Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко виртуален "тунинг " ( че по- евтин:))

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами по принцип каквито и да са вършат работа ... Между другото ако искаш да не я правя по мой вкус трябва да кажеш каква я искаш

    Коментар


      #17
      Сори за 2та поредни поста, но реших набързо да пипна нещо и по моето фиатче Ето го и него ... Само лек външен тунинг ...
      Прикачени файлове

      Коментар


        #18
        Специални желания нямам, само ако може малко да ми затъмниш стъклата(задните и задното), че скоро искам да го направя....Да видим как ще ти се развихри въображението
        Прикачени файлове
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #19
          Перфектен си!А откъде взимаш брони, джанти? От каталози ли?
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #20
            divaka написа:
            Специални желания нямам, само ако може малко да ми затъмниш стъклата(задните и задното), че скоро искам да го направя....Да видим как ще ти се развихри въображението
            Прикачени файлове
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #21
              kiler_4o написа:
              Сори за 2та поредни поста, но реших набързо да пипна нещо и по моето фиатче Ето го и него ... Само лек външен тунинг ...
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              селото се оказа точно в града

              Коментар


                #22
                geshabeli, ами имам няколко стотин МБ снимки с коли, като част от тях са тунинговани Ами ... сега ще се позанимавам и ще я пусна Ще направя и една, с която са със сребрист оттенък

                Коментар


                  #23
                  Ами затъмняването става като на grishav, затова реших да ги направя по друг начин ... ето как можеш да си позволиш да направиш колата без много средства ... ще я тунинговам и с брони итн но ще се радвам ако ми дадеш снимка Front-Side (демек отпред-отстрани по диагонал...) за да е по-интересно
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #24
                    Малко тунинг и от мен. Предлагам всеки който може да направи нещо интересно. Трябва да разнообразим форума, както иска един колега.
                    Прикачени файлове
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #25
                      kiler_4o написа:
                      Ами ... примерно ето някои които съм правилмай имаше и други но само тези съм качил ... Не бъдете прекалено критични
                      Това изглежда интересно. Как точно се прави, на някакви програми ли? Кой?
                      FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                      Коментар


                        #26
                        Не съм добър на фотошопа,но ето как искам да изглежда типото
                        Прикачени файлове
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #27
                          Супер е! Хайде който е фен и с пеинт ще се справи!
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #28
                            Прикачени файлове
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар


                              #29
                              Мисля си за нещо такова... много грубо "пипах" с пейнтшопа, ама жена ми ме чака да излизаме и нямах време за повече...
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #30
                                kiler_4o написа:
                                Много хубава тема, аз точно с това се занимавам Ако някой иска да се пробвам върху колата му - нека пише
                                И на мен ми се намира спрей,но се чудя дали да ги пръсна стоповете,та ако можеш ги пръсни да видя как биха стояли.Да не са чисто черни,а по-светли ако може.Мерси
                                Прикачени файлове
                                Fiat Punto 1.7 TD

                                Коментар

                                Working...
                                X