Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Момиче на 18 години загина при катастрофа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Момиче на 18 години загина при катастрофа.

    18-годишно момиче загина при тежка катастрофа в Хасковско, съобщиха от МВР.Инцидентът е станал късно снощи в село Книжовник.Момичето пътувало в лек автомобил "Опел" заедно с добре почерпен 26-годишен мъж от село Долно Съдиево.Поради движение с несъобразена скорост на десен завой младежът изгубил контрол над колата, опелът преминал в лентата за насрещно движение, ударил се в парапета на мост, преобърнал се и паднал в канал.18-годишното момиче е загинало намясто.В колата са пътували още двама мъже на 27 и 21 години. Те са невредими.В кръвта му са отчетени 1,6 промила алкохол, задържан е за 24 часа.Само за изминалото денонощие при катастрофи в страната са загинали 9 души.Източник:http://www.dnes.bg/crime/2009/08/06/...-haskovo.75619
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Та какво ми разправяхте за топките на убийците? Задържан за 24 часа? Що, педикюр ли са му правили или са го чакали да отрезнее??? Всички убийци по пътищата - в каторга!
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Иронията е че момичето е загинало на място,а тоя пияндурник ще му вземат книжката и ще е на свобода ...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Иронията е че момичето е загинало на място,а тоя пияндурник ще му вземат книжката и ще е на свобода ...
        Е аз нали това пиша бе - всичката измет убийци са на свобода
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          милата...лека и пръст Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 а на пияния ..... теб ща оправят в зандана
          Powered by Emzo

          Коментар


            #6
            И най-лошото е че момичето едно желязо от парапета се е забило във главата му и е починало на място.А преди 2 г сестра и е починала от рак,ако съм на бащата на момичето този го утепвам без да ми мигне окото и без това няма какво да губи човека.Дано горе да е във един по добър свят без такива изроди.

            Коментар


              #7
              Жалко че такива лъчезарни дечица си отиват така нелепо от този свят.... Пияният трябва да получи възмездие за това че отне животът на това невинно цвете http://vbox7.com/playd720a4b ето това е момиченцето
              Powered by Emzo

              Коментар


                #8
                Да съгласен съм се ,че пияния трябва да си понесе последствията. Жалко за момичето . Не го познавам и не коментирам поведението му.Обаче ще си позволя да погледнем медала и от другата страна.Тя мигар не е знаела че приятеля и е употребил алкохол и е доста пиян . Защо се качва в колата му ??? В една друга тема писах че наскоро ме задмина плевенска кола с младо момиче и момче. След задминаването момичето си извади и двата крака през отворения прозорец на вратата и и ги показа до колената навън. След малко и приятеля и тоест шофьорчето и то извади левия си крак през прозореца на неговата врата и така караха доста време. Е питам аз ако беше станала катастрофа и бяха почупени краката на момичето то пак ли водача ще е виновен??? Понякога возещите се в колите правят какви ли не келешлъци и предизвикват произшествия. Така ,че както писах медала има две страни. Нека ги оглеждаме и двете а не само едната .-Още повече ,че в колата е имало още двама пасажери.Не е могъл поне един от тях да се опита да вразуми водача да кара поне по бавно като го знае че е пил ??? Или пък всички са били до козирката фиркани.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #9
                  коцев написа:
                  Да съгласен съм се ,че пияния трябва да си понесе последствията. Жалко за момичето . Не го познавам и не коментирам поведението му.Обаче ще си позволя да погледнем медала и от другата страна.Тя мигар не е знаела че приятеля и е употребил алкохол и е доста пиян . Защо се качва в колата му ??? В една друга тема писах че наскоро ме задмина плевенска кола с младо момиче и момче. След задминаването момичето си извади и двата крака през отворения прозорец на вратата и и ги показа до колената навън. След малко и приятеля и тоест шофьорчето и то извади левия си крак през прозореца на неговата врата и така караха доста време. Е питам аз ако беше станала катастрофа и бяха почупени краката на момичето то пак ли водача ще е виновен??? Понякога возещите се в колите правят какви ли не келешлъци и предизвикват произшествия. Така ,че както писах медала има две страни. Нека ги оглеждаме и двете а не само едната .-Още повече ,че в колата е имало още двама пасажери.Не е могъл поне един от тях да се опита да вразуми водача да кара поне по бавно като го знае че е пил ??? Или пък всички са били до козирката фиркани.
                  Колега ’’Коцев"да ти кажа и аз винаги съм се чудил дали само водачите имат вина за гибелта си.И да си призная честно именно тази тема ме провокира да пусна другата тема "Безръсъдни пътници".Някак си винаги сме склони да търсим вина само във водача.А вина имат всички пътници в даденият автомобил.Ако не се грижим сами за себе си, кой да го направи?Толкова е просто като го видиш почерпен да не се качваш в колата.За съжеление поредният млад живот е погубен безвъзвратно.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    Пиян шофьор

                    Ужасна случка Мисля че тук е мястото да се замислим какво правим защото това са едни от нас ...
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 написа:
                      Та какво ми разправяхте за топките на убийците? Задържан за 24 часа? Що, педикюр ли са му правили или са го чакали да отрезнее??? Всички убийци по пътищата - в каторга!
                      Защо колега трябва данъкоплатеца да харчи пари за каторги? Един куршум няма ли да излезе по-евтино на държавата?
                      ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                      FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                      Коментар


                        #12
                        T_SHOW написа:
                        jenshen73 написа:
                        Та какво ми разправяхте за топките на убийците? Задържан за 24 часа? Що, педикюр ли са му правили или са го чакали да отрезнее??? Всички убийци по пътищата - в каторга!
                        Защо колега трябва данъкоплатеца да харчи пари за каторги? Един куршум няма ли да излезе по-евтино на държавата?
                        Градски, каторга е едно, затвор - друго. В затвора са си на топло и закрито, а каторгата - квото си заработят - това ще ядат. Работа, работа и работа. Като през 68-78 както е било в кашимерията - ако задреме на кирката - може да се събуди в Рая с дупка в главата... Айде холан, че това с катастрофите и олигофрените зад волана ми е болна тема.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          Много красиво момиче,наистина жалко за трагичната катастрофа...и все пак да се качиш ПИЯН и да убиеш човек....Доживотен без право на замяна.... !!!
                          Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                          Fiat Punto 1.2 16v LPG

                          Коментар


                            #14
                            такива във венецуела ги линчува народа....Да не прилагам клипове
                            Powered by Emzo

                            Коментар


                              #15
                              E тя пък щото не е знаела, че оня е тряскан...И то не е като да е пил 1-2 бири и да не му е личало толкова - ми то 1.6 .При това кой знае с колко е карал тоя...Ми тя си е била направо самоубийца..Както и другите в колата...Просто не само шофиора е виновен - пътниците сами са си виновни също...Каквото посееш, такова жънеш.
                              Браво 1.6 16v 1996
                              Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                              Коментар

                              Working...
                              X