Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    infineon написа:
    didich написа:
    Снощи са коригирали цената и на Еко-то на 0,89лв/л., с отстъпката идва на 0,84лв/л. - доволно
    Е какво доволно... Ужас стана направо.Да вземат да вдигнат вече леко цените че движението стана невъзможно с тая евтина газ.Качил се всеки на колата че е евтино и бръмчи.
    И колко е разликата в пари на 100 км в София, изминати на "старите" и "новите" цени? Подозирам, че се върти около 2 лв. Ако мислиш, че 2лв. са фактор за хората, които масово минават по 100 км. за няколко дни..Свалили газта с 2 стинки и вече купони се вдигат и се вика ура..

    1.9 JTD 110hp
    Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

    Коментар


      OpenGL написа:
      И колко е разликата в пари на 100 км в София, изминати на "старите" и "новите" цени? Подозирам, че се върти около 2 лв. Ако мислиш, че 2лв. са фактор за хората, които масово минават по 100 км. за няколко дни..Свалили газта с 2 стинки и вече купони се вдигат и се вика ура..
      +1 Едно смислено мнение в тази безсмислена тема.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Фактор са си,и още как!5ст х 7разход средно=35ст на 100км.200км=70ст.0.70 х 22дни =15.40лв на месец.За мен това са си пари!Друг е въпроса ,че от доста време газта е 0.85лв. на Круиз.

        Коментар


          http://fuelo.net/cheap/where?lang=bg...танция: ОмвДизел Варна: 1,71лвДизел В.Търново: 2,09лвБензин Варна: 1,78лвБензин В.Търново: 2,06лвНяма такава държава

          Коментар


            OpenGL написа:
            И колко е разликата в пари на 100 км в София, изминати на "старите" и "новите" цени? Подозирам, че се върти около 2 лв.
            Абе... има си разлика то, не ми говори.На мен едно ходене до къщи ми е между 800 и 1000 км. Което прави между 40 и 50 л нафта.Разлика от 20 стотинки на литър ми дава икономия 8-10 лв.Да не говорим, че нафтата беше 2.50, а сега е около 2 лв. т.е. разликата е 50 ст/л или 25 лв за едно мое пътуване. Като сложим и ходенето на работа и другите пътувания - икономията в момента ми е около 40 лв на месец от поевтиняването на горивото.40 лв/месец не са ли пари?Ако мислиш, че не са - да ти дам IBAN да ми ги пращаш всеки месец?

            Коментар


              Прочети цялото ми мнение и по-специално частта в която апострофирам колегата, който съм цитирал. Там се говори за съвсем друго нещо.

              1.9 JTD 110hp
              Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

              Коментар


                ntodorov написа:
                krasio_79bs написа:
                Колегите от Варна,що мълчите? Не се ли облажихте с горива на ниски цени?Поредното доказателство за мен,че цените на горивата са високи и има картел. Дай Боже и в Бургас да се задвижат нещата в тази посока към сваляне на цени.
                Краси. В Бургас "птичката", която за сега дръзне да се изправи срещу картела се казва DEGA.На 1.96 беше дизелът и на 0.80 лв. - пропан - бутан. Това е без отстъпката. Собственикът в момента разширява дейността си истрои втора бензиностанция в Бургас( след тази в Лазур). Строи я в началото на Манхатън ( след Капчето до игрището R5).Като зариби 80-90 000 чилЯка и току виж другите се осъзнаят малко. ПС: Разбирам, че и добри отстъпки дават.
                Колко месечно трябва да се зарежда, за да се получи карта за отстъпка или там каквото е..? А това за новостроящата се бензиностанция в Меден Рудник, е песен за моите уши.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  Колко месечно трябва да се зарежда, за да се получи карта за отстъпка или там каквото е..? А това за новостроящата се бензиностанция в Меден Рудник, е песен за моите уши. Smile
                  Мисля, че и с намигване на продавачката може да я получиш.:P Иначе в Манхатън я строят на около 150 метра след разклона за кв. Г. Езерово, непосредствено до футболното игрище на R5. Скоро ще им "вкусим" нафтичката.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    Днес гледам на Шел вдигнали цената на газта на 0,91лв/л., тия скапаняци ще повлекат крак и ще оакат цялата работа.
                    punto HGT

                    Коментар


                      Работата вече е оакана, газта вече е 0,91лв/л.
                      punto HGT

                      Коментар


                        didich написа:
                        Работата вече е оакана, газта вече е 0,91лв/л.
                        На Шела още от събота е на 91стинки. Вече и на др мест али е толкова?Сега два дена ни подготвяха по Тв-то и вдигнаха цените а? хахах Реално цената за барел не се е променяла ~42$
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Kay_ написа:
                          didich написа:
                          Работата вече е оакана, газта вече е 0,91лв/л.
                          На Шела още от събота е на 91стинки. Вече и на др мест али е толкова?Сега два дена ни подготвяха по Тв-то и вдигнаха цените а? хахах Реално цената за барел не се е променяла ~42$
                          Дам днес на Екото като минах да заредя и там беше на 0,91лв./л
                          punto HGT

                          Коментар


                            Наближават коледни и новогодишни празници, следователно и раздвижване на човекопотока. Как да не се дигнат цените, след като могат да се изкарат едни бързи пари... Същото явление е всяко лято Юли-Август, когато тръгне народа, към морето.
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              В кюстендил се "подкваси морето" Двете метанстанции свалиха цената от 1.65 на 1.50...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                http://fakti.bg/biznes/164750-opek-s...stpageДнес не съм си показвал носа навън, как е положението по бензиностанциите ??, вчера до колкото успях да хвърля поглед към Шел, цената на бензина и дизела беше еднаква 2,06лв/л ??
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X