Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко виртуален "тунинг " ( че по- евтин:))

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    една промяна набързо и от мен
    Прикачени файлове
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    Коментар


      #32
      оппссс...забравих да сложа и пипнатата снимка ето я и нея
      Прикачени файлове
      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

      Коментар


        #33
        wow не вярвах че толкова ще се развие тази тема :D имам следната задачка към гришав и килер-а( като най изявени виртуални тунингисти) - на снимката отдолу искам да се направят следните промени 1- лееко затъмнени стъкла всичките + черни джанти спици не много големи
        Fiat Stilo JTD ....sold
        Volvo C 70 ....

        Коментар


          #34
          tzetzo_slavista написа:
          kiler_4o написа:
          Много хубава тема, аз точно с това се занимавам Ако някой иска да се пробвам върху колата му - нека пише
          И на мен ми се намира спрей,но се чудя дали да ги пръсна стоповете,та ако можеш ги пръсни да видя как биха стояли.Да не са чисто черни,а по-светли ако може.Мерси
          Прикачени файлове
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #35
            Mescalin написа:
            wow не вярвах че толкова ще се развие тази тема :D имам следната задачка към гришав и килер-а( като най изявени виртуални тунингисти) - на снимката отдолу искам да се направят следните промени 1- лееко затъмнени стъкла всичките + черни джанти спици не много големи
            Бравото ти е много хубаво Джантите не съм пипал,защото ме кефят повече от черни спици :D и съм поизчистил колата и съм затъмнил прозорците
            Прикачени файлове
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #36
              Мерси grishav!Отказа ме да пръскам стоповете :D
              Fiat Punto 1.7 TD

              Коментар


                #37
                tzetzo_slavista написа:
                Мерси grishav!Отказа ме да пръскам стоповете :D
                Mини целите стопове с червен спрей
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #38
                  Аз бих ги пръснал. Ще седи много по-яко. Иска ми се повече вдъхновение да имаме. И пари за реален тунинг след виртуалния!
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #39
                    grishav написа:
                    tzetzo_slavista написа:
                    Мерси grishav!Отказа ме да пръскам стоповете :D
                    Mини целите стопове с червен спрей
                    И това съм мислил,но много се колебая...
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #40
                      tzetzo_slavista написа:
                      grishav написа:
                      tzetzo_slavista написа:
                      Мерси grishav!Отказа ме да пръскам стоповете :D
                      Mини целите стопове с червен спрей
                      И това съм мислил,но много се колебая...
                      Ето горе долу как става (но е много некадърно направено ) На мене лично по ми харесват като са пръснати червени
                      Прикачени файлове
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #41
                        сега се връщам от Турция и ще ти я направя, но в момента имам малко работа и ще е по-късничко ...Едит: Ще ви ги направя Едит2: Fifo, много добре си направил уното

                        Коментар


                          #42
                          sorry, но днес нямах време и успях да направя само бравото ... първия вариянт е поръчания, а на втория съм сложил и някои допълнителни работи ...едит: хмм нещо са си сменили местата
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #43
                            Айде от мен да мине, на бързо направих и стоповете на пунтиака не станаха много добре ама ...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #44
                              kiler_4o написа:
                              Айде от мен да мине, на бързо направих и стоповете на пунтиака не станаха много добре ама ...
                              Ти добре си ги направил,въпроса е дали изобщо така му отиват-според мен не Мерси иначе!
                              Fiat Punto 1.7 TD

                              Коментар


                                #45
                                Няма защо, на втората снимка добре е станало, но според мен ако някой, който го може ти ги оцвети в цвета на колата мисля, че добре ще стоят ...

                                Коментар

                                Working...
                                X