Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    nedialk00 написа:
    Аз се чудя, какво толкова ви изумяват тези малоумни мнения, с извинение, та едно 80-85% от тези, които пишат са пълни идиоти - кой завършил механо, кой строителен, кой изобщо и основно няма - нормално да пишат така, а имайки впредвид, че форума е основно съставен от нискобюджетните коли(тези хора друго не могат да си позволят, впредвид квалификацията, и умственият им багаж), съвсем нормално е този висок процент от 80-85% по мое мнение, да са такива "умници". Разбира се, има и доста интелигентни и знаещи хора, който попадат в останалите проценти(пс : не се засягайте, и да мислите че определям хората спрямо това какво карат, но просто в конкретния случай е неизбежно, в пряка зависимост е и също така неозначава, че карайки фиат брава за 2-3 хил. лева, неможеш да си купиш кола за 30 бона примерно, но пак казвам това могат да направят, хората които попадат в другите 15-20 процента от форума)
    Аз съм завършил и механо техникум, хайде сега да си намериш правописните грешки. Моля.По принцип си прав, като махнеш училищата, да, съгласен съм с теб.

    Коментар


      Форума е с добро ниво... Тези от вас, които посещават http://formula1.sportal.bg/ знаят какво става там в коментарите под статиите.А относно грамотността - тя е функция на едно друго съзнание... на едно общество от недалечното минало...
      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

      Коментар


        chaveto написа:
        Това е при над -10*С сутринта ако не се лъжа беше по термометъра -12.
        Аз пък все си мисля, че -12 е ПОД -10*С.
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          ilkoD написа:
          nedialk00 написа:
          Аз се чудя, какво толкова ви изумяват тези малоумни мнения, с извинение, та едно 80-85% от тези, които пишат са пълни идиоти - кой завършил механо, кой строителен, кой изобщо и основно няма - нормално да пишат така, а имайки впредвид, че форума е основно съставен от нискобюджетните коли(тези хора друго не могат да си позволят, впредвид квалификацията, и умственият им багаж), съвсем нормално е този висок процент от 80-85% по мое мнение, да са такива "умници". Разбира се, има и доста интелигентни и знаещи хора, който попадат в останалите проценти(пс : не се засягайте, и да мислите че определям хората спрямо това какво карат, но просто в конкретния случай е неизбежно, в пряка зависимост е и също така неозначава, че карайки фиат брава за 2-3 хил. лева, неможеш да си купиш кола за 30 бона примерно, но пак казвам това могат да направят, хората които попадат в другите 15-20 процента от форума)
          Аз съм завършил и механо техникум, хайде сега да си намериш правописните грешки. Моля.По принцип си прав, като махнеш училищата, да, съгласен съм с теб.
          че грешки има има(но не фрапиращи), много отдавна съм казал, че форума не го възприемам като официална форма на общуване, и не ми пука как пиша

          Коментар


            biankov Пуснато на: Чет Фев 02, 2012 7:37 am Хубавите аларми имат защита. Когато запалиш колата с дистанционното тq работи без клуч, но вратите са заклиучени. Ако нqкой рабие колата и q отвори без да си отклиучил с дистанционното колата гасне и започва да пищи. Сущото се случва и ако натиснеш спирачката пез да си слойил клихча. Аз съм сменил 6 коли и на всичките си монтирах такива системи. Сам си ги слагах и не съм имал никакви проблеми. Ако решиш нещо ми пиши и ще ти помогна и с избора и с монтая. Относно колата вероqтноста да q открадна с въпросната аларма е 3 пъти по-малка отколкото без аларма.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              emin4ev написа:
              valeri.conchev написа:
              Колеги как и къде евентоално се проверява ламдата че много гори 15 на 100
              диагностика му е маиката
              Урок по правопис Каквото повикало-такова се обадило Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
              Fiat 1.4 12V
              Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
              Да си втори значи да си първи сред загубилите.
              Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

