Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензина при нас е 2.00 а нафтата под 2 лв
    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

    ZFA16000002608488

    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

    Коментар


      nanobanano написа:
      Бензина при нас е 2.00 а нафтата под 2 лв
      Абе Вие да не минахте към Област Ст. Загора
      punto HGT

      Коментар


        София, Лукойл, нафта - 2.06
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          1.93 e днес.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            emzo написа:
            1.93 e днес.
            Тоя колега нема ли кой да го банне от тая тема бе На Шел бензина е на 2,10лв/л
            punto HGT

            Коментар


              emzo написа:
              1.93 e днес.
              Преди малко минах покрай тази Бензиностанция,толкова е.

              Коментар


                А бе, ’що сега не излезе някой и да направи протест, че горивата се сриват с всеки ден?
                Бензиностанция ИвониАМ Хемус, посока София-Варнапредлага Дизел за 1,88лв./л
                Бензиностанция Без имеСофия, ул. Среброструйпредлага Дизел за 1,90лв./л предлага Бензин А95 за 2,00лв./л
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  BO написа:
                  А бе, ’що сега не излезе някой и да направи протест, че горивата се сриват с всеки ден?
                  Бензиностанция ИвониАМ Хемус, посока София-Варнапредлага Дизел за 1,88лв./л
                  Бензиностанция Без имеСофия, ул. Среброструйпредлага Дизел за 1,90лв./л предлага Бензин А95 за 2,00лв./л
                  Бо, ти зареждал ли си на това Ивони? Заредих там от мерак да ги видя че ноември ги мярнах и викам ще пробвам, е първо ми заредиха 33л. при правилно настроена с обем от 40л. бутилка за газ, при условие че стигнах на газ до там и съм сигурен че щях да стигна поне до ОМВ-то след Правец и незнам защо но от разклона за Иваново до Русе ми се прииска да карам на бензин вместо да седя и да си почивам на пътя.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    BO написа:
                    А бе, ’що сега не излезе някой и да направи протест, че горивата се сриват с всеки ден?
                    Аз не знам защо няма протести за това, че цените на всичко останало не се сриват, а си стоят същите?50 стотинки на литър трябва да даде сериозно намаление на доста стоки и услуги. Но не, БГ бизнесмена знае само да мрънка и да вдига цените.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      style34 написа:
                      Аз не знам защо няма протести за това, че цените на всичко останало не се сриват, а си стоят същите?50 стотинки на литър трябва да даде сериозно намаление на доста стоки и услуги. Но не, БГ бизнесмена знае само да мрънка и да вдига цените.
                      Според дебелите книги логистичните разходи формират около 20% от стойността на стоките. Като това, разбира се не са само транспортните разходи, а всички логистични такива. Ти си окомуш момче, можеш да сметнеш колко би намаляла една цена, ако компонента, която формира да речем 10% от стойността бъде намалена с 20%.Освен това намалението все още не се е усетило особено на пазара на транспортни услуги - причини за това има много. А има и друго - леко увеличения марж би позволил на фирмите да генерират по-големи печалби, нещо, което може пък да се използва за инвестиции ( в добрия случай не инвестиции в нов джип на собственика ).
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        S_BANKOV написа:
                        Бо, ти зареждал ли си на това Ивони? Заредих там от мерак да ги видя че ноември ги мярнах и викам ще пробвам, е първо ми заредиха 33л. при правилно настроена с обем от 40л. бутилка за газ, при условие че стигнах на газ до там и съм сигурен че щях да стигна поне до ОМВ-то след Правец и незнам защо но от разклона за Иваново до Русе ми се прииска да карам на бензин вместо да седя и да си почивам на пътя.
                        Не. На такива бензиностанции не зареждам.Това го дадох просто за пример, защото го видях като най-евтиното гориво в България.style34, Lane Staley ти е отговорил каквото и аз бих казал.Единствено това не е засегнал:
                        style34 написа:
                        ...Но не, БГ бизнесмена знае само да мрънка и да вдига цените.
                        Не само бизнесмена, а всеки знае да мрънка.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          S_BANKOV написа:
                          първо ми заредиха 33л. при правилно настроена с обем от 40л. бутилка за газ
                          Стига вече с тия глупости, поплавъка е толкоз несигурна технология, че може всеки път може да спира, на колко си иска.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            Lane Staley написа:
                            А има и друго - леко увеличения марж би позволил на фирмите да генерират по-големи печалби, нещо, което може пък да се използва за инвестиции ( в добрия случай не инвестиции в нов джип на собственика ).
                            Нека и дано е така, нека има инвестиции, но не в джипове, както казваш. Но, да кажем, при куриерските услуги и транспортните фирми горивото формира доста голям процент. Преди години, когато започна рязкото поскъпване на горивата набързо вдигнаха билетите с няколко лева. Ще видим ще има ли реакция все пак. Съмнява ме, макар и прогнозите за ниските цени на горивата да са за месеци, дори години.
                            BO написа:
                            Не само бизнесмена, а всеки знае да мрънка.
                            Съгласен съм.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              emzo написа:
                              S_BANKOV написа:
                              първо ми заредиха 33л. при правилно настроена с обем от 40л. бутилка за газ
                              Стига вече с тия глупости, поплавъка е толкоз несигурна технология, че може всеки път може да спира, на колко си иска.
                              Добре де що на другите бензиностанции ми зареждат 32л. максимум, като изключвам ЕКО в Младост.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Едно реално обяснение - ако помпата работи на по-ниско налягане, то понякога клапана в бутилката не сработва, или сработва при по-пълен обем.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X