Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за телефон

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Гледай маркетинга кво прави Това lte/4G докато дойде време да го ползваш в БГ ще смениш още два телефона, а NFC лично аз никога не съм го ползвал.Би било яко за безконтактни плащания, но и там май ще почакаме.Иначе телефонът е страхотен както вече казах няколко пъти.Честито!
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #77
      style34 написа:
      Гледай маркетинга кво прави Това lte/4G докато дойде време да го ползваш в БГ ще смениш още два телефона, а NFC лично аз никога не съм го ползвал.Би било яко за безконтактни плащания, но и там май ще почакаме.Иначе телефонът е страхотен както вече казах няколко пъти.Честито!
      Не е маркетинг колега.Не искам към края на годината пак да си сменям телефона!

      Коментар


        #78
        Взех и аз да се навивам за един смартфон момчета.Някакви нови предложения да споделите .Освен това може ли да кажете колко плащате за интернет към смартфона.Аз лично съм на Боб и не съм гледал дали предлагат и колко.Ако трябва да се сменя оператора става малко кофти .
        EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

        Коментар


          #79
          Според мен най - важното е да видиш как е поддръжката на съответната марка за България.Щото примерно за HTC е голяма простотия ,че единствено в София им е оторизирания сервиз. Иначе какъв е бюджетът?А за интернет - виж кое ще е по изгодно дали да си пуснеш допълнително интернет към плана или да си смениш плана с нов, в който има включен интернет
          Fiat Brava 1.8 16V GT

          Коментар


            #80
            Е то и за Самсунг и за всички големи марки е само в София. Определи си бюджета и на кое държиш повече - екран, камера, батерия и т.н., насочи се към 2-3 модела, разгледай ревюта, виж ги наживо и избирай.За план - гледай да е такъв с поне 150мб на максимална скорост.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #81
              И Самсунг-а ли трябва да го пращаш до СоФиа на спа и да чакаш месец?
              Fiat Brava 1.8 16V GT

              Коментар


                #82
                Еми аз съм в София и веднъж като оставих за смяна на панел ми го върнаха за два работни дни. Направо не повярвах.Омниаком е сервиза и друг няма.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #83
                  niko09 написа:
                  И Самсунг-а ли трябва да го пращаш до СоФиа на спа и да чакаш месец?
                  Moя HTC дори стигна и до ...Румъния. През София. Върнаха ми го след месец с разрешен проблем ( нов тъч и нов микрофон) , но с "оборудван" друг проблем ( губи обхват избирателно), а като за капак ми изгубиха и SD картата, която трябваше задължително да оставя в телефона, тъй като е бил закупен с нея.Случи се буквално 2 дена преди да изтече гаранцията му...
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #84
                    Аз предлагам първо да сподели за бюджета,па после да даваме съвети. На балдъзата и взехме преди месец ZTE Q от ментела. За две години плаща по 3 лв на месец.Таксата и е 25 лв. със 1500мб интернет на бърза скорост и сетне е неограничен. Телефона за сега се представя доста добре,естествено е кодиран към Мтел и е с една СИМ карта.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #85
                      Аз да попитам.Кой телефон е най-добрия в момента на пазара, който да работи с 2 СИМ карти? Бест оф дъ бесет оф дъ бест.И като казвам на пазара, демек да може да се купи от голяма верига магазини с кредитна карта, а не някой знаен или незнаен онлайн търговец.п.п. Партидата в Технополис на HTC One Dual Sim се оказа дефектна и не може да се купи такъв от тях.Някакви други предложения?
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #86
                        BO написа:
                        Аз да попитам.Кой телефон е най-добрия в момента на пазара, който да работи с 2 СИМ карти? Бест оф дъ бесет оф дъ бест.И като казвам на пазара, демек да може да се купи от голяма верига магазини с кредитна карта, а не някой знаен или незнаен онлайн търговец.п.п. Партидата в Технополис на HTC One Dual Sim се оказа дефектна и не може да се купи такъв от тях.Някакви други предложения?
                        Ти нали беше почитател на чайна доставките? А що ще рече "Бест оф дъ бесет оф дъ бест" ? Трябва ли да има кожен салон и катализатор?
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #87
                          krasio_79bs написа:
                          BO написа:
                          Аз да попитам.Кой телефон е най-добрия в момента на пазара, който да работи с 2 СИМ карти? Бест оф дъ бесет оф дъ бест.И като казвам на пазара, демек да може да се купи от голяма верига магазини с кредитна карта, а не някой знаен или незнаен онлайн търговец.п.п. Партидата в Технополис на HTC One Dual Sim се оказа дефектна и не може да се купи такъв от тях.Някакви други предложения?
                          Ти нали беше почитател на чайна доставките? А що ще рече "Бест оф дъ бесет оф дъ бест" ? Трябва ли да има кожен салон и катализатор?
                          Питането ми е дълго за разправяне от къде произлиза. Не обсъждаме какво получаваш за парите, а чисто и само хардуерния аспект на нещата.За това просто питам директно. Ако може и с имобилайзер да бъде, за да го откраднат по-трудно, тогава още по-добре. Или питам дали някой знае по-добър телефон от HTC One Dual SIM.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #88
                            Красе както ти писах и на лични все още се колебая.Бюджет не съм определил точно,но мисля да е някой китаец заради по-ниската цена естествено .Благодаря на включили те се колеги,защото наистина ЕйчТиСи Дезире 500 ми хареса,но това с поддръжката и сервизите малко ме отдръпна .Дисплея мисля да е над 5 инча,но пак казах,ако има някой да сподели това с плановете.
                            EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                            Коментар


                              #89
                              Bob предлага интернет, обаче ще ти дойде скъпо, защото е на мегабайт (това намерих), така че ако искаш мобилен нет, ще трябва да се прехвърлиш към някой оператор на договор, дори да е на най-ниската тарифа. Тогава какъв е проблемът да си вземеш евтин телефон? Това къде е сервизът хич няма да те касае, защото телефонът ще ти го оправя операторът - т.е. носиш го в някой от магазините им и не се занимаваш да ходиш по сервизи. А всички оператори могат да ти предложат евтин смартфон, който ще ти върши работа - предполагам не ти трябва най-доброто на пазара в момента.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                #90
                                [quote="ele"]Благодаря за отговора.Хм това май ще се окаже проблем,че на Боб ще дойде дебело Имам и предплатена карта на Виваком,но незнам как стои там въпроса-пак се презарежда ли? Явно първо трябва да намеря оператор с тарифа за по-евтин нет и тогава да търся смартфон .
                                EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                                Коментар

                                Working...
                                X