              Коментар


                NikMar написа:
                biankov Пуснато на: Чет Фев 02, 2012 7:37 am Хубавите аларми имат защита. Когато запалиш колата с дистанционното тq работи без клуч, но вратите са заклиучени. Ако нqкой рабие колата и q отвори без да си отклиучил с дистанционното колата гасне и започва да пищи. Сущото се случва и ако натиснеш спирачката пез да си слойил клихча. Аз съм сменил 6 коли и на всичките си монтирах такива системи. Сам си ги слагах и не съм имал никакви проблеми. Ако решиш нещо ми пиши и ще ти помогна и с избора и с монтая. Относно колата вероqтноста да q открадна с въпросната аларма е 3 пъти по-малка отколкото без аларма.
                Това се получава ,ако пишеш с кирилизатора на форума ,а не знаеш точно как...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  dikanio написа:
                  emzo написа:
                  Перфектната кола е мутант !С возия на французойка, със съединител и маховик на германка, с икономичност на японка и визия на италианка
                  И евтина като рускиня :D
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    Продавач аргументирано кандърдиства купувач да купи колата му. :D
                    Слав написа:
                    ...Забравих да спомена, че колата е с пълен резервоар бензин...
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      Урок по правопис, с елементи на разговор
                      mehanoveca написа:
                      колеги от няколко дни забелязвам че какво си карам и нещо пука не е постоянно за 1 седмица 3 пъти ми се е случвало от какво може да е колата е браво 115 16 в 1999 година да не е от кофти бензин лукоил от както свали цената кои знае какво му слагат и друг вапрос имам предния ми амортисиор е омаслен това значи ли че е заминал или е на път още :д
                      fuel injekcion написа:
                      еми..тва с пукането може да се провери в сервиз ако ти не разбираш..там ти я проверяват с щанга и ти казват къде е проблема..според мене е някой накрайник,биалетка .... как е колата на пътя ако е нестабилна ..или като натиснеш от горе много се люля значи амортесьора е заминал ,или като е омаслил
                      mehanoveca написа:
                      има детонации не че пука нещо от ходовата част някаде гарми или в цилиндрите или в колектора или по изпускателната система днешното плякане даже беше двоино едно след друго и маи от различни места близо едно до друго затова си мисля че е нещо в цилиндрите ама не съм сигорен да не съм за свеши нови
                      fuel injekcion написа:
                      така...провети си свещите..кабелите..въздушния филтър... според мен там е проблема... забелязал ли си ..кога го прави..в мокро или сухо време ?
                      mehanoveca написа:
                      започна да го прави оня ден в дажда ама след това го прави и на сухо филтъра е нов 1.8 няма кабели има 4 бобини за сяка свещ идва ми на ум че го прави от както заредих на лукоил от както свалиха цената на бензина кои знае какво съм сипал другото е скоро сменях термостат и сега колата загрява както си му е реда и при бобините става яко жега да не е от това ама от както го смених минаха 2 седмици чак сега прави мизерии затова мисля че не е от него
                      Как се разбраха тия момчета ... :D http://forum.fiat-bg.org/posting.php...y&t=88887п.п. : Колегат се е опитал да вникне в темата ... неуспешно
                      Na4ko_0 написа:
                      Свали си кабелите,първо откъм бобината/бобините и подсуши и лулите им и леглата на бобината/е(Не го знам този мотор с какво запалване е).Може да го повториш и откъм свещите.Възможно е от дъждовете да се е образувал повече конденс от нормалното или просто да си ги намокрил газеики някоя локва.Ако беше с делко може и по-забавно да стане )
                      ... а може би да се впише
                      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                      Коментар


                        jimi69 написа:
                        сутринта се гоних с голф 4 90коня + чеп...
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          avvasilev написа:
                          jimi69 написа:
                          сутринта се гоних с голф 4 90коня + чеп...
                          Май е с гоУем пернишки чЕп

                          Коментар


                            rosen.m написа:
                            Колеги карам Фиат Браво 1,6 103к.с. 1997г. с обикновена газова. Харчи различно, извън града на дълго съм го докарвал до 6,3/100 със 120-140 средна скорост.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              emzo написа:
                              rosen.m написа:
                              Колеги карам Фиат Браво 1,6 103к.с. 1997г. с обикновена газова. Харчи различно, извън града на дълго съм го докарвал до 6,3/100 със 120-140 средна скорост.
                              еноишес е това, не е шега работа ей !!!

                              Коментар


                                yamalube написа:Тема: продавам скорост котия от браво 1.6 с пласмасовите колекторикотията е здрава който се интересува да се обади 180 лв GSM 0892 903 809
                                ... и т’ва е от еноишес
                                ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
                                Stilo JTD 115 2003 бегачка
                                Brava 1,4 12V 1997 на газ
                                Tempra 1,4 1993 и тя на газ
                                i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

                                Коментар

                                Working...
                                X