Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снощи са коригирали цената и на Еко-то на 0,89лв/л., с отстъпката идва на 0,84лв/л. - доволно
    punto HGT

    Коментар


      didich написа:
      Снощи са коригирали цената и на Еко-то на 0,89лв/л., с отстъпката идва на 0,84лв/л. - доволно
      Е какво доволно... Ужас стана направо.Да вземат да вдигнат вече леко цените че движението стана невъзможно с тая евтина газ.Качил се всеки на колата че е евтино и бръмчи.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        Сакън недей да урочасваш нещата, метрото все още е най евтиния транспорт в София, ако ще газта да стане и 50ст/л.п.п. вече и на Шел е направена корекция.
        punto HGT

        Коментар


          В лукойл и ОМВ е такава от петък през ноща
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            didich написа:
            Снощи са коригирали цената и на Еко-то на 0,89лв/л., с отстъпката идва на 0,84лв/л. - доволно
            Колега с каква карта е тази отстъпка от 5ст./литър газ?
            EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
            Fiat Punto 1.2 16v Sporting

            Коментар


              white_shark написа:
              didich написа:
              Снощи са коригирали цената и на Еко-то на 0,89лв/л., с отстъпката идва на 0,84лв/л. - доволно
              Колега с каква карта е тази отстъпка от 5ст./литър газ?
              С форумната карта
              punto HGT

              Коментар


                Може ли някой да ми каже, колко пари е нафтата в България, че се прибирам в Петък и да съм подготвен

                --------------------

                Коментар


                  Huku написа:
                  Може ли някой да ми каже, колко пари е нафтата в България, че се прибирам в Петък и да съм подготвен
                  2.09 на повечето места или около тази цена
                  EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                  EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                  FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                  Коментар


                    Колегите от Варна,що мълчите? Не се ли облажихте с горива на ниски цени?Поредното доказателство за мен,че цените на горивата са високи и има картел. Дай Боже и в Бургас да се задвижат нещата в тази посока на сваляне на цени.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      krasio_79bs написа:
                      Колегите от Варна,що мълчите? Не се ли облажихте с горива на ниски цени?Поредното доказателство за мен,че цените на горивата са високи и има картел. Дай Боже и в Бургас да се задвижат нещата в тази посока към сваляне на цени.
                      Краси. В Бургас "птичката", която за сега дръзне да се изправи срещу картела се казва DEGA.На 1.96 беше дизелът и на 0.80 лв. - пропан - бутан. Това е без отстъпката. Собственикът в момента разширява дейността си истрои втора бензиностанция в Бургас( след тази в Лазур). Строи я в началото на Манхатън ( след Капчето до игрището R5).Като зариби 80-90 000 чилЯка и току виж другите се осъзнаят малко. ПС: Разбирам, че и добри отстъпки дават.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Нейчо, знам я аз тази птичка и то отдавна е на пазара. Явно обаче не е достатъчно голяма тая птичка.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          krasio_79bs написа:
                          Нейчо, знам я аз тази птичка и то отдавна е на пазара. Явно обаче не е достатъчно голяма тая птичка.
                          Краси. Той до сега имаше една бензиностанция в града. Разделиха се с Инс Петрол. Сега прави нова бензиностанция и вече се намърдва на входа на 80-90 000 комплекс.Мисля, че значимостта му ще се увеличава. В град пропит от корупционни енергийни и силови обвързаности и цаца-та е риба. :P
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Имаше и на гърба на автогара запад. Аз все повече се разочаровам от Газпром. Цените им почти винаги са най-високи и понякога дори след отстъпка са над другите. Отделно и обслужването на касите е много бавно. Зареждат те за две минути, а чакаш да платиш пет минути.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              На драгичево газта е 82 ст. И на петрол и на лукойл
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                ntodorov написа:
                                krasio_79bs написа:
                                Колегите от Варна,що мълчите? Не се ли облажихте с горива на ниски цени?Поредното доказателство за мен,че цените на горивата са високи и има картел. Дай Боже и в Бургас да се задвижат нещата в тази посока към сваляне на цени.
                                Краси. В Бургас "птичката", която за сега дръзне да се изправи срещу картела се казва DEGA.На 1.96 беше дизелът и на 0.80 лв. - пропан - бутан. Това е без отстъпката. Собственикът в момента разширява дейността си истрои втора бензиностанция в Бургас( след тази в Лазур). Строи я в началото на Манхатън ( след Капчето до игрището R5).Като зариби 80-90 000 чилЯка и току виж другите се осъзнаят малко. ПС: Разбирам, че и добри отстъпки дават.
                                То хубаво ама при мен нещо много бързо свършва газта оттам и на двете ми коли.Мой много добър приятел казва,че и с нафтата е така и не зарежда вече оттам.Иначе като цени особено с отстъпката е много добре(10 стотинки за бензин/дизел и 5 стотинки на газ),но дали качеството или калибрирането на колонките не е в час не знам,но нещо не е съвсем наред за мен...
                                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                                Коментар

                                Working...
                                X