Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ниско летящ Голф-4-каран от 20 годишна мома ме помете..!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ниско летящ Голф-4-каран от 20 годишна мома ме помете..!!!

    Незнам кой им дава книжки на тез девойки но вече станаха прекалено нагли..всеки ден ми късат нервите,и гледам че раздават една газ..направо ужас...Девойката естествено караше гоуф-4 мноо вървиии....ала така здравия гоуф се усука бая покрай моята...на мен ми е изкривен капака и предната решетка - добре че бях с служебното Берлинго че ако беше ударила фиата..направооо щях да и скъсам главата...
    http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

    #2
    Мама и д**ба! И аз колко съм се отървавал на късмет защото съм бил със служебната Yellow_Flash_Colorz_PDT_17
    Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

    Къде отиваш ти, може би?

    Коментар


      #3
      Е тази сутрин една такава 20 -25 г. кифла с голф3 ми кара в продължение на 3км. на 1 метър отзад. Накрая не ми издържаха нервите и слязох да и кряскам на един светофар. Баааси тия хора сякаш не им се живее бре....Тц,тц,тц,тц....Всеки малоумник вече май взема книжка!
      Skoda AMfabia 1.2 12v
      exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

      Коментар


        #4
        piftho написа:
        Е тази сутрин една такава 20 -25 г. кифла с голф3 ми кара в продължение на 3км. на 1 метър отзад. Накрая не ми издържаха нервите и слязох да и кряскам на един светофар. Баааси тия хора сякаш не им се живее бре....Тц,тц,тц,тц....Всеки малоумник вече май взема книжка!
        при мен някои като ми се залепи както ти казваш на 1 метър и няма намерение да увеличи дистанцията си включвам задната допълнителна светлина за мъгла и веднага дистанцията се увеличава
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #5
          topuzko написа:
          piftho написа:
          Е тази сутрин една такава 20 -25 г. кифла с голф3 ми кара в продължение на 3км. на 1 метър отзад. Накрая не ми издържаха нервите и слязох да и кряскам на един светофар. Баааси тия хора сякаш не им се живее бре....Тц,тц,тц,тц....Всеки малоумник вече май взема книжка!
          при мен някои като ми се залепи както ти казваш на 1 метър и няма намерение да увеличи дистанцията си включвам задната допълнителна светлина за мъгла и веднага дистанцията се увеличава
          ..и е адски ефективно... Вчера почти целият ден съм обикалял из центъра на София и на няколко пъти на милиметри се разминавах от такива индивиди....
          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

          Коментар


            #6
            аз процедирам така: газ ,газ и ако ме гони още, предишната скорост с едни яки спирачки и ако не ме удари поне се о*ира до ушите ,щото не очаква , а ако е някой супер нагъл и пак се пробва ,го засичам постоянно ако тръгне да ме изпреварва и процедурата със спирачките .след 1 километър или се изнервя до краен предел и катастрофира или не се пробва повече.п.п. спазвайте дистанция ако видите пред вас номер PA5962AC

            Коментар


              #7
              iceflame написа:
              topuzko написа:
              piftho написа:
              Е тази сутрин една такава 20 -25 г. кифла с голф3 ми кара в продължение на 3км. на 1 метър отзад. Накрая не ми издържаха нервите и слязох да и кряскам на един светофар. Баааси тия хора сякаш не им се живее бре....Тц,тц,тц,тц....Всеки малоумник вече май взема книжка!
              при мен някои като ми се залепи както ти казваш на 1 метър и няма намерение да увеличи дистанцията си включвам задната допълнителна светлина за мъгла и веднага дистанцията се увеличава
              ..и е адски ефективно... Вчера почти целият ден съм обикалял из центъра на София и на няколко пъти на милиметри се разминавах от такива индивиди....
              Чесно казано въобще не ми дойде на ум да ползвам тия светлинки ))) Ама дали на кифлата у гоуфу че и направи нещо впечатление. След като видя, че няма да развия така очакваната от нея 2-ра светлинна реши да се прави на интересна зад един спокоен човек с мерцедес и му свирка и светка сякаш към родилното отива :P ама като и двамата я отсвирихме и тя се видя в чудо милата..... Ама си заслужава да се нахлузи на некой на теглича, тогава ще се сети за дистанцията като даде 700-800 лева за радиатор ))
              Skoda AMfabia 1.2 12v
              exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

              Коментар


                #8
                Аз в най скоро време ще пребия някоя такава кифла...по цял ден ми се юркат като фитипалди....ала днеска една Гоуфарка влезна у канавката след като не успя да спре..а аз сега съм с един Железен змей..Ситроен ц-15---смее ли да се бухне в желязната греда отзаде....предпочете канавката...
                http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

                Коментар


                  #9
                  николофф написа:
                  Аз в най скоро време ще пребия някоя такава кифла...по цял ден ми се юркат като фитипалди....ала днеска една Гоуфарка влезна у канавката след като не успя да спре..а аз сега съм с един Железен змей..Ситроен ц-15---смее ли да се бухне в желязната греда отзаде....предпочете канавката...
                  Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                  Коментар

                  Working...
                  X