Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за телефон

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Tornado написа:
    Ех и аз мога с една прима ,служебна карта и 2 карти с абонамент към боб със 500 мин. да плащам 30 лв. на месец.
    Колегата Явор ми зададе въпроси:За какъв чемер са ти не две, не три ами четири карти? Каква е ползата от тоя хаос? и сподели мнение:Ми ти само като поддържаш живи тия карти плащаш повече, без даже да говориш. Това беше причината да му отговоря.Служебния си телефон не ползвам за лични цели

    Коментар


      #47
      http://news.smartphone.bg/gsmart-sim...ледайте видеото също,макар да е старо.
      Fiat Brava 1.8 16V GT

      Коментар


        #48
        500 лева за китайски телефон с тия параметри? Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 А за съжаление съм пробвал точно 4 модела на тия Г-смарти. Голямо дърво са.И 4-те пъти се подлъгвах, понеже фирмата е Гигабайт, уж някаква относително технологична фирма, ама телефоните определено не им се отдават. 2-та Престижио, които съм имал са къде, къде по-добър избор.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #49
          Нексус 4 е добър, няма да сбъркаш. Камерата не е от най-добрите, но става горе-долу. Дизайнът на Нексус 5 обаче много ми харесва. И най-важното е, че ъпдейтите идват от Гугъл. Аз сега гледам G2, който е по-добър от Нексус 5 и с убийствена батерия, но ЛГ се славят с доста лоша поддръжка. Пуснаха първия двуядрен телефон преди, а той беше пълен с дефекти и почти нулева софтуерна поддръжка.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #50
            VIT написа:
            Днес гледах Nexus 4,реших да го взема,то се оказа че имат само мострата.Ще чакам за доставки явно.Та някой с мнение за LG Nexus 4?
            Синът ми има такъв от около година. Абе прави се, че е супер доволен от телефона, но не е. Вече се заглежда по някакви по-евтини нокии, защото на Нексуса не ползва почти нищо от многото екстри. И не виждам кой ще е този човек, който ще ги ползва. Просто една не особено практична вещ. Иначе не е създавал никакви технически проблеми, ъпдейтите, както каза и Yavor, ги получаваш първи, има и удобна и винаги актуална навигация (но трябва в абонаментния си план да имаш неограничен интернет). Камерата му е средна работа, звъни слабо, а зарядното винаги трябва да е с теб, защото батерията не издържа повече от ден и половина. И още нещо, над което си струва човек да се замисли: телефонът направи такава точна обвръзка между 95% от контактите в указателя му и тези във Фейсбук, че вече е ясно, че искаме или не - Зукърбърг разполага и с телефонните ни номера .
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #51
              Е, фейсбука просто не го слагаш като акаунт за синхронизация. В неговите настройки също можеш да избираш дали да синхронизира контактите. Но искат ли да те следят няма спасение.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #52
                snake написа:
                VIT написа:
                Днес гледах Nexus 4,реших да го взема,то се оказа че имат само мострата.Ще чакам за доставки явно.Та някой с мнение за LG Nexus 4?
                Синът ми има такъв от около година. Абе прави се, че е супер доволен от телефона, но не е. Вече се заглежда по някакви по-евтини нокии, защото на Нексуса не ползва почти нищо от многото екстри. И не виждам кой ще е този човек, който ще ги ползва. Просто една не особено практична вещ. Иначе не е създавал никакви технически проблеми, ъпдейтите, както каза и Yavor, ги получаваш първи, има и удобна и винаги актуална навигация (но трябва в абонаментния си план да имаш неограничен интернет). Камерата му е средна работа, звъни слабо, а зарядното винаги трябва да е с теб, защото батерията не издържа повече от ден и половина. И още нещо, над което си струва човек да се замисли: телефонът направи такава точна обвръзка между 95% от контактите в указателя му и тези във Фейсбук, че вече е ясно, че искаме или не - Зукърбърг разполага и с телефонните ни номера .
