Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е това е едно изказване в типичния стил на Димитър Пенев, но не е той:В: Откъде минава кабелът на антената на Пунто МК2?О: Щом нямаш антена няма значение от къде е на другите коли Касетофона около жабката от долната страна после в дясно на горе по колонката и на тавана

    Коментар


      kukovvv написа:
      pi4_s_bravo написа:
      Аз като гледам ако става въпрос за малкия маркуч ,то той е за картерната вентилация и не е крайно фатален ,в смисъл не е хубаво да смуче външен (не филтриран) въздух от цепнатината.
      ходих на сервиз казаха ,че е охлаждането на двигателя ,а и тече масло от там!!Затова и искам да го сменя за да спре теча!
      Е това се казва СЕРВИЗ - пиша го с главни букви, ама май трябваше и да са позлатени
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        Майчице милааа.... Прочетох последните няколко страници....страшно Най-ме кефят умнизмите от техническия раздел....Примерно как от охлаждането на двигателя течало и масло Започвам да чета там хумора е добър
        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

        Коментар


          Тоз колега направо сте го разпрали от предупреждения
          Прикачени файлове
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            Малиии те предупрежденията са повече от мненията бе Оставете човека, ще си помисли че сте много лоши бе ! :D
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              "кои беше колегата с зеленикава мареа комби дето го засекох на исхода на магистрала люлин,за номера не видях но има6е малак крагал стикер на задната лява врата"

              Коментар


                1ck0 Местожителство: Горна Оряховица 2000 Fiat Bravo Пуснато на: Сря Яну 04, 2012 3:12 pmколеги помогнете тая пласмаса кадето покрива радятора не мога да я слаля там кадето сам отбелязал сас сините стелки от началото на трабите от входа на двигателя кам купетоТова е без коментар...
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  NikMar написа:
                  1ck0 Местожителство: Горна Оряховица 2000 Fiat Bravo Пуснато на: Сря Яну 04, 2012 3:12 pmколеги помогнете тая пласмаса кадето покрива радятора не мога да я слаля там кадето сам отбелязал сас сините стелки от началото на трабите от входа на двигателя кам купетоТова е без коментар...
                  хахах :D
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар


                    st3333 написа:
                    кажете ако знаете за Фиат Улисе 2.1ТД уреда за масло стои между 1и2 деление като се запали колата отива до края по4ти и после пада пак на изходно положение
                    някой да преведе?

                    Коментар


                      Аз се чудя, какво толкова ви изумяват тези малоумни мнения, с извинение, та едно 80-85% от тези, които пишат са пълни идиоти - кой завършил механо, кой строителен, кой изобщо и основно няма - нормално да пишат така, а имайки впредвид, че форума е основно съставен от нискобюджетните коли(тези хора друго не могат да си позволят, впредвид квалификацията, и умственият им багаж), съвсем нормално е този висок процент от 80-85% по мое мнение, да са такива "умници". Разбира се, има и доста интелигентни и знаещи хора, който попадат в останалите проценти(пс : не се засягайте, и да мислите че определям хората спрямо това какво карат, но просто в конкретния случай е неизбежно, в пряка зависимост е и също така неозначава, че карайки фиат брава за 2-3 хил. лева, неможеш да си купиш кола за 30 бона примерно, но пак казвам това могат да направят, хората които попадат в другите 15-20 процента от форума)

                      Коментар


                        Опа. А знаеш ли колко мутри карат коли за десетки хиляди, а нямат грам мозък в главите си ? Така, че колко струва колата не определя знанията на човека .
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          съгласен съм колега, а както виждаш съм го отбелязал в мнението си а това за мутрите и друг път сме го говорили, само че в друга тема

                          Коментар


                            senatora написа:
                            Mazda 121 1.3 V16 - 1000 лв.-ПРОДАДЕНА
                            Как няма да се продаде ,като е с този двигател...Доколкото ми е известно ,това е двигател от някое Бугати Вейрон...Само то се произвежда с V16...
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              shadybg написа:
                              АААААААААААААААААААААААа направо ужас, в нито един от цилиндрите нямам компресия. Много сам загубен трябваше първо това да проверя.Мисля утре да махна ремъка на ангренажа (ремъка го бях проверил, здрав е) и да проверя как с какво усилие се въртят зъбните колелета на валове.Колега miro_biasa благодаря за съвета за предпазителите, проверил сам ги както и всички кабели.Мисля си, че може би имам счупен вал или в най-добрия случай връзката между вала в зъбното колело да се е счупила.Благодаря на всички колеги за тяхната помощ в тази тема.Утре ще драсна какво е състоянието на валовете.......
                              колата е браво 1.6

                              Коментар


                                коцев написа:
                                Така, че колко струва колата не определя знанията на човека .
                                Напротив, определя ги. Зависимостта е обратнопропорционална.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X