Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    Ето и малко от неподозираните възможности на Пунто HGT:
    GbGz написа:
    Габрово-Пловдив 306 км 1 час и 30 мин,средна скорост 170 км - 29 литра бензин 95 Габрово-Пловдив 312 км 2 часа и 30 мин, с 80 90 на 4 пъти със 140 за изпреварване 15 литра и 700 грама 95 Първият път много и зех душата дето са вика имах чувстово че ще гръмне
    Само Браво 1.6 е с по-големи възможности
    Какво ли не прави високата скорост - явно от ускорението на колегата всичко му се вижда двойно, защото БГМапс дава 133 км за разстояние между Габрово и Пловдив....А второто пътуване предполагам е било след Големия разлом, когато Пловдив леееко се измести на Юг
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      Ееееее той колегата не е споменал междините точки :D

      Коментар


        Кирил написа:
        да на баумакаса беше мазала но дойдоха полицаите и ни наебаха...
        Автентичността е гарантирана.

        Коментар


          И един бисер,който чух онзи ден по Комиците. Знаете ли че няма нито един виц за блондинки, просто всичко казано за тях е истина.
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            Бракът е като ковчег, а всяко дете е като пирон в него.
            Виж бейби не сме глупаци,
            ние сме отбор от здравеняци.
            Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
            така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
            http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

            Коментар


              gangstera написа:
              Здрасти имам фиат темпра 1.6 но несам сугирен каква инжекция е на капака на карбуратора пише пълен инжекцион но ми казаха че е моно моля кажете по какво да разбера каква е!!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                kiro_of_the_day написа:
                gangstera написа:
                Здрасти имам фиат темпра 1.6 но несам сугирен каква инжекция е на капака на карбуратора пише пълен инжекцион но ми казаха че е моно моля кажете по какво да разбера каква е!!
                В коя тема е, че да дам компетентен отговор? При системата "инжекСион с карбуратор" - ако е с един карбуратор е моно, а ако е с два е стерео.

                Коментар


                  относно частите на Крум

                  ...само исках да поправя една малка неточност. Никифорът е Първи, не Втори ...на мен любимият ми е, че прабългарите са с криви крака, защото живеели на гърба на коня.

                  Коментар


                    toko.bg написа:
                    да не стигате колега до там да ползвате гаранция да видиш от колко морета вода ште ти донесат за да не е поемат .тва стая гаранция е много относителна работа караи с голяма скорост и заби по ниска предавка да видиш с колко зъба ша избяга центровката и да видим каква гаранция има тогава.
                    Мнението е без коментар, а по повод удебеленото - искам да споделя нещо много лошо, което ми прави впечатление: напоследък във форума масово се среща този тип "извращение" на българския език - местоимение за дума от женски род се заменя с "Е", вместо с правилното "Я". Пример е както текущият цитат, така и мненията, публикувани ОТ ТУК НАДОЛУ. Що за простотия е това? Или просто хората са неграмотни? (Не търся отговор!)За други подобни извращения не искам и да споменавам, че "ште" ми донесе негативни "емоций".Моля да ме извините за лиричното отклонение.

                    Коментар


                      УспокоениеПо-добре мой, малък и отпред, отколкото голям, чужд и отзад.не съм сигурна дали е бисер, но ми хареса
                      Независима! Белисима... с BRAVisima
                      ТД100, 1.9

                      Коментар


                        strajaro написа:
                        те и преди секс пречат
                        ма мое ли да спиш с мъж ,бате ??? Е неможе затва си балък и цел живот си трайкаш
                        Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
                        ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
                        DREAMS: SEDICI !!!

                        Коментар


                          Днес мернах поне 4 поста от този тип:
                          grosmaster написа:
                          Мога да ти предложа бравото на един приятел, лошото е че няма клима, иначе колата е в перфектно състояние, върви като самолет, много гледана кола, с газ инжекцион и тн...Няма да е видиш тук във форума нито в мобилето, защото си е кара. Просто в приятелски разговор ми спомена че ако му предложат добра цена би се разделил с нея.Ако имаш интерес с удовоствие ще ти дам телефона му за да си говорите вече двамата.
                          На фона на останалия добре написан текст - това направо....

                          Коментар


                            ...за множественото число в българския език

                            Все по-често и все по-груби стават правописните грешки. До скоро неграмотните се прикриваха умело с шльокавица, маймуница и т.н. За щастие масово форумите и сайтовете се пребориха да се пише на български. А това, че не употребяваме правилно множественото число е очеизбождащо! След като се посмях на бисерите ми стана и малко тъпо. Това "Промоций" явно е някой римски пълководец, но не можах да си обясня какво прави на витрината на скъп магазин за дрехи. Още по- необяснима ми се стори следната табела:" Набира ме персонал" - кой кого набира ??? Хора, накарайте децата си повече да четат !!!

                            Коментар


                              Много ми е забавно да чета техническия раздел.
                              Здравейте колеги ,Значи проблема е слединят , карам фиат брава 1.6 97 год и осещам че задните мортисиори са спаднали и за за подмяна.Какви мортисори бихте ми поръчари?Кои са по изгодни маслени или газови?благодаря предварителнои какви са цените горе долу за 2та вида мортисиори : ) благодаря предварително

                              Коментар


                                Колко форумци са необходими, за да бъде сменена една електрическа крушка? Отговор: 1193 1 - сменя крушката и пише във форума, че е сменил крушката. 12 - споделят сходни жизнени опитности и истории за подмяна на крушки по най-различни начини. 7 - предупреждават, че подмяната на ел.крушки е опасна работа. 27 - посочват граматическите и правописни грешки в предишните постове. 53 - започват да се дръгнат с грамотеите. 156 - пишат на модератора на форума оплаквания по повод недопустимото обсъждане на замяна на ел.крушки в този форум. 41 - поправят грешките в постовете на тези, които се карат с онези, които първи са посочили граматическите грешки. 109 - настояват да се премести обсъждането на темата за смяната на крушката на друг форум 203 - настояват обсъждането на грешките да бъде прехвърлено във forums.spelling и forums. punctuation. 111 - пишат, че всички използват ел.крушки, затова обсъждането на подмяната им е напълно допустима във форума. 306 - спорят кои ел.крушки са по-добри, къде да се купуват и кой начин на подмяна е най-ефективен. 27 - дават линкове на сайтове, където могат да се видят образци на най-различни ел.крушки. 14 - съобщават, че линковете са сдухани и изпращат работещи линкове. 3 - пишат, че са намерили на тези сайтове материали, които касаят форума, което прави обсъждането на дадената тема във форума допустима. 33 - сортират всички предишни постове в един и накрая добавят своето мнение. 12 - заявяват, че завинаги напускат форума, т.к. не могат повече да понасят разгорялата се дискусия. 4 - предлагат да се въведе FAQ по ел.крушките и тяхната подмяна. 25 - предлагат да се отвори нов форум.... 48 - заявяват, че форумът ..... е точно за това
                                with SGNote & HTC Wildfire 8G
                                FIAT Bravo Club Plovdiv
                                Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                                с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                                Коментар

                                Working...
                                X