                Слабото звънене не е вярно - просто звъни от отвор на задния панел, който е супер гладък и ако си го сложил по гръб на на равна повърхност - направо се уплътнява звука. Просто моя навик е да го слагам по дисплей на масата - иначе звъни супер силно!Батерията не отстъпва на Самсунзите - всички са та - зараждане всеки ден, ако имаш активни мейл акаунти, които се синхронизират непрекъснато. На мен освен това автоматично ми прави синхрон на контактите и на снимките и видеата. Освен това имам над 100 допълнителни приложения - да ме питаш за какво са ми - те всички лапат...Иначе това е телефона с най бързия Уай-Фай модул, който съм докосвал, радио модула на телефона също е доста добър - доста държи обхват в сравнение с други смартфони.Дисплея е страхотен, с много естествени цветове, за разлика от конкурентните Самсунг, които са с пренапомпени цветове и ме дразнят.Камерата е много добра, не мен ми харесва. Не знам кой и защо толкова придиря на камера на телефон, ама масово снимките ми от командировките ми са с нея и съм много доволен. За по добри снимки - има фотоапарати...Навигацията на Гугъл мапс всички я имат, а аз съм си сложил и едно iGo с карти на България, Турция и Гърция за всеки случай, макар че съм го ползвал само 3-4 пъти. Аз лично ако трябва сега да избирам телефон, бих се загледал по Нексус 5 и по някой от големите модели на НТС.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #53
                  Яворе, бях сигурен, че ще отговориш и затова съм се подготвил и аз с отговор. Само чаках да се появи мнението ти, за да пейстна моя отговор : критериите ни са коренно различни. Иначе и ние сме на път да купим и Нексус 5, този път за малкия син. И дори вече е поръчан в братска Америка. За какво му е, и той не знае.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #54
                    Yavor написа:
                    Дисплея е страхотен, с много естествени цветове, за разлика от конкурентните Самсунг, които са с пренапомпени цветове и ме дразнят.
                    Не знам защо сравняваш само със Самсунг, но вземи телефонът на приятеля си, влез в настройки на дисплея и задай "Movie". Ето ти измитите цветове, които толкова харесваш. Но истинското черно и контраст няма как да ги настроиш на ЛГ-то. И все пак веднага казвам, че ЛГ имат много добри екрани. Тук няма победител еднозначно - въпрос на вкус и приоритети.
                    Yavor написа:
                    Камерата е много добра, не мен ми харесва. Не знам кой и защо толкова придиря на камера на телефон, ама масово снимките ми от командировките ми са с нея и съм много доволен. За по добри снимки - има фотоапарати...
                    Камерата върши работа, но не е много добра. И доводът с фотоапаратите е несъстоятелен, ако искаш по всяко време да правиш прилични снимки и има телефони, които са много по-добри от някой определен, значи можеш да вземеш някой от тях. Ако ти е важна камерата, разбира се.Сравнявам със Самсунг по-долу понеже каза, че твоят не отстъпва по нищо.Да, когато това, което предлага телефонът ти те устройва е супер. Но всички имат различни приоритети.
                    Прикачени файлове
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #55
                      Къде ги гледаш тия сравнения? Искам да видя нещо за други модели.

