Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спам от "Проблем с PayPal"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    E що да е полицай, ти не можеш ли да се справиш без проблем
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      style34 написа:
      pplk написа:
      п.п. Аре на бас, че ако си дадеш ЕГН-то, до края на деня ще знам всичко, което съществува като информация за теб и семейството ти, барабар с твои снимки от напускане/ влизане в България.
      Защо да го правиш, като мога да ти кажа всичко, което те интересува директно? Виждаш ли, точно затова ти говоря. След като има кой да ти даде тази информация, а това е някой нещастен полицай, и без да ти давам ЕГН можеш да разбереш всичко за мен. Сега схванахте ли какво имам предвид?
      Нима? Дай си информацията тогава да я предоставя на едни за едно кредитче от фирма с 300% лихва. Кво ше кажеш?П.П. Има колеги полицаи, само да напомня :D :D :D
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #18
        pplk написа:
        Нима? Дай си информацията тогава да я предоставя на едни за едно кредитче от фирма с 300% лихва. Кво ше кажеш?П.П. Има колеги полицаи, само да напомня :D :D :D
        Ако в тези бази данни има и данните от личната карта, може я кредитче, я някоя стока на изплащане да си вземеш за норматив Просто по никакъв начин не изпращайте/съхранявайте дигитално копие на личната си карта.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          S_BANKOV написа:
          E що да е полицай, ти не можеш ли да се справиш без проблем
          Аааа Банков, ваш’та база по-голяма от наш’та.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #20
            pplk написа:
            Нима? Дай си информацията тогава да я предоставя на едни за едно кредитче от фирма с 300% лихва. Кво ше кажеш?П.П. Има колеги полицаи, само да напомня :D :D :D
            Аз нямам против полицаите, само против тези, които злоупотребяват със служебното си положение. А тези с кредитчето - пак ти казвам - винаги можеш да го направиш и без да ти казвам ЕГН, за което Ленка отвори дума. Нали?В петък бях в Банско. В хотела ни събраха на всички личните карти. Преди две седмици в друг хотел - същото. Сега чакам кредитите ли?
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #21
              style34 написа:
              pplk написа:
              Нима? Дай си информацията тогава да я предоставя на едни за едно кредитче от фирма с 300% лихва. Кво ше кажеш?П.П. Има колеги полицаи, само да напомня :D :D :D
              Аз нямам против полицаите, само против тези, които злоупотребяват със служебното си положение. А тези с кредитчето - пак ти казвам - винаги можеш да го направиш и без да ти казвам ЕГН, за което Ленка отвори дума. Нали?В петък бях в Банско. В хотела ни събраха на всички личните карти. Преди две седмици в друг хотел - същото. Сега чакам кредитите ли?
              Няма от къде да знаеш от къде и по какъв начин ще събера информация за теб. Тъпото ченге може да съм аз.Стига си увъртал, давай си ЕГН-то! Нали няма нищо страшно, като го прочетат няколко стотин случайни и анонимни хора? Кво толкова могат да ти направят?
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #22
                ele написа:
                Абе вие като искате, си ги давайте - ЕГН е лична информация и най-малкото някой служител трябва да го казва на всеослушание, или пък да казва какъв ми е балансът и прочее - аз ако искам и във вестника ще го публикувам, но не и тая оФца. Тва е по офтопика.
                Ele, блъскаш си главата в стената. Явно е, че чиновническата простотия е неизмерима и явно на супер важната каратуна и е мега трудно да схване, че въпросът е принципен. От сто кладенеца вода ще ти донесе да докаже, че не си права или, че други са по-грешни, вместо да си вземе бележка, да види/разбере/осмисли проблема и да си затрае. Май нещата опират до: "Пази боже", както беше възкликнал едни наш предшественик.
                Lupo - The Monster
                Е83 3D

                Коментар


                  #23
                  pplk написа:
                  Стига си увъртал, давай си ЕГН-то! Нали няма нищо страшно, като го прочетат няколко стотин случайни и анонимни хора? Кво толкова могат да ти направят?
                  Не мога да изпълнявам командите на всеки форумен трол. Сори. Или дай ми 1000 лева и ти го казвам. Ти после ще ги изкараш от кредитите, които ще ми набуташ. Че и отгоре. Става ли?
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #24
                    Ахаххаха....големи ДАНС-аджии тук! Аз нали съм си дал ЕГН-то, че даже и имената съм си дал! Ако някой до края на деня успее да ми намери някаква лична информация - получава 1 бира от мен....ако искате и на нещо по-голямо можем да се хванем! Снимка веднага може да се намери от FB, но информация като номер на лична карта, адрес, телефон, банкови сметки и тн, няма как да ми намерите през ЕГН ако ще да се напъвате цял ден! Най много да оцапате гащите от напъване....
                    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                    Коментар


                      #25
                      rebel написа:
                      Веселин Чанев ЕГН 8804235578 - като ми издърпаш парите от сметката - пиши да ти сипя още :D
                      Реших да видя някаква информация за теб, но:Поне малко да се беше постарал повече и да дадеш ЕГН на мъж, а не на жена. За това дай си истинското ЕГН, та да видим до къде ще стигнем.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #26
                        ахахах....трай си бе....нека се мъчат :D
                        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                        Коментар


                          #27
                          style34 написа:
                          pplk написа:
                          Стига си увъртал, давай си ЕГН-то! Нали няма нищо страшно, като го прочетат няколко стотин случайни и анонимни хора? Кво толкова могат да ти направят?
                          Не мога да изпълнявам командите на всеки форумен трол. Сори. Или дай ми 1000 лева и ти го казвам. Ти после ще ги изкараш от кредитите, които ще ми набуташ. Че и отгоре. Става ли?
                          Ех, колко си смешен. Голям на думи, кух на дела. ЕГН-то ти не е за мен, а за стотиците анонимни юзъри, които ще го видят и по твоите думи нищо не могат да ти направят. Издишаш зверски, ама по-лошото е, че въртиш, сучеш но нямаш достойнство да си признаеш.
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            #28
                            rebel написа:
                            ахахах....трай си бе....нека се мъчат :D
                            И ти излезна голям смелчага
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              #29
                              Що бе, нали си мнгоо отворен и ще го дадеш "на едни дето ще вземат кредити вместо мен"? Айде нека се срещнем, ше дадеш некой лев за почерпка и ти го давам. Ленка не е казала, че в банката са и публикували ЕГН-то на информационното табло, а че служителка го е казвала на някой друг нейн колега. Е като на мен ми се обадят за помощ от някой офис също ми диктуват ЕГН или клиентски номер. И ся кво ако го чуе някой друг въйййй.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #30
                                style34 написа:
                                И какво ще направи оФцата или някой друг с твоето ЕГН? Че не се сещам. .
                                Чакам да видя колко по-ниско можеш да паднеш.п.п. Продължавай и с личните нападки, направо къртиш в тази тема
                                207 тиква автомат
                                новокромаджия 2.4 печка

                                Коментар

                                Working...
                                X