Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 - 2009 г. - думи нямам за началото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    sugarboy написа:
    Нагласил се е за второто място в конкретното състезание, защото колата му не е била настроена оптимално, но иначе не се е отказал от шампионата. Впрочем, те сами ще го откажат, като почнат да лансират финландеца в следващите състезания. И освен това той отива да е втори пилот не на някого, а на самия Шумахер - сигурно въпреки перфектните ти познания по английски, и на прост български ти е ясно, че няма пилот, който да не е втори в присъствието на Шумахер
    Не ми се спори на тематиката Шумахер. Знам само, че по време на кариерата му имаше пилоти, които се състезавха с него и побеждаваха "самия" Шумахер, а не му ставаха втори пилоти. Въобще, във Ферари друг стойностен пилот така и не се завъртя. И има разлика в значението което ти даваш на "втори" като "по-посредствен" (което също не се отнася за Хакинен, например) и ВТОРИ по договор - да се съгласиш на това значи си наистина човек с "достойнство" И след като изритваха такива пилоти от Ферари от тях оставаше все същото нищо. Затова не уважавам Маса и ти го казвам в прав текст, въпреки, че това е лично мое мнение и явно те дразни.А що се отнася до английския ми, не знам дали си се чудил за какво да ме подядеш или просто ти е труден, но мога да кажа, че for all practical purposes го говоря както и родния си език - достатъчно за да работя с него ежедневно, да водя счетоводство на него и т.н.А заговор срещу Маса няма да има - договорът за втори пилот вече не съществува във Ферари. Само "самият" Щумахер настояваше за наличието му, за да не се окаже, че може да се привлече в отбора някой по-добър от него.
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #92
      Не ме дразни мнението ти за Маса. И по-нагоре писах, че всеки си има мнение и си е негова работа какво ще харесва и какво - не. Така че по този въпрос - толкова. Не съм искал и да те "заям" за английския ти, просто малко хумор в писанията ни не е излишен, но щом си го възприел като заяждане, sorry!
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #93
        sugarboy написа:
        Не ме дразни мнението ти за Маса. И по-нагоре писах, че всеки си има мнение и си е негова работа какво ще харесва и какво - не. Така че по този въпрос - толкова. Не съм искал и да те "заям" за английския ти, просто малко хумор в писанията ни не е излишен, но щом си го възприел като заяждане, sorry!
        Cool, fellow, no offence taken
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #94
          Атрактивната новина във Ф1... се състои от една дума..: Ветел! .., каква приятна изненада..!
          FIAT PUNTO 6 SPEED
          FIAT MAREA 1.9 TD

          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

          Коментар


            #95
            Дотук добре в Бразилия... Лошото е, че каквото и да стане - все цигане че е шампион...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #96
              kiro_of_the_day написа:
              Дотук добре в Бразилия... Лошото е, че каквото и да стане - все цигане че е шампион...
              Както казват коментаторите, а то си е и самата истина нищо не се знае до финала има 73 обиколки
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #97
                kiro_of_the_day написа:
                Дотук добре в Бразилия... Лошото е, че каквото и да стане - все цигане че е шампион...
                Не бъди песимист. Струва ми се че утре маймуняка ще се вози дълго на влакчето на Трули

                Коментар


                  #98
                  stenli написа:
                  ... ще се вози дълго на влакчето на Трули
                  Трули е голям, този такъв номер може да им завърти. Много интересен старт.
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #99
                    Jimy написа:
                    stenli написа:
                    ... ще се вози дълго на влакчето на Трули
                    Трули е голям, този такъв номер може да им завърти. Много интересен старт.
                    Трули това си го може в голям филм ще ги вкара поне за няколко обиколки
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      Имах предвид, че и негрото и кариоката - все са от боята... Мисля, че тук никой не се съмнява за кого стискам палци...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        Единственото спасение е, някой да бутуряса чернилката още на старта в мелето, защото по-нататък все ще издрапа до петото място, дори да спука гума и да тръгне от последно място - колата му е бърза.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          sugarboy написа:
                          Единственото спасение е, някой да бутуряса чернилката още на старта в мелето, защото по-нататък все ще издрапа до петото място, дори да спука гума и да тръгне от последно място - колата му е бърза.
                          То вече има и такъв вариант http://www.gol.bg/article.php?id=43178
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            Аз мисля, че Хамилтън най-много заслужава титлата. Имам обаче предчувствие за някаква изненада, за драматично състезание, в което например Хамилтън да отпадне в самото начало, а след него да се издъни и Маса. Това просветление ми дойде току що , ще видим на какво ниво са пророческите ми способности.Пилотите на любимия ми тим Ферари са ми безлични (Маса) и антипатични (Райконен), но нека поне титлата при конструкторите да бъде за тях. На този легендарен тим прилягат истински личности.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              Вижда се, че частично съм познал, по-драматично състезание от това - здраве му кажи .
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                Май само трябва да променя годината в заглавието другото си е пак същото Към модераторите - може да зачистите темата и да почваме отначало тук и дано скоро да променя заглавието с нещо по-весело

                                Коментар

                                Working...
                                X