                      Коментар


                        #56
                        http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?...3=3620Само си избираш телефончета и готово.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #57
                          style34 написа:
                          Yavor написа:
                          Дисплея е страхотен, с много естествени цветове, за разлика от конкурентните Самсунг, които са с пренапомпени цветове и ме дразнят.
                          Не знам защо сравняваш само със Самсунг, но вземи телефонът на приятеля си, влез в настройки на дисплея и задай "Movie". Ето ти измитите цветове, които толкова харесваш. Но истинското черно и контраст няма как да ги настроиш на ЛГ-то. И все пак веднага казвам, че ЛГ имат много добри екрани. Тук няма победител еднозначно - въпрос на вкус и приоритети.
                          Yavor написа:
                          Камерата е много добра, не мен ми харесва. Не знам кой и защо толкова придиря на камера на телефон, ама масово снимките ми от командировките ми са с нея и съм много доволен. За по добри снимки - има фотоапарати...
                          Камерата върши работа, но не е много добра. И доводът с фотоапаратите е несъстоятелен, ако искаш по всяко време да правиш прилични снимки и има телефони, които са много по-добри от някой определен, значи можеш да вземеш някой от тях. Ако ти е важна камерата, разбира се.Сравнявам със Самсунг по-долу понеже каза, че твоят не отстъпва по нищо.Да, когато това, което предлага телефонът ти те устройва е супер. Но всички имат различни приоритети.
                          Очевидно споря с фен на Самсунг, а това, също като спора с фен на немски коли, е напълно безсмислено Тогава когато си купиш Самсунг или НТС с параметрите на Нексус 4, нов, за 349долара за 16 гиги ( превеждам - с почерпката няма и 500лв) ела ми се обади... По Самсунга...Да, телефона има своите кусури, ама да обиждаш цветовъзпирятието на очите ми, това не ми харесва За батерията нищо на казваш - на Самсунга, и тя ли е по добра? Камерата мен ме устройва.И стига с тия лабораторни тестова, дай да си говорим за ежедневна употреба.Венко, ти може да не знаеш за какво му е Нексус 5 на сина ти, ама бъди сигурен че той знае, макар че не ти казва.То по твоята логика за употребата на екстрите на един телефон - да си бяхме седяли с ладичките още, или - за какво ти е мощен компютър, като за интернет става и бавен?
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #58
                            Аз преди 2 месеца си купих първият в списъка .Раб’ти .Голям е като прозорец на бунгало , ама е и прозорец към света .
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #59
                              Yavor написа:
                              Очевидно споря с фен на Самсунг, а това, също като спора с фен на немски коли, е напълно безсмислено Тогава когато си купиш Самсунг или НТС с параметрите на Нексус 4, нов, за 349долара за 16 гиги ( превеждам - с почерпката няма и 500лв) ела ми се обади... По Самсунга...Да, телефона има своите кусури, ама да обиждаш цветовъзпирятието на очите ми, това не ми харесва За батерията нищо на казваш - на Самсунга, и тя ли е по добра? Камерата мен ме устройва.И стига с тия лабораторни тестова, дай да си говорим за ежедневна употреба.
                              Не, не съм фен. Както казах сега заглеждам ЛГ Г2. Към момента нещата, които ме интересуват ги предлага S3, като не съм взел S4, защото не е чак такава стъпка напред, макар и да има по-добра камера и невероятен екран.Сега щом намесваш и цената - прав си. Но ти каза, че твоя телефон не отстъпва от S4 дори, което просто не е вярно. Прочети ревюта, характеристики и ще видиш. Дали на теб ти трябва е съвсем отделен въпрос.Цветовъзприятието не го обиждам. Чети по-внимателно. Въпрос на вкус. Казвам, че в Самсунг имаш 4 вида настройки. Камерата не е добра, поне не е от най-добрите и на никой Нексус няма да е, защото иначе флагмана на съответната марка няма да се продава. Затова Нексусите са много добри телефони, но по-слаби от флагманите, но пък с директна поддръжка от Гугъл и супер цена.Ако имаш тази комбинация с топ хардуер другите телефони трябва да умрат, нали се сещаш.За батерията не мога да кажа без да съм пробвал с моето ползване как ще е. Но общо взето един дол - вечерта и на 10 процента да е и на 40, все в контакта отива. 4 часа екран и 3Г нон стоп изкарвам. Само ЛГ Г2 впечатлява там. Мисля, че говоря обективно, щом смяташ, че съм фен, така да бъде. Поне се стремя някакви доводи да изказвам, не твърдя неща от въздуха.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #60
                                samsung ,htc са много раздухани марки и са с повишени цени , като например ЛГ и алкател в момета са със същите характеристики на много по ниски цени например alcatel one touch

                                Коментар

                                Working...
                                X