казвал, че всичко е въпрос на рутина и навик и не е толкова трудно.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              За любителите на красиви головеhttps://www.youtube.com/watch?v=5GYL...?v=PXPDUBqUrVE
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Оставете засадите, ама докога удар без топка ще остава ненаказан? Оня ден Суарез, вчера Марсело удрят съперници без топка и нищо. Съдията не бил видял. Сега дори да ги накажат по видеозапис, файда няма, защото спестените им червени картони сериозно повлияха и на двата мача. При 10:10 Барселона нямаха никакъв шанс срещу Атлетико, а Реал ако бяха останали с 10 човека вероятно щяха да "подобрят" рекорда си за най-голяма загуба в турнира (5:0 във финала за КЕШ 1989 Милан).
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  Дори няма 10 на 10. На Суарез първите ритници, срещу Хуанфран, бяха преди да изгонят Торес.А в Ла Лига, Барса и Атлетико...2 червени (директни) за играчи на Атлетикоhttps://www.youtube.com/watch?v=vYAoEZDawVgОще малко щеше да скочи в публиката Суарез.
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    ТоА Суарез ми е толкова антипатичен, че където заиграе започвам да намразвам отборите.ГаТ Ливърпул го взе от Аякс, червените ( симпатизирам им въпреки, че Уест Хям е моя слабост в Англия ) някак си ми избледняха.Сега и в Барса не мога да го възприема този хапльо. Нека да ги няма Неймар и Меси пък да го видим ?А журналята откакто го вкараха в супер-дупер трио MNS ( меси, неймар, суарес ) ми се повръща.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Играч е Суарез, пипа я топката. Ама като почне с нечестните номера е меко казано - противен.Неймар, ми се струва поспря със симулациите.Дразнещото е когато почнат да подпират отбора. С тези футболисти, могат да бият всеки, но зациклили даден мач и почват авантите. Преди 5 години с Арсенал. Червен картон за Ван Перси за отиграване след сигнал за засада. https://www.youtube.com/watch?v=qQjC...l5=FalseИли този фал в нападение https://www.youtube.com/watch?v=Pfyh...&nohtml5=False
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Интерсното е че от играчите на ЦСКА победили вчера Берое съм запомнил само едно име на Борис Галчев. Останалите ги чувам за сефте а направиха такава голяма поразия на заралиите .
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          ntodorov написа:
                          ТоА Суарез ми е толкова антипатичен, че където заиграе започвам да намразвам отборите.ГаТ Ливърпул го взе от Аякс, червените ( симпатизирам им въпреки, че Уест Хям е моя слабост в Англия ) някак си ми избледняха.Сега и в Барса не мога да го възприема този хапльо. Нека да ги няма Неймар и Меси пък да го видим ?А журналята откакто го вкараха в супер-дупер трио MNS ( меси, неймар, суарес ) ми се повръща.
                          Аааааа, ами Дани Алвеш къде го забрави???
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            коцев написа:
                            Интерсното е че от играчите на ЦСКА победили вчера Берое съм запомнил само едно име на Борис Галчев. Останалите ги чувам за сефте а направиха такава голяма поразия на заралиите .
                            Те Берое слабички. Последните 7-8 мача са победили само Пирин. Ама и ЦСКА-то, преди да каталясат физически играеха хубаво (като за нашите стандарти). Не се ритаха и комбинираха топката. Но в началото на мача, изпускаха нападателите на Берое - страничния удари едно рамо.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              donnna написа:
                              ntodorov написа:
                              ТоА Суарез ми е толкова антипатичен, че където заиграе започвам да намразвам отборите.ГаТ Ливърпул го взе от Аякс, червените ( симпатизирам им въпреки, че Уест Хям е моя слабост в Англия ) някак си ми избледняха.Сега и в Барса не мога да го възприема този хапльо. Нека да ги няма Неймар и Меси пък да го видим ?А журналята откакто го вкараха в супер-дупер трио MNS ( меси, неймар, суарес ) ми се повръща.
                              Аааааа, ами Дани Алвеш къде го забрави???
                              Ами Джесика Алба?
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Ами Пепе ?Тоя трябва да бъде забранен със закон.https://www.youtube.com/watch?v=1POV...&nohtml5=False
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X