Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Kuku написа:
    Първо да оправим каското на Фичо, а после смятам да зачакам Нова година, заради големите отстъпки и промените около присъединяването ни към ЕС
    Специално тази за която ти писах е толкова изтискана на цена, че едва ли ще падне повече... около 31 000,D-4D с всички екстри.Промоция е защото от Нова година излиза следващия модел COROLLA, но предполагам на доста различна цена.Така де, да поразведрим малко тази мрачна рубрика с OFF-a!!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      Нелепо наистина... Няколко пъти съм се зъбил на куките когато са ме спирали заради мобилен телефон но ето в такива случаи осъзнавам че са прави да го правят.Още повече че съм правил някои доста по-опасни неща с телефона докато съм карал, отколкото е говоренето. Например да отговарям на СМС Аз лично съм се разминавал на косъм няколко пъти в подобни ситуации, последната на Цариградско шосе. За секунди си свалих погледа към музиката за да пъхна диск и в следвящия момент като погледнах напред - колегата пред мен спрял на има-няма 15м Ако беше мокро, никога не бих успял!И за какво?!? Все едно не съм можел да пъхна диска на AC/DC в уредбата на някой светофар, на червено. Например...Хубавото е, ако изобщо може да се извади нещо хубаво в тези ситуации, че си правим изводите и ставаме по-внимателни. Учим се, или поне би трябвало да е така.Важното е че си здрав след тая случка!
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #18
        Поздравявам те, че сподели тук случилото се (не всеки би го направил)! Дано всички си вземем бележка (не че не си знаем, ама...). Радвам се, че ти си читав.
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #19
          Кофти батка важното е че си жив и здрав пък др кола си купиш иначе за тия работи с музиката то моя е на 7 месеца и презаписваемия дет го слушам нон стоп не излиза често та и аз го издърпвам но пък в повечето случаи съм със спътник и си го карам тои да ми го сменя диск-а а иначе дамм и аз съм забелязал поне при мен ако се позаблея съм или леко в ляво или дясно и номера с смс съм го правил ама само по прав път и то доста бърз отговор беше а си и карах и в лявата лента.... абре доста глупости правим еи така без да се усетимм
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #20
            Нека бъдем разумни на пътя!

            Коментар


              #21
              Вчера ти видях колата във Ванто давай курбан! Радвам се ,че си цял!!!!!!!!

              Коментар


                #22
                Секунда невнимание, после цял живот....

                Колега, имал си невероятен късмет ! Дано всички си вземем поука от случилото се..., за съжеление и аз често посягам към МР3-ката като отвличам вниманието си от пътя...това е нелепо...сменял съм един преден десен фар и мигач на старата си Астра, заради удар в предния авотмобил (веднъж и маската сменях), но се улавям, че пак посягам към стереото, по време на движение...Слава богу, че си жив и здрав !
                FIAT Marea ELX 1.6/16 V '98

                Коментар


                  #23
                  ухаа

                  Колега, наистина удара е бил сериозен, добре, че си се отървал това е най-важното.Съфорумци трябва да отбележа, че поуката, която всички трябва да си извлекат от случката е по-добре да слушате радио, отколкото дискове, все пак избора вече е много голям....
                  Истината е някъде там!

                  Коментар


                    #24
                    с брадчед ми през лятото по Тракия с неговата lancia kappa малко на екскурзийка... та той се сили с 200 а аз му отварям колата :D давам пример за безопасно поведение на пътя а и аз се грижих за музиката не е здравословно с 200 да си отваряш количката или да пипаш радиото
                    Punto 2002 - смачкано

                    Коментар


                      #25
                      много е гадно

                      Коментар


                        #26
                        Имам един въпрос:Ако карате по магистрала ще си вдигнете ли телефона?ПП. Не ми отговаряйте- знам- Да, Да, Да...НЕ се плашете- места за паметници има все още.
                        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #27

                          Коментар


                            #28
                            При мен стана нещо подобно но без удараВключвам един трансвертер в запалката 12-220 и после зарядното за ГСМ в негоЗапалката неправи добър контакт и започнах да я ръчкам, онова започна да писука аз го погледнах и нещо звука от пътя се смени гледам пътя излезнал съм отстрани, няма мантинели няма нищо на 10-15см от пропаста в дясно.Веднага ляв, завъртях се и спрях в чакъла на банкета. Че пих една вода и газ до Софияскоростта беше към 90-100 на новата отсечка Стара Загора-София, тъкмо къде е новото кръгово че след негоТа нормално е да сме разсеяни, хора сме, недей да те е яд. Парите се изкарват а резервни части за нас няма по форумите :D

                            Коментар

                            Working...
                            X