Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 - 2009 г. - думи нямам за началото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    На Кими автокаското дали ще му покрие щетите :D А още повече ме съмнява Хамилтън дали е имал ГО, нещо му нямам доверие.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #77
      kiro_of_the_day написа:
      mme написа:
      За бой е Кими. Вместо да му показва свтофара трябваше да му загрее врата.
      Именно! Ако беше Сена (мир на праха му) щеше да го смели от бой!Той шамаросваше за далеч по-малки издънки...
      Хахаааааа :D Така е, Сена наби Eddie Irvine на самия му дебют. Аз вчера от яд обърнах на тъпия мач след 2 цигари една след друга.Ха сега колебание - Кубица ли да ударя или Кими!!! И в последния момент го отнесе Кими Е...аси...
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #78
        gantcho написа:
        kiro_of_the_day написа:
        mme написа:
        За бой е Кими. Вместо да му показва свтофара трябваше да му загрее врата.
        Именно! Ако беше Сена (мир на праха му) щеше да го смели от бой!Той шамаросваше за далеч по-малки издънки...
        Хахаааааа :D Така е, Сена наби Eddie Irvine на самия му дебют. Аз вчера от яд обърнах на тъпия мач след 2 цигари една след друга.Ха сега колебание - Кубица ли да ударя или Кими!!! И в последния момент го отнесе Кими Е...аси...
        И Шуми яде шамарчета от Сена! Ама на Сена никой нищо не можеше да му каже, защото беше МЪЖ и ПИЛОТ!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #79
          kiro_of_the_day написа:
          Крайно време е да изхвърлят кьоравите от Ф1...
          Организаторите на това състезание май се изложиха много яко този път.То не беше преасфалтиране.Кола за сигурност един път втори път.За капак на всичко как може да дадат червен светофар на автомобил който излиза от бокса в последния момент.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #80
            Може може всичко може Туи всичко е разработка на воените В Русия съм

            Коментар


              #81
              Честита двойна победа!!!Втръсна ми! Втръсна ми късмета на онова момченце Маса! Аман И от куцуза на Кими ми втръсна!
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #82
                Браво на FERRARI за великолепната двойна победа! Бяха с една класа над всички.
                gantcho написа:
                ...... Втръсна ми късмета на онова момченце Маса!
                И аз съм фен на К. Райконен ,но е несериозно да се изказваш по подобен начин за втория пилот на Скудерията. Той е отличен пилот и с реални шансове за спечелване на световната титла във Ф-1.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #83
                  Честита двойна победа!!!
                  Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                  Коментар


                    #84
                    Честита двойна победа! Много се зарадвах, когато Маса подмина Ледения - аз откога ви разправям, че е прост шофер-тираджия, ама вие - не, та не. По-добре да се ориентира да вози децата с училищния автобус на Куусиси във Финландия.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #85
                      Честита Двойна Победа на ФЕРАРИ !!!Колега "sugarboy" ,ти явно си гледал друго състезание струва ми се Става въпрос за "подминаването" на Кими от Маса да доуточня.Явно не си забелязал накрая в падока "леко" изгорелия карбонов щит на колата на Кими ,а също така и по време на състезанието как му изхфърча ауспухната тръба на десния ред цилиндри.Накрая Кими е доста по-добър пилот от Маса точно заради това че си не си показва чувствата като всички останали.Много ми стана интересно как двата Макларъна бяха беззъби, за БМВ просто съм изумен как колата им може толкова много да не върви.Също така много добре се получи и че леонсио накрая направи грешка и взе само 1т. ,т.е. господин големия пайлот доспусна детинска грешка от която се възползва младия и неопитен негов съотборник
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #86
                        Абе това състезание гледах аз и много добре видях откачения му ауспух. Но само неговите коли се чупят - сещам се само в един случай колата на Шумахер да се е счупила, но беше фатално и в най-неподходящия момент от кариерата му. Сигурно е имало и предишни повреди, но тогава не съм се интересувал чак толкова от формула. Кими с нищо не е показал, че е по-добър пилот от Маса, даже постоянно показва обратното - ако миналата година не го бяха лансирали след средата на сезона, ако не бяха наказали Сребърните стрели и чудовищния късмет в последното състезание, Райконен никога нямаше да стане шампион. Всеки си има мнение - аз никога не съм го харесвал и никакви аргументи не могат да променят мнението ми. Така че харесвайте си, когото си искате, аз се радвам на победата на Маса и в частност на двойната победа на Ферари. Поздрави!
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #87
                          Колкото и да не ми се ще да го призная, единствения пилот от целия керван, който ми напомня за старо време и който асоциирам с думите пилот и мъж - това е Алонсо...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #88
                            sugarboy написа:
                            Честита двойна победа! Много се зарадвах, когато Маса подмина Ледения - аз откога ви разправям, че е прост шофер-тираджия, ама вие - не, та не. По-добре да се ориентира да вози децата с училищния автобус на Куусиси във Финландия.
                            It was fantastic, I did not expect that. Sometimes you need a little bit of luck and today I had a little bit of luck with what happened to Kimi and his exhaust. Fortunately he could finish the race, but it was, for sure, a good present. I was already quite comfortable in the second position as he had a very quick pace and I am sure it would have been very difficult for me to pass him.Дано разбираш английски - това са думи на Маса. Чест му прави, че си признава как вече се е нагласил за второто място и това му е било подарък. Може да го има някъде и на български, но Ф1 на български просто не чета и не знам.И да, признавам си, не мога да уважавам човек, който отива някъде за многото пари с ясното съзнание, че ще е втори пилот на някого Пилотите, които уважавам от най-новата история на Ф1 са джентълмени и са горди... и са предимно финландци :D
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар


                              #89
                              Нагласил се е за второто място в конкретното състезание, защото колата му не е била настроена оптимално, но иначе не се е отказал от шампионата. Впрочем, те сами ще го откажат, като почнат да лансират финландеца в следващите състезания. И освен това той отива да е втори пилот не на някого, а на самия Шумахер - сигурно въпреки перфектните ти познания по английски, и на прост български ти е ясно, че няма пилот, който да не е втори в присъствието на Шумахер
                              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                              Коментар


                                #90
                                Не е ли по важна победата, щото те пилотите си идват и си отиват, кой шампион, кой втори!!!
                                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                                Коментар

                                Working...
                                X