Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забавни и интересни снимки

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ей за такава вана съм мечтал винаги
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      Няма много трафик.
      Прикачени файлове
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        Princo написа:
        Няма много трафик.
        Тиха селска уличка. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

        Коментар


          бих добавил безлюдна
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар


            то се едно съм на мола в първия ден

            Коментар


              donnna написа:
              завода на Ферари...как се случва едно Ферари...http://auto.fishki.net/comment.php?id=1489
              А тази кака най-отдоло и тя сигурно помага на екипа на ферари в обедните почивки.
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
              -------------------------------------
              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

              Коментар


                infirm написа:
                donnna написа:
                завода на Ферари...как се случва едно Ферари...http://auto.fishki.net/comment.php?id=1489
                А тази кака най-отдоло и тя сигурно помага на екипа на ферари в обедните почивки.
                Там мислят за всичко,дори и за отдиха на работниците..
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар


                  Не напразно фабриката на Ферари е най-доброто място за работа.А колкото до колите това не е фабрика това си е направо лаборатория за супер автомобили.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    Uploaded with ImageShack.us
                    Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                    Коментар


                      Прикачени файлове
                      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                      Коментар


                        krasio_79bs написа:
                        Вчера ми заплатиха с тази банкнота.Като и видях серийният номер и се Толкова еднакви цифри никога не съм виждал на банкнота.Веднага я метнах на "детектора на лъжата", ама си е истинска.
                        Колега малко късно пиша но сега се разрових тука, тази 20-ка можеш минимум да я удвойш, ако естествено не се занимаваш с колекция на пари ... ако решиш нещо ми пиши да ти дам координати с кого да се свържеш : )
                        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                        Коментар


                          По случай концерта
                          Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                          Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                          Коментар


                            svetli4a написа:
                            krasio_79bs написа:
                            Вчера ми заплатиха с тази банкнота.Като и видях серийният номер и се Толкова еднакви цифри никога не съм виждал на банкнота.Веднага я метнах на "детектора на лъжата", ама си е истинска.
                            Колега малко късно пиша но сега се разрових тука, тази 20-ка можеш минимум да я удвойш, ако естествено не се занимаваш с колекция на пари ... ако решиш нещо ми пиши да ти дам координати с кого да се свържеш : )
                            Поради недоглеждане от мен банкнотата отиде в Мтел за нов телефона на приятелката ми.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              Днес, както си карах и си играех с тая топчица й намерих най-подходящото място Всеки, който кара 2.0 T.S. ме разбира, какво имам предвид И пътуването ми стана някак по-спокойно и приятно
                              Прикачени файлове
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар


                                за 156 да ама за 145 ........ за сега няма решение .... :D
                                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X