Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спам от "Проблем с PayPal"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    тема

    Това май е за коша
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #47
      Immortal написа:
      pplk написа:
      То когато ще ти се случи, ще се случи.Както чета, извършителите са все хора, които по един или друг начин са разполагали законно с личните данни. Незаконно са ги използвали.Тъй че...
      Представи си какво ще стане, ако куцо, кьораво и сакато има свободен достъп до лични данни. Ти би ли рискувал да изтипосаш твоите във форума?
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #48
        Бе и аз това обяснявах ама... майната му, кой разбрал - разбрал.Който е тръгнал да прави золуми няма да чака случайно да подочуе нечии имена или ЕГН в банков клон или на улицата.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #49
          И друго не разбрах, Ленка пусна ли жалба в банката, или само авторитетно я нарича ,,оФца
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #50
            style34 написа:
            Бе и аз това обяснявах ама... майната му, кой разбрал - разбрал.Който е тръгнал да прави золуми няма да чака случайно да подочуе нечии имена или ЕГН в банков клон или на улицата.
            Лъжеш! Обясняваше, че никой нищо не може да направи с чуждо ЕГН. Да те цитирам ли отново?
            207 тиква автомат
            новокромаджия 2.4 печка

            Коментар


              #51
              pplk написа:
              style34 написа:
              Бе и аз това обяснявах ама... майната му, кой разбрал - разбрал.Който е тръгнал да прави золуми няма да чака случайно да подочуе нечии имена или ЕГН в банков клон или на улицата.
              Лъжеш! Обясняваше, че никой нищо не може да направи с чуждо ЕГН. Да те цитирам ли отново?
              Тцтцт...може аз като видем спамър да не разбера за тая тема. Добре, че я разделиха да мога да се включа. И да Стайла тука излъга. Четох целия спам и ми е прясно в главатахахах
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #52
                pplk написа:
                style34 написа:
                Бе и аз това обяснявах ама... майната му, кой разбрал - разбрал.Който е тръгнал да прави золуми няма да чака случайно да подочуе нечии имена или ЕГН в банков клон или на улицата.
                Лъжеш! Обясняваше, че никой нищо не може да направи с чуждо ЕГН. Да те цитирам ли отново?
                Последна реплика към теб, че много трудно схващаш и се изморявам вече.Хвърлям ти едно ЕГН на някой. Ако не си ченге или не познаваш такъв или някое друго длъжностно лице, НИЩО не можеш да направиш с това ЕГН, освен наистина да видиш дали някой е здравно осигурен в сайта на НОИ.АКО ти имаш такива познати или си такъв И искаш да злоупотребиш, няма да чакаш от въздуха да ти падне ЕГН-то на някой. Има сайт за проверка на ЕГН-та и можеш да си намериш хиляди.Ако ти познаваш такова длъжностно лице или ти си такъв можеш да намериш всичко за мен и по номера на колата ми, НАЛИ??? Той лични данни ли представлява???Дори и по имената ми ако не са Иван Иванов Иванов, примерно, можеш да намериш ВСИЧКО за мен. НАЛИ???Ако и сега не си схванал, което е твърде възможно - сори.Кайчо, не си ли чувал приказката да не си сваляш гащите там където други си мерят оная работа?
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #53
                  Много АКО има в постинга ти, чак до ушите те е омазало. :D :D :D
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    #54
                    pplk написа:
                    Много АКО има в постинга ти, чак до ушите те е омазало. :D :D :D
                    Въйййййй колко си забавен... Шшшштттт, не казвай на никой. Обзалагам се, че си душата на компанията, а?
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #55
                      Стайл...хайде без такива умалителни имена, става ли? Малко уважение а? На "чо" може да говориш на жена си и децата, а ако искаш и майка си и баща си. Слабо ме вълнуват рехавата ти нервна система, че да ми изкачаш с такива приказки.Като се правиш на толкова отракан, защо казваш " ще пуснак някое ЕГН"...пусни твоето? Хайде де отворко? Аз излъгах ли като потвърдих казаното по pplk. Върне наза из постовете си да видиш кво си казал!
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        #56
                        @style34Колега, на всеки се случва да стане за смях и изхода е да се държиш достойно. Ти, за съжаление, явно нямаш това усещане и ако си забелязал вече не споря с теб. Подигравам ти се!
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          #57
                          Kay_ написа:
                          Стайл...хайде без такива умалителни имена, става ли? Малко уважение а? На "чо" може да говориш на жена си и децата, а ако искаш и майка си и баща си. Слабо ме вълнуват рехавата ти нервна система, че да ми изкачаш с такива приказки.Като се правиш на толкова отракан, защо казваш " ще пуснак някое ЕГН"...пусни твоето? Хайде де отворко? Аз излъгах ли като потвърдих казаното по pplk. Върне наза из постовете си да видиш кво си казал!
                          Отворко ще викаш на баща си, както сам казваш, ок?Що да си пускам ЕГН-то? И номера на колата съм си скрил от аватара, но това не означава, че и на улицата е скрит, нали? Ако искаш ще пием кафе някой път и ще ти кажа ЕГН-то си лично, искаш ли?
                          pplk написа:
                          Колега, на всеки се случва да стане за смях
                          Ти най-добре знаеш това, нали, не сме от вчера в тоя форум.
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #58
                            Преди колко постинга ти беше последната реплика, а? :D :D :D Нищо де, забавен си. Ама тя темата като е за спам, не е за лични нападки и обиди.При следваща дума, която НА МЕН ми се стори обидна, ще се наказваме, без значение кой е провинилия се!Напомням, ако сте забравили:1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. Модераторски екип на фиат-бг.оргП.П. Предупреждението е за всички, пишещи в темата.
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              #59
                              Направо трескай катанеца и в коша. Нищо добро няма да излезе от темата.
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                #60
                                Идея си нямам как да го кажа, но ще опитам. Включи логиката. Ти казваш, че можеш да хвърлиш едно ЕГН на някой. При условие, че имаш достъп до такава информация, следва, че показваш спокойствие и увереност, без страх, че ще прекрачиш границите. Това показва, че си отворен да пуснеш инфото за дадени хора, но не и твоето. От там те нарекох "отворко" Понеже все пак не ти стикаше да кажеш твоето, като защита на езата си. Щом си се засегнал извинявай. Да се обръщаш към някой (който не познаваш) с "чо" в края на името е крайно обидно и оскърбително за авторитета и позицията на човек и като цяло неговата личност. За което не видях да ми се извини. Цялата тази ситуация на мен ми говори за слаб самоконтрол и най-вече агресивност към хората, когато видимо излезеш от комфортната си зона без аргументи. С две думи сигурен ли си, че колата от аватара е твоя, а не шофираш един велик немски автомобил?Ако искаш ела на неделната среща да си кажеш ЕГН-то, да се запознаем и да пием по кафе.